طراحی سایت و قالب وردپرس
 • تاریخ انتشار خبر : چهارشنبه ۲۷ آذر, ۱۳۹۸ | کد خبر : 107180 | نویسنده : فانوس زاگرس |
 •   
 •     همایش وحدت و همدلی سید قدرت الله حسینی به میزبانی سادات شازینعلی (ع) ساعتی قبل در تالار قصر سفید گچساران آغاز شده است. به گزارش پایگاه خبری تحلیلی فانوس زاگرس ، سالن بزرگ برگزاری این همایش مملو از جمعیت شده و جایی برای ایستادن در این سالن وجود ندارد.   دقایقی دیگر سخنرانی […]
 • فانوس زاگرس؛

   

   

  همایش وحدت و همدلی سید قدرت الله حسینی به میزبانی سادات شازینعلی (ع) ساعتی قبل در تالار قصر سفید گچساران آغاز شده است.

  به گزارش پایگاه خبری تحلