طراحی سایت و قالب وردپرس
 • تاریخ انتشار خبر : شنبه ۱۴ دی, ۱۳۹۸ | کد خبر : 108247 | نویسنده : فانوس زاگرس |
 •   
 •   بسم رب الشهداوالصدیقین مِّنَ الْمُؤْمِنِینَ رِجَالٌ صَدَقُوا مَا عَاهَدُوا اللَّهَ عَلَیْهِ ۖ فَمِنْهُم مَّن قَضَىٰ نَحْبَهُ وَمِنْهُم مَّن یَنتَظِرُ ۖ وَمَا بَدَّلُوا تَبْدِیلًا شهادت پرافتخار سردار بزرگ اسلام و ایران؛ حاج قاسم سلیمانی به دستور مستقیم ترامپ و اقدام پنتاگون نشانه ای از زبونی و رذالت نیروهای نظامی آمریکاست که خشونت و تروریسم بین […]
 • فانوس زاگرس؛

   

  بسم رب الشهداوالصدیقین
  مِّنَ الْمُؤْمِنِینَ رِجَالٌ صَدَقُوا مَا عَاهَدُوا اللَّهَ عَلَیْهِ ۖ فَمِنْهُم مَّن قَضَىٰ نَحْبَهُ وَمِنْهُم مَّن یَنتَظِرُ ۖ وَمَا بَدَّلُوا تَبْدِیلًا

  شهادت پرافتخار سردار بزرگ اسلام و ایران؛ حاج قاسم سلیمانی به دستور مستقیم ترامپ و اقدام پنتاگون نشانه ای از زبونی و رذالت نیروهای نظامی آمریکاست که خشونت و تروریسم بین المللی را در منطقه و جهان به سرکردگی امپریالیسم خونخوار و شیطانی آمریکا دنبال می کنند.

  شورای هماهنگی جبهه اصلاحات استان ک. ب شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی را به مردم شریف تبریک و تسلیت عرض نماید.

  روح بلند شهید سرافراز سپهبد حاج قاسم سلیمانی به دوستان شهید خود پیوست و در جوار رضوان الهی جای گرفت ولی آمریکا و اذنابش بازنده اصلی ترور مظلومانه سردارفداکاردین ومیهن خواهندبود.
  امت خداجوى ایران امیدواراست که تاثیراین فاجعه اسفباردرتحکیم وحدت ملى وهماهنگى وهمگرایى داخلى درجهت حفظ منافع ملى وسربلندى وسرافرازى ملت وکشورایران عزیزمان عملى گردد.

  شورای هماهنگی جبهه اصلاحات استان ک. ب

  ****************************************************

  به نام خدا
  وَلَا تَحْسَبَنَّ الَّذِینَ قُتِلُوا فِی سَبِیلِ اللَّهِ أَمْوَاتًا ۚ بَلْ أَحْیَاءٌ عِندَ رَبِّهِمْ یُرْزَقُونَ

  شهادت سردار سرافراز اسلام حاج قاسم سلیمانی فرمانده سپاه قدس به دست نیروهای آمریکایی و به دستور مستقیم پنتاگون و ترامپ؛ جنایت هولناکی است که تروریسم آمریکا با خباثت و رذالت و در یک اقدام غیرانسانی مرتکب آن شد.

  سردار بزرگ اسلام و انقلاب و میهن فراتر از طیف‌های سیاسی در قلوب مردم جای داشت و در مبارزه با دشمنان خونریز بشریت پیشگام بود، او به مطلوب خود “شهادت در راه خدا” نائل آمد.

  شهادت غرورآفرین سردار کبیر حاج قاسم سلیمانی اسوه مبارزه با خونخوران بین المللی و امپریالیسم جهانی را به محضر ملت رشید ایران تبریک و تسلیت عرض می کنیم.

