طراحی سایت و قالب وردپرس
 • تاریخ انتشار خبر : جمعه 20 دسامبر, 2019 | کد خبر : 107323 | نویسنده : فانوس زاگرس |
 •   
 •   هومان عسکری کاندیداهای این دوره انتخابات حوزه گچساران و باشت در جمع هواداران خود در واکنش به اظهارات تاجگردون گفت: اگر آنگونه که نماینده می گوید و عمل کرده است پس این همه هیاهو برای چیست.   به گزارش فانوس زاگرس،وی ادامه داد: در همان روز ثبت نام نیز گفتم عزت گچساران به شخص […]
 • فانوس زاگرس؛

   

  هومان عسکری کاندیداهای این دوره انتخابات حوزه گچساران و باشت در جمع هواداران خود در واکنش به اظهارات تاجگردون گفت: اگر آنگونه که نماینده می گوید و عمل کرده است پس این همه هیاهو برای چیست.

   

  به گزارش فانوس زاگرس،وی ادامه داد: در همان روز ثبت نام نیز گفتم عزت گچساران به شخص نیست.

   

   

  عسکری تصریح کرد: اگر آقای نماینده مدعی آن است که در هشت سال نمایندگی خود هیچگونه تبعیضی وجود نداشته است و عدالت برقرار بوده است پس بهتر آن است گوشه ای بنشیند و نظاره‌گر این باشد تا مردم در روز انتخابات رای خود را به صندوق ها بیاندازند.

   

   

  هومان عسگری خاطرنشان کرد: کاری نکنید که از پشت پرده ها و فشارها بگویم.

   

  این کاندیدای جوان قشقایی افزود: آیا صدای خرد شدن غرور مادر و فرزندی را نمی بینید که چگونه در جلوی مغازه های این شهر کارتون های خالی را جمع می کنند تا امرار معاش کند در حالی که ماسک به صورت زده اند تا کسی آنها را نشناسد.

   

  وی خطاب به تاجگردون گفت:متاسفانه شما از سر تکبر با مردم سخن می‌گویید و عزت گچساران را به خودتان ربط می دهید.

   

  عسکری بیان کرد: عزت قشقایی به این است که اولین شهید انقلاب را داده است و آخرین شهید این گلزار شهدا نیز از آن قشقایی هاست.

  این کاندیدای جوان خاطرنشان کرد: همانگونه که عزت این شهر به وجود چندین شهید انقلاب در یک روز است؛ پس فراموش نکنید عزت و بزرگی گچساران که در تاریخ این کشور رقم خورده است؛ حرکت انقلابی مردم این شهر در تقدیم چندین شهید در یک روز است نه شخص شما.

   

  هومان عسکری ادامه داد: عزت به معنای آن است که عدالت در این شهر برای همه باشد نه فقط برای عده ای خاص.

   

  این کاندیدای جوان در ادامه افزود: گچسارانی ها امروز خسته اند خسته از بی عدالتی؛ خسته از تبعیض؛ خسته از شعارهای تکراری.

   

  وی با اشاره به شعار گذشته نماینده فعلی گچساران و باشت بیان کرد: شعار باران شما فقط برای عده‌ای خاص بارید؛ پس یادتان باشد زیبایی باران به آن است که عادلانه ببارد و برای همه ببارد نه برای عده ای خاص.

   

  عسکری در توصیه به تاجگردون نیز گفت: بهتر آن است به آن خوابی که رفته اید بیدار شوید و به دل همین شهر بروید و مادرانی را ببینید که چگونه در جلوی مغازه های میوه فروشی بازمانده‌های میوه ها را جمع می کنند تا روزگارشان را سپری کنند و بدانید اینها نشانه عزت مندی نیست.

   

  وی اظهار کرد: نگذارید بگوییم آنهایی که امروز در کنار شما هستند برای چه در کنار شما ایستاده اند و در پشت پرده ها چه خبر است.

  عسکری با بیان اینکه: شما هشت سال نماینده مردم گچساران و باشت بوده اید و مدعی آن هستید بهترین بوده اید گفت: پس بهتر نیست گوشه ای بنشینید تا مردم در دوم اسفند به عملکرد شما نمره دهند چرا که دست و پا زدن شما این روزها  مثال دانش آموزی می‌ماند که نمره نگرفته است و تلاش می‌کند تا از معلمش نمره اش را بگیرد.

