طراحی سایت و قالب وردپرس
 • تاریخ انتشار خبر : چهارشنبه ۱۱ دی, ۱۳۹۸ | کد خبر : 108079 | نویسنده : فانوس زاگرس |
 •   
 •     هومان عسکری: این اطمینان را می دهم که این دوره هر کاندیدایی به سمت معامله با رای مردم ، خشونت گرایی در روز انتخابات و نیز به سمت اینکه جو را مخدوش کند،برود! پس بدانید همین مردم با انگشت شان تکلیف شما را در دوم اسفند مشخص می کنند.   به گزارش پایگاه […]
 • فانوس زاگرس؛

   

   

  هومان عسکری: این اطمینان را می دهم که این دوره هر کاندیدایی به سمت معامله با رای مردم ، خشونت گرایی در روز انتخابات و نیز به سمت اینکه جو را مخدوش کند،برود! پس بدانید همین مردم با انگشت شان تکلیف شما را در دوم اسفند مشخص می کنند.

   

  به گزارش پایگاه خبری تحلیلی فانوس زاگرس ، هومان عسکری،کاندیدای انتخابات مجلس در حوزه انتخابیه گچساران و باشت در همایشی تحت عنوان همدلی و هم اندیشی که در تالار ستاره شب این شهرستان برگزار شد، گفت:برای آیندگان مان تمام زحمت و تلاشمان را بکار خواهیم گرفت چرا که همه از تبعیض ، قومگرایی و بی عدالتی در این منطقه ای که زندگی می کنیم،خسته شده اند.

   

  مسئولیت جوانان

  وی افزود:امروز متاسفانه بی اعتمادی به نسل جوان وجود دارد چرا که چهل سال عده ای به روش های مختلف و به هر نامی و به هر وسیله ای مسئولیت ها را در دست گرفته اند و از منصب هایشان کوتاه هم نمی آیند،اما در گام دوم انقلاب نسل جوان مسئولیت را به عنوان مطالبه اصلی خودش با تمام قدرت و اگر لازم هم باشد با قوه قهریه به دست خواهد گرفت.

  عسکری تصریح کرد:یکی از این مطالبات مهم نسل امروزی هم بحث مجلس شورای اسلامی است ،نه این مجلسی که الان وجود دارد و مجلسی باید باشد که در راس و شان نظام باشد و نه اینکه جایگاه دلالی و رفتارهای غیرمتعارف اشخاص غیرعلمی باشد.

  تغییر در مجلس

  این کاندیدای انتخابات گفت:مجلسی که از سال ۳۲ ساختار کمیسیون هایش تشکیل شده و یک ساختار قدیمی دارد که نسل جوان باید این ساختارها را تغییر بدهند و ان شاءالله این تغییر هم انجام خواهد شد.

  طرح شفافیت آرا نمایندگان

  وی اظهارکرد:چرا امروز جایگاه نمایندگی به اندازه یک فرماندار تقلیل یافته است؟،آرای نمایندگان مجلس باید شفاف سازی شود و این حق طبیعی مردم است که طرح شفافیت آرا نمایندگان اجرایی شود.

  دلالی درمجلس

  عسکری افزود:طرح نظارت برعملکرد نمایندگان نیز باید تصویب شود و چرا نماینده ای در مجلس وارد شود که هیچ دغدغه ای برای رفع مشکلات مردم نداشته باشد؟،هرچند باید طرحی مصوب شود که اگر نماینده ای سهل انگاری و یا در مجلس دلالی کرد!، باید به تخلفات نمایندگان نیز رسیدگی کرد.

  این کاندیدای انتخابات گفت:اگر نماینده ای دلالی کرد باید از مجلس اخراج شود، چرا قوانینی که لازم الاجرا هستند، اما اجرا نمی شوند درحالی که ۸۱ درصد از قوانین مجلس کاربردی نیستند و باید قوانینی وضع شود که لازم الاجرا شوند.

  سهل انگاری در حوزه نظارت بردولت

  وی تصریح کرد:چرا قانون منع بکارگیری بازنشگستان اجرایی نشد؟ و چرا در حوزه نظارت بردولت به هر عنوانی سهل انگاری می کنند و چرا در بحث حقوق های نجومی ورود نکردند؟،مگر غیر از این است که مجلس جایگاهش را تغییر داده و از شان قانون گذاری به شان دلالی تغییر یافته است .

  انتخاب اصلح

  عسکری اظهارکرد:بنابراین شان مجلس این نیست که به حوزه اجرا وارد شود ، مردم باید در انتخاب خودشان کسانی را که یکبار برگزیدند و نتیجه ای هم نگرفتند،باز انتخاب نکنند چرا که انسان مومن دوبار از یک سوراخ گزیده نمی شود.