  شورای هماهنگی جبهه اصلاحات شهرستان گچساران

  ****************************************************

  پیام تسلیت حزب کارگزاران استان

  “بسم رب الشهدا و الصدیقین”
  “رقص و جولان بر سر میدان کنند / رقص اندر خون خود مردان کنند”
  در پاسی از نیمه شب سردار قاسم سلیمانی در اقدامی ناجوانمردانه بدست منادیان پوشالی مبارزه با تروریسم در خاک عراق ترور و به فیض شهادت نائل آمد.این اقدام وحشیانه که حکایت از خوی سیری ناپذیر استکباری آمریکا و هم پیمانانش دارد که با معیارهای دوگانه خودساخته خویش، ارزش های انسانی و قواعد بین المللی را تفسیر به رای و مصادره به مطلوب کرده اند تا جایی که “ترور”،”مبارزه با تروریسم”،”رعایت قوانین بین المللی”،”حفظ تمامیت ارضی”،”التزام به رعایت حقوق بشر”و هکذا از این دست ادعاها و ارزش ها تا جایی که با خوی استکباری و منافع استعماری آمریکا و هم پیمانان شان در تضاد نباشد،این قوانین توافق شده ،اخلاقی و انسانی مهم و پایبندی به آنها الزام آور است. و در صورت تضاد با منافع “همه آن چه هست دود می شود و به هوا می رود”و اثری از ارزشها در داوری و اقداماتشان مشاهده نمی شود. مردم عزیز ایران تجربه سیاست ورزی سالیان اخیر بارها پوشالی بودن دموکراسی آمریکایی که سرشار از تناقض های آشکار و دوگانگی و چندگانگی معیارهای آمریکایی است را به وضوح نشان داده است.آری به گوش باشید که در سایه این دموکراسی نمی توان به “رشد”،”آرامش”،”شکوفایی”،”توسعه”و “خوشبختی” دست یافت. شهادت سردار بیش از آنکه ضربه ای مهلک بر پیکر ایران و امت اسلامی باشد،حقارت و زبونی آمریکا و هم پیمانان اش را برملا می کند که به هیچ معاهده و قرارداد ملی_محلی و بین المللی پایبند نیستند. حزب کارگزاران سازندگی استان کهگیلویه و بویراحمد ضمن محکومیت این اقدام تروریستی،شهادت مظلومانه سردار شهید قاسم سلیمانی،این سرباز راه وطن و همراهان وی را به محضر رهبر جمهوری اسلامی،مردم عزیز و آزادیخواه ایران و همچنین خانواده های بزرگ این شهیدان تسلیت عرض کرده و از مسئولین و دولتمردان مصرانه می خواهد تا با تدبیر و دوراندیشی و تلاشهای مستمر با شکوفایی اقتصادی،بهبود وضعیت معیشتی و فراهم آوری مقدمات سرافرازی و سربلندی هر ایرانی در هر کجای ایران و جهان پهناور،ضمن استحکام پیوندهای ملی-میهنی-انقلابی و همچنین اعتلا و تقویت معیشت و عزت و هویت هر ایرانی و دمیدن در شیپور همبستگی و اتحاد ملی توطئه آمریکا و هم پیمانانش را برای فروپاشی اجتماعی و سیاسی ایران عزیز نقش بر آب کنند.

  حزب کارگزاران سازندگی ایران اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد

  **************************************************

  پیام تسلیت حزب جوانان ایران اسلامی در پى شهادت سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی

  بسم‌الله الرحمن الرحیم

  مِنَ الْمُؤْمِنینَ رِجالٌ صَدَقُوا ما عاهَدُوا اللَّهَ عَلَیْهِ فَمِنْهُمْ مَنْ قَضى‏ نَحْبَهُ وَ مِنْهُمْ مَنْ یَنْتَظِرُ وَ ما بَدَّلُوا تَبْدیلاً

  سردار سرافراز سپاه اسلام، یادگار گرانسنگ دوران دفاع مقدس، سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی رضوان الله تعالی علیه به دست آلوده به خون آمریکای جنایتکار آسمانی شد و به میهمانی عرشیان رفت و به یاران شهیدش پیوست.

  سردار سرافرازی که در راه خدمت به اسلام، وطن، مردم، و مظلومین آرام و قرار نداشت و بارها تا مرز شهادت پیش رفت و سرانجام در طلوع بامداد سیزدهم دیماه ۱۳۹۸ جان خویش را بر سر عهد با پروردگارش فدا کرد.