   

  انتهای خبر/
  برچسب ها :
  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟
  25 نظر برای “واکنش تند هومان عسکری به اظهارات تاجگردون/کاری نکنید که از پشت پرده ها و فشارها بگویم/صدای خرد شدن غرور مادر و فرزندی را نمی بینید که در جلوی مغازه های این شهر کارتون های خالی را جمع می کنند”
  1. کارگر حجمی گفت:

   آقای عسکری،این ربطی به دکترتاجگردون نداره،کل ایران این چنین شده

  2. محسن گفت:

   همین مونده بود یکی از نورآباد بیاد ناجی گچساران بشه
   با عبور از تاجگردون گچساران به ویرانه تبدیل میشه
   یادتان نرود دوران قبل از تاجگردون را
   زمانی که تنها کار مفیدی که انجام شد شهرستان شدن باشت بود
   یادتان نرود زیرگذری که قرار بود سید قدرت بسازه و هیچوقت نساخت
   بهرحال برای بنده که ساکن گچساران نیستم فرقی ندارد
   ولی دوست دارم وقتی سالی یکبار به آنجا می آیم چهره شهر را زیبا ببینم

   • ناشناس گفت:

    واقعا آدم بی انصاف و خود فروخته ای هستی مگه فقط فامیل ها و یه مشت نوکر حلقه به ، به چه کسی خدمت کرده،؟

  3. اصلاح طلب گفت:

   الحق و الانصاف حرفهای منطقی زده اند ایشان
   من به هیچ یک از کاندیدا رای نمیدهم و هیچکدام حتی تاج گردون صلاحیت نماینده بودن ندارند اما این حرفهای عسکری جالبه اگه تاج گردون بتونه پاسخ بده خوبه
   اگر عملکرد ۸ساله تاج گردون خوب بوده دلیلی نداره اینچنین لاغر بشه رنگ عوض کنه و به هر دری بزنه برای جمع کرد رای مردم
   تاج گردون به خیلی ها زنک زده و التماس کرده

  4. ناشناس گفت:

   عسکری برو خومه زار را آباد کن که همشون کاه فروش شده اند

  5. شهروند گفت:

   تاجگردون دیگه حناش رنگ نداره آینده با نیروهای جبهه مقابل هست در ان دولت تاج هیج کاری نمیتونه بنکنه

  6. هاشم مرادی نیا گفت:

   کو مه بیکاریت به این مسائل فکر ایکیند
   مو که د رای نیوم
   هی رای بییم که هر نماینده ای رفت پارتی بازی کنه.
   اینکه میگن کشور فقیر است و بدبخت هم ربطی به فلان نماینده نداره،چون اصلا نماینده های مجلس یعنی پشم یعنی کشک

  7. شهروند گفت:

   گوهر مقصود مفقوده ی این شهرستان سراسرنعمت وبرکت عدالت است
   وعنصر رنج اورودرد زای مستقرورایج این شهرستان تبعیض است وبی عدالتی…
   عده ای از قبل ارتباط ووصل به کانون ثروت وقدرت از پرخوری حالت تهوع گرفته اندواکثریتی بی پارتی وبی ارتباط باکانونهای ویرانگر درابتدایی ترین حل مشکل زندگی خوددر مانده اند…
   ثمره ی جانفشانی وفداکاری فرزندان این آب وخاک در جهت ایجاد عدالت بود عدالتی که شغل ومنصب وخدمات وامکانات بر اساس صلاحیت والی باشد نه بر مبنای فامیل بودن بامن بودن وبه من رای دادن باشد!؟! ؟
   ارزش وهویت اجتماعی ومعنوی وکارنامه قبولی هرکس که فرصتی پیدا کرده ومنصبی گرفته به میزان نگاه عادلانه واقدام منصفانه ای است که متناسب با اختیارات خود درمورد مردم اعمال کرده است
   ساختن از برای مثال بیمارستان خدمت است به همنوع اما بکارگیری نیروی کارمشغول در آن بیمارستان براساس ارتباط خاص خیانت است به مردم….و همچنین انجام خدمات دیگران را بنام خود فریاد کردن ومصادره نمودن نوع دیگری از خیانت به مردم است
   و……‌‌.