  شاهد نارضایتی ها؟

  این کاندیدای انتخابات گفت:چرا مجلس در بحث مالیات ها ورود و یا دخالت نمی کند و چرا دست در جیب مردم می کنند؟! اما برای ثروتمندان اینگونه نیست! و چرا ۷۵درصد مردم حوق های پایینی دارند و چرا اخذ مالیات فقط برای قشر فقیر است؟ و چرا بودجه سال آینده به گونه ای بسته شده که باز هم شاهد نارضایتی ها باشیم؟.

  وکیل الدوله

  وی تصریح کرد:دلیل اینکه بسیاری از موسسات خصوصی هستند و معافیت مالیاتی گرفته اند،چیست؟ شما اگر نماینده ملت هستید پس نباید وکیل الدوله باشید و چرا مسائلی که مربوط به مردم است در سطح کلان نیز چشم پوشی می کنید.

  عسکری افزود:چرا ۴هزار و ۵۰۰میلیارد تومان برای تامین کسری بودجه را از جرائم راهنمایی و رانندگی پیش بینی کرده اید؟! که هر ایرانی باید نزدیک به ۲۰۰هزار تومان جریمه دهد! و چرا از ثروتمندان اقدامی صورت نمی گیرد چرا قاونی وضع نمی شود و چرا برخورد قاطع و شجاعانه ای انجام نمی شود؟!!.

  کورخوانده اید

  وی اظهارکرد:چرا از قشر مرفه مالیات گرفته نمی شود؟،چرا در بودجه سال آینده وام ازدواج را افزایش نداده اید؟ و چرا عامدا اقداماتی می کنید که نارضایتی بوجود بیاید و سال های آینده هم تکرار شود و مملکت را به باد مذاکره بکشانید؛ اما کور خوانده اید.

  این کاندیدای انتخابات گفت: مجلس جایگاه کلان و نظارتی دارد و جایگاه شخصی و کارهای شخصی نیست!و در انتخاب اصلح باید خود مردم انتخابشان درست باشد و ما خودمان باید خودمان را تغییر دهیم و برای من ترک، لر، کهگیلویه بزرگ، بویراحمد و همه شهروندان یکی هستند و افتخار می کنم که از ایل قشقایی بلند شده ام و به همه این اقوام خدمت می کنم.

  نماینده رشوه بگیر در مجلس

  عسکری بیان کرد:چرا طرح هایی که در مجلس تصویب می شوند ،اجرا نمی شوند و چرا با نماینده ای که رشوه می گیرد برخورد نمی شود و اگر از همین فرار مالیاتی ها جلوگیری کنیم کسری بودجه براحتی جبران خواهد شد.

  به سمت کسی هم غَش نمی کنم

  این کاندیدای انتخابات گفت:یک عده می گویند که آقای دکتر عسکری با فلانی می بندد و با فلان شخص ائتلاف می کند! ، این را هشدار می دهد که من غیرت صولت الدوله ، تیزهوشی بهمن بیگی و صداقت حکیم جهانگیر خان قشقایی را به ارث برده ام و به سمت کسی هم غَش نمی کنم  ومن داعیه دار پیام بهمن بیگی ام  و بهمن بیگی برای ترک و لر تبعیض قائل نشد.

  وی افزود:توصیه ای به دیگر کاندیداها دارم  اینکه هم آبروی کاندیداها باید حفظ شود و هم ذخیره ای برای آیندگان باشند،هرچند نباید فضا را به سمت خشونت برد و نیز  نباید همدیگر را با القاب حیوانات و پرندگان به همدیگر نسبت دهیم ، بلکه در فضایی با آرامش برای این مردمی که داعیه دار ادب ،فرهنگ و مظلومیت هستند و دل در گروی آینده این شهر دارد پس شرایطی را فراهیم کنیم که انتخاب اصلح صورت بگیرد.

  خشونت گرایی در روز انتخابات

  عسکری تصریح کرد: این اطمینان را می دهم که این دوره هر کاندیدایی به سمت معامله با رای مردم ، خشونت گرایی در روز انتخابات و نیز به سمت اینکه جو را مخدوش کند،برود!!پس بدانید همین مردم با انگشت شان تکلیف شما را در دوم اسفند مشخص می کنند.

  این کاندیدای انتخابات گفت:امیدوارم همه قشقایی نه به عنوان ترک بودن به من رای بدهند و اگر شاخصه انتخاب یک نماینده اصلح را دیدند به آن رای بدهند و این فضای قومیتی در دوم  اسفند شگفتی ساز خواهد شد.

  تصاویر همایش بزودی منتشر میشود….