  مجاهد خستگی ناپذیری که بنا به اذعان دوست و دشمن یکی از موثرترین رهبران نظامی در راه مبارزه با تروریسم و تفکر تکفیری داعش در منطقه بود و در این مسیر به فوز عظیم شهادت نائل گشت و پاداش فوز عظیم شهادت را از خدای خویش دریافت نمود.

  سردمداران آمریکا با این اشتباه استراتژیک بار دیگر پرده از چهره نفاق و ظالمانه خویش برداشتند و نشان دادند که بی توجه به عواقب رفتارمتهوارانه خویش، به هیچ یک ازقوانین بین المللی التزامی ندارند و هدفی جز تنش و آشوب در این وضعیت پیچیده منطقه و جهان را دنبال نمی کنند. و همانند رفتار غیر منطقی گذشته خویش برگ دیگرى از قانون ستیزی را به تاریخ سیاسی آمریکا ضمیمه کردند که نظام سیاسی این کشور باید پاسخگوی آن باشد.

  حزب جوانان ایران اسلامی ضمن محکوم کردن این اقدام تروریستی ایالات متحده آمریکا شهادت غیر قابل جبران سردار حاج قاسم سلیمانی را به همه آزادگان جهان و ملت سرافراز ایران اسلامی، رهبر معظم انقلاب، و خانواده گرامی ایشان تبریک و تسلیت عرض مینماید و صبر جمیل همگان را از درگاه خداوند رحمان مسالت مینماید.

  حزب جوانان ایران اسلامی
  ١٣ دى ماه ١٣٩٨

  *******************************************************

  بِسمِ اللّهِ الرَّحمنِ الرَّحِیم

  اِنّ النَصرَ مِن عِنداللّهِ العَظِیم* آن فرو ریخته گل های پریشان در باد کز میِ جامِ شهادت همه مدهوشانند یادشان زمزمه ی نیمه شبِ مستان باد تا نگویند که از یاد فراموشانند
  سرداران نمی میرند ، چونان سروِ راست قامتی استوار بر تارَکِ مُلک و میهن سرفراز و جاودانه می مانند. ” *سردار قاسم سلیمانی* ” مَظهر رشادت و شجاعت ، جلوه ی ایمان و تقوی، امیر سرافراز سپاه اسلام، سالار و سردار ملی به سوی معشوق شتافت و به خیل همرزمان و هم بزمان شهیدش پیوست، به حق باید آن عزیز سفر کرده را محبوب ایران زمین و سالار دلهای وطنی و سردار همیشه سر به دار ملی نامید که عُمرِِ درخشان خود را در جنگ و جهاد و جوانی اش را در دفاع از ایران و اسلام سَیر و سپری کرد و سرانجام مظلومانه به دست جلّادان خون آشام استکبار و استبداد و حاکمان تروریسم بین الملل به استقبال آتش و خون رفت و آسمانی شد ، *سلیمانی نگین انگشترِ عشق و خاتم انگشتان دلهای مجاهدان و مبارزان جهان اسلام* بود، او” *قاسِمُ الجَبّارِینَ وَ الظّالِمین و سَیفُ الاِسلام وَ المَظلوُمین* به معنای اَخَصّ کلمه بود، خدایش رحمت کناد که محبوبش او را به سوی خویش فرا خواند و در جوار خویش ماوایش داد که: *رَبِّ اِبنِ لِی بَیتَاََ عِندَکَ* قدر مسلّم ایران عزیز یکصدا و یکنوا منتقم عام و سپاهیان دلاور اسلام و ارتش تکاور ایران زمین و جنگاوران خاص پاسخ کوبنده و شکننده ای به عاملان و حامیان این جنایت و به خون کشیدنِ سالار سپاهشان را خواهند داد. حزب اعتماد ملی استان عروج ملکوتی و شهادت ناباورانه این سردارِ سرافراز را به فرمانده کل قوا و سپاه و همرزمان آن شهیدِ مهاجر تسلیت و تعزیت می گوید؛ ” *سَلامُ اللّهِ عَلَی مَن قُتِلَ فِی سَبِیلِهِ*”