  8. ناشناس گفت:

   دمت گرم.البته این بی نزاکتی درطرفداران شون هم هست.بله دیگه لقمه ……. آدمهاروبه ناکجاابادمی کشونه

  9. ناشناس گفت:

   جناب عسکری چنان از دوران ۸ساله دکتر تاج گردون می‌نالی انگار قبل از ایشان گچساران بوده و ایشان تمام دستاورد نمایندگان قبلی را به فنا داده (التماس تفکر)

  10. ناشناس گفت:

   چرا د……..میگی تا جایی که ما سراغ داریم آنهایی که ازش ناراحت اند وهمراهیش ننیکنند به هیچ کسی زنگ نزده ولی مظمئن باشید آرا او بالی ۴۵ هزاره یعنی بیش از۵۰درصد کل ارا رامییاره

  11. علی گفت:

   حالا شما اگر موفق شوید ، چه کاری خواهید کرد ؟ جناب عسکری شما چه برنامه ی اجرایی برای رفع مشکلات دارید ؟ شما چگونه میخواهبد عدالت را اجرا کنید ؟ جناب عسکری شما هیچی نبوده و نشده ، با حمله به تاجگردون میخواهید بگویید من میتوانم ناجی گچساران باشم . جناب عسکری خیلی خام و بی اطلاع از اوضاع هستید شاید هم چیزی برای گفتن نداربد و حرفی را که لق لقه ی دهان هربیسوادی میتونه باشه ، تکرار میکنید . جناب عسکری همین را میدانم که اگر شما و امثال شما وارد مجلس شوند توان ساختن یک زمین چمن مصنوعی برای کل گچیاران و باشت نخواهید بود .

  12. دکترای حقوق و حامی میرشکار عزیز گفت:

   جناب عسکری
   حرفات علمی و کارشناسی شده و خیلی هم منطقی امیدوارم اقای تاج جوابی داشته باشن ولی سوالم از شما اینه که اگه شما به مجلس برید تضمین میدید که از قدرتت برای بر و باند خودت استفاده نکنید و پیمان ها را به لیدرات و عربده کشات ندی؟!

  13. گچسارانی گفت:

   درود بر دکتر عسکری . الحق و انصاف حرف دل مردم را زدین. کسانی که از نماینده فعلی حمایت می‌کنند حتما ارثی بهشون رسیده .

  14. ناشناس گفت:

   مطمئنا اگردر عملکرد تاجگردون انصافی بوده و باشد الان این همه به التماس و…….. پردازی نمی پرداخت عملکردش قبولش می کرد

  15. همشهری گفت:

   اگه تاجگردون راست میگه چرا در روزهای آخر به فکر انتصاب ترکها می افته و ترکی را برکنار میکنه و ترک دیگری جایگزین میکنه فکر میکنه مردم ……..هستند سرت را از زیر برف بلند کن بدبخت ببین شهر را به چه روزی کشاندی . بنازم بهت هومان خان الانصاف که حرف حقیقت را از ته دل زدی چون برای او و امثال او حرف حقیقت تلخه .

  16. همشهری گفت:

   تاجگردون دیگه تموم شد

  17. ناشناس گفت:

   متاسفم برایتان انشاالله روز دوم اسفند با حضور پرشور ورای حداکثری جواب همه بداخلاقی راخوهیم داد

  18. مردم نارو خورده گچساران و باشت گفت:

   آقای عسکری درست گفته چون اگه تاج مشکلات مردم از قبیل بیکاری و تبعیض و گرانی و……… را حل میکرد مردم دلیلی نداشت اینقدر علیه او فعالیت کنند ولی فکر میکنه مردم حالیشون نیست در حالی که مردم هر روز و هر ساعت مشکلات را حس میکنند و کاملا آگاه هستند

  19. امیرشیخی گفت:

   جناب مهندس .تاجگردون خودش هرهفته حداقل از زندگیش میزنه یه سر به شهرش میزنه شما رو اقای خورشیدی بزور اورده یه سری زدید خورشیدی خودش هر چهار سال یه با بزور میاد بچه هاش دیگه یادشون رفته گچساران کجاست از خودش سوال کن

  20. دل گرفته گفت:

   آقایی تاجگردون نامه دادیم به دفترتاجگردون ولی متاسفانه هیچ کدوم نامه رو باز نکردی حداقل نگاه کنی یا بخونید نمیدونیم نامه رو کجا انداختی داره روش بارون میزنه یاداره گردوخاک میخوره دور تا دورمون نفت هست وهم گاز ولی هیچ کدومش به مانرسید تنها چیزی که به مارسید بو گاز ترش بوده فقط بگو چکاری برای روستایی بی بی جان آباد کرد چندتا از جوان های این آبادی رو گذاشتی سرکار همه فامیل های خودت بودن ا…..ل و………هارو گذاشتی سرکار