   

  انتهای خبر/
  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟
  9 نظر برای “اظهارات جنجالی کاندیدای قشقایی در جمع هواداران/هومان عسکری: نماینده ملت نباید وکیل الدوله باشد/ مردم از تبعیض ، قومگرایی و بی عدالتی خسته شده اند”
  1. ناشناس گفت:

   پایان تاجگردون

  2. Siavash گفت:

   خدایاااااا.بابا این که رفیقاش هم پشتشو خالی کردن و رفتن با حسینی نشستن.یارو اینقد جو گرفتتتش که از نوراباد اومده داره نماینده گچسارانو میکوبونه.مردک محترم اگه برنامه ای داری بگو و برو خونت.اگه نداری دیگه چرا تمام مشکلات و بی قانونی های مملکتو میندازی گردن تاجگردون.روحانی بودجه رو روحانی نوشته داده مجلس تو میگی تاجگردون جریمه رانندگی رو روش حساب کرده.دولت پولش ته کشیده و میگه اینا راههای درآمد منه،تو میگی تقصیر تاجگردونه.بابا تو بلد نیستی یه کت شلوار خوب بخری که به تنت بشینه با اینکه اینهمه سال توی پایتخت نشستی بعد از تاجگردون ایراد میگیری.هر دفعه ۴ تا عشایر از همه جا بیخبرو جمع میکنی و از سیاست کلان مملکت براشون میگی فک کردی خبریه.خدا سی تاجگردون بو و شانسش که یه آدم بدرد بخور جلوش نیس حداقل ایراد گرفتن بلد باشه.

  3. مهاجر گفت:

   بابا اقلابه حرف جدیدبزن؛هربارهمین جملات رومیگین وتزترهم میزتیداظهارات جنجالی

  4. شرمت الله گفت:

   بوی کباب نمیاید بلکه داغ کردن خر موجب این بو شده

   عسکری جان

   • بویراحمدی گفت:

    شرمت الله شرمت باد توهین نکن همه طوایف از جمله قشقایی حق انتخاب شدن و انتخاب کردن دارند و حق تبلیغ و شهر ملک شخصی شما نیست

  5. گچسارانی گفت:

   فانوس زاگرس چرا فقط پیامهای مخالفین را میذاری

  6. گچسارانی گفت:

   دکتر عسکری یه حقوقدانه و به خوبی از قوانین اطلاع داره و می‌تونه مطالبه گر مردم باشه و براش ترک ولر فرق نمیکنه ما قبلاً به تاجگردون رای دادیم ولی ایشان تبعیض قائل شدن و عدالت را رعایت نکردن فقط برای اطرافیانشون خوب بودند .

  7. ناشناس گفت:

   عسکری کاندید اصولگرایان


  
  امروز جمعه ۲۸ شهریور ۱۳۹۹
  • تـــازه ترین خبرها
  • پـــربازدیدترین ها
 • قاتل مرد باشتی دستگیر شد
 • شهرستان کهگیلویه را با کارشکنی‌ها و عقاید غلط سیاسی نابود نکنید!/ استاندار با به رای نمایندگان مردم در شورای شهر احترام بگذارد/ “داورپناه” تنها گزینه شهرداری خواهد بود
 • انصاف رسانه ای و اغراض سیاسی
 • گزارشی از سفر معاون عمرانی وزیر کشور به کهگیلویه و بویراحمد/انتقاد آقای معاون وزیر از تعویض روغنی ها و ورودی های شهرهای استان/
 • نماینده مردم بویراحمد، دنا و مارگون خطاب به معاون وزیر کشور:کارگران شهرداری یاسوج شش ماه حقوق نگرفته اند
 • پاچه خواری برخی مدیران کل برای ماندن
 • انتقاد تند فعال رسانه ای لنده از مدیرکل حفاظت محیط زیست کهگیلویه و بویراحمد
 • محیط زیست ، کرونا ، انسان ۲۰۲۰
 • موحد خطاب به معاون وزیر کشور :دهدشت شهر ارواح است
 • نقدي بر روز پسر زاد روز كمبوجيه
 • بهترین سناریو برای تاجگردون چیست؟
 • صداوسیما از مجری سابقش هم شکایت کرد!
 • کنایه حجاریان به مجلسی‌ها: یک در را نبستید!
 • دو انتصاب در دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد
 • حُکم نهایی مدیر «آمدنیوز» شنبه اعلام می‌شود
 • واکنش تند خانواده طالقانی به فرماندار دولت تدبیر!
 • روحانی پیروزی شنبه و یکشنبه را تبریک گفت
 • کشف قتل و دستگیری قاتل متواری
 • واکنش وزیر آموزش و پرورش به فوت دو معلم بر اثر کرونا
 • صفت های  یک محافظه کار؟!
 •