  حزب اعتماد ملی استان کهکیلویه و بویراحمد

  ****************************************************

  حزب مجمع ایثارگران در پیامی به مناسبت شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی تاکید کرد که شهادت سردار سلیمانی تیر خلاصی است که ترامپ به حضور نظامی این کشور در عراق زده است.
  انا لله و انا الیه راجعون
  مِنَ الْمُؤْمِنِینَ رِجَالٌ صَدَقُوا مَا عَاهَدُوا اللَّهَ عَلَیْهِ فَمِنْهُمْ مَنْ قَضَی نَحْبَهُ وَمِنْهُمْ مَنْ یَنْتَظِرُ وَمَا بَدَّلُوا تَبْدِیلًا

  سردار پرتلاش و کارآزموده و میهن‌دوست و مجاهد فی سبیلالله، حاج قاسم سلیمانی، پس از سال‌ها مجاهدت و مبارزه برای حفظ انقلاب و تمامیت ارضی کشور به آرزوی دیرین خود رسید و به همرزمان شهیدش پیوست.
  سلیمانی چهره نام‌آشنای دفاع مقدس بود و «ایثارگران» به یاد دارند که آن شهید در بیرون راندن دشمن بعثی از خاک ایران همچون همت‌ها و باکری‌ها و خرازی‌ها و کاظمی‌ها از هیچ کوششی دریغ نکرد و پس از آن هم به نماد مقاومت در منطقه تبدیل شد و خواب راحت را از دشمنان اسلام و ایران گرفت.
  سردار شهید سلیمانی، سالیان متمادی در قامت فرمانده نیروی قدس سپاه در جبهه‌های برون‌مرزی به مقابله با طرحهای سلطه جویانه آمریکا و اسرائیل در منطقه و حمایت از محرومان و حراست از مرزهای ایران اشتغال داشت و کوشش‌های متأخر وی در مبارزه با تروریسم و «داعش‌زدایی» از خاورمیانه در صفحات تاریخ باقی خواهد ماند. هر چند این تلاش‌ها، سلیمانی را به یکی از اصلی‌ترین سوژه‌های خصم، کارپردازان خشونت و متجاوزان در منطقه بدل کرد و آخرالامر، با زبان موشک پایان‌دهنده «داعش» را پاسخ گفتند و او را به آرزوی دیرینش یعنی شهادت رساندند.
  آمریکا در عراق در جستجوی منافعی است که عراقیها با آن میانه ای ندارند و با ظهور نیروهای سیاسی نظامی جدید در این کشور، آینده ای برای آمریکا در این کشور قابل تصور نیست. به نظر میرسد درگیر شدن مستقیم با حشدالشعبی نشانه ناامیدی کامل کاخ سفید از وضعیت امروز عراق است و جنایت آمریکا در به شهادت رساندن شهید حاج قاسم سلیمانی و شهید ابومهدی المهندس تیر خلاصی است که ترامپ به حضور نظامی این کشور در عراق زده است.
  طبعا انتظار ما از مسئولان سیاسی و نظامی کشورمان، سنجیدگی و برخورد مدبرانه با این جنایت است و هشیاری نسبت به وضعیتی که در آن قرار داریم. قطعا باید عزت ایران اسلامی را در قبال زیاده خواهی رئیس جمهوری آمریکا حفظ کنیم اما قطعا با رویکردی حکیمانه و مصلحت اندیشانه تا خدای ناکرده به دام اقدامات هیجانی و عکس العملی گرفتار نشویم.

  «مجمع ایثارگران» این ضایعه تلخ را به خانواده بزرگوار سردار سلیمانی و یکایک میهن‌دوستان و همرزمان و یاران آن شهید و همه باورمندان به راه و مکتب ایثارگری تسلیت می‌گوید و علو درجات آن عزیز و همرزم دیرین را در جوار قرب الهی آرزو می‌کند.