  21. ایثارگران اصولگر اصلاح طلبان بویراحمد گرمسیری گفت:

   احسن بر دکتر عسکر که واقعیت را میگوید

  22. ناشناس گفت:

   اگر استقبال بشه پیروزی با کسیست که ساکنین ترک زبان از او راضی باشند این در شرایطیست که این انسانهای فرهیخته نماینده مستقلی ندارند واینبار هم بعنوان یک وزنه قوی عمل میکنند وهر برندگی از نظر رای در ید قدرت آنان است که البته غالبا هم ملی فکر میکنند وخواستار برنامه های کلان کشوری هستند یک نماینده باید قانونگذار وناظر بر حسن اجرای قانون باشد ،بدعت نفوذ نماینده بر کارگزاران دولتی وعزل ونصب ها پسندیده نیست ونباید از اهرم رای به وزرا در این جهت سوء استفاده کرد وقتی نماینده مامور عزل ونصب شد نظارت بر حسن انجام وظایف علی الخصوص شرح وظیفه سازمانی رها میشود نماینده این وظیفه را با زیر سئوال بردن مجریان قادر است انجام دهد نه اینکه خورزو مال نصب شود وخواهش کرد برای مردم کار کند در حالیکه اگر همان خورزو مال سواد ودانشش را داشته باشد با شرط غریبه شدن بعد از نصب اشکالی ندارد لذا کسیکه با توصیه نصب بشه با توصیه هم کار میکنه واز طرف هر کسی مذموم است وزشت ،مجریان حقوق میگیرند باید پاسخگوی میزان حقوق دریافتی باشند پول که علف خرس نیست فقط دریافت کرد وهر هم از بر تمیز نشه ویا دست چپ وراست شناخته نشود اینکه میگند چند تا ترک مدیر شد ابدا حرف قشنگی نیست باید معیار شایستگی باشد شایستگی هم هندونه وخربزه نیست دانش ،مهارت واشتیاق است عشق به در خدمت مردم بودن نه عشق به علیقلی وجعفرقلی وگشنگی وتشنگی همگانی مکنید ،مسازید

  23. جوان گفت:

   دمت گرم دکتر عسکری واقعا حرفای دل خیلی ها رو زدی


  
  امروز سه شنبه ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۰
  • تـــازه ترین خبرها
  • پـــربازدیدترین ها
 • اخبار انتخابات میان دوره ای/رحیمی بیانیه داد/اعتراض کرده ام و پیگیری خواهم کرد
 • شورای نگهبان خودش را پاسخگو نمی‌داند
 • مانع‌تراشی در سردتر شدن انتخابات تاثیر دارد
 • مذاکرات وین در مسیر احیای برجام
 • چراییِ افزایش هجمه‌های سنگین علیه ظریف
 • ۱۲ هزار میلیارد منابع شهر قربانی یک امضا
 • مسائل کشوربه این سادگی‌ها قابل حل نیست
 • در کلاب‌هاوس علیه محسن هاشمی چه گفتند؟
 • رییس‌جمهور، مصوبه جنجالی شورای نگهبان را رد کرد
 • ظریف به اصلاح‌طلبان: من اصلاح‌طلب نیستم، دست از سرم بردارید!
 • به همت انجمن حمایت از زندانیان ؛ طرح ویزیت رایگان خانواده مددجویان در گچساران اجرا شد
 • معاون اداره کل امنیتی و انتظامی استانداری کهگیلویه و بویراحمد منصوب شد
 • این بار، شورای نگهبان، دستور رییس‌جمهور را رد کرد!
 • انتخابات نزدیک شد، «بدحجاب‌ها» عزیز شدند!
 • اظهارات متفاوت دو عضو شورای نگهبان درباره شرایط داوطلبان رییس‌جمهوری
 • اتفاق متفاوت در انتخابات ۱۴۰۰
 • احمدی‌نژاد: خیلی راحت می‌خواهند انتخابات را مهندسی کنند
 • بیانیه ریحان محمدپور ده بزرگ بعد از اعلام تایید صلاحیت از شورای نگهبان
 • آمریکا اعلام وضعیت اضطراری کرد
 • بضاعت سیاسی کشور همین است
 •