  حزب مجمع ایثارگران

  *********************************************

  بسم رب الشهداء و الصدیقین

  «شهادت هنر مردان خداست»

  ▪روح بلند سردار بزرگ ایران و اسلام حاج قاسم سلیمانی در بی تابی دوری از همرزمان شهیدش، به ملکوت اعلی پیوست . دشمن زبون که عاجز از رویایی مستقیم با تربیت شدگان مکتب سرخ امام حسین(ع) بود با کمین در مسیر عبور فرزند دلیر میهن جان عزیز او را گرفت تا شاید به زعم خود ضربه ای کاری بر توان دفاعی کشورمان وارد نماید. غافل از اینکه ایران بیشه شیران است و از هر قطره خون پاکباختگان خاک گلگون مان، سرداران شجاعی سر بر خواهند آورد که خواب را از چشمان خصم نابکار خواهند ربود و خود را سپر بلای کشور و ملت خویش خواهند کرد.

  ▪حزب همبستگی دانش آموختگان ایران (هدا) با دنیایی از غم و اندوه جانکاه در سوگ این مصیبت بزرگ، عملیات تروریستی امریکایی ها در به شهادت رساندن سردار حاج قاسم سلیمانی و همرزمان وفادارش را به شدیدترین وجه محکوم می نماید و این ضایعه عظیم را به حضور فرمانده کل قوا، نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران ، آحاد ملت و همرزمانش در محور مقاومت و بویژه به خانواده معزز آن عزیز که چنین فرزند برومندی را در دامان خویش پرورش داده اند تسلیت می گوید.

  ▪طبعا کسانی که با محاسبات اشتباه خود در صدد ضربه زدن به امنیت ملی و توان دفاعی کشورمان بوده اند باید منتظر مقابله به مثل کوبنده نیروهای توانمند نظامی ایران و تربیت شدگان جان برکف آن سردار شهید باشند.

  ▪در پایان یاد و خاطره همه شهدای گلگون کفن ایران عزیز بویژه این شهید سعید و همرزمانش را گرامی می داریم و انتظار داریم در مراسم استقبال و تشییع پیکر مطهرشان، تجلیل شایسته ای از خدمات بی بدیل این مردان خدایی از طرف مردم شهیدپرور ایران بعمل آید.

  «حزب همبستگی دانش آموختگان ایران»

  انتهای خبر/
  برچسب ها :
  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟
  نظرات در مورد » “پیام تسلیت شورای هماهنگی اصلاحات استان و احزاب اصلاح‌طلب در پی شهادت سردار سلیمانی”

  
  امروز دوشنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۹
  • تـــازه ترین خبرها
  • پـــربازدیدترین ها
 • تندروها خودشان با آمریکا توافق می‌کنند
 • پرداخت خسارت هواپیما به ما مربوط نیست
 • نبرد دیپلماتیک آمریکا با محوریت ایران
 • افزایش قربانیان کرونا در کهگیلویه و بویراحمد به ۶۶نفر
 • روند ابتلا به کرونا در کهگیلویه رو به کاهش است
 • گفتگوی فتاح از آرشیو تلویزیون حذف شد
 • کدخدایی: افرادی که رد صلاحیت شده‌اند برای ۱۴۰۰ ثبت‌نام نکنند!
 • چرا روزنامه «جهان صنعت» توقیف شد؟
 • افشاگری فتاح می‌تواند مفید باشد
 • احتمال عفو فعالان محیط زیستی
 • تفاوت بورس با فرابورس چیست؟
 • مشکلات و نارضایتی های رانندگان تاکسی شهر دهدشت /از پاسخگو نبودن مسولان و ناکارآمدی اتحادیه تاکسیرانی تا مسافربرهای شخصی که نان تاکسی داران را آجر کرده اند
 • زیباکلام: فتاح دیشب در انتخابات ۱۴۰۰ ثبت‌نام کرد!
 • سوءتفاهمی برای آقای رئیس
 • قدرت «شور» و منطق «شعور»
 • شباهت دولت‌ها به مخالفان
 • متهمین درگیری یاسوج دستگیر و روانه زندان شدند+تصاویر سلاح های مکشوفه
 • کسی فکر نکند کرونا به زودی خواهد رفت
 • مسئولین، مدیران ،دستگاه ها و نهادهای نظارتی و اطلاعاتی آگاه باشید؛کارخانه قند یاسوج به نااهلان واگذار نشود
 • دنبال خرافات برای درمان كرونا نباشیم
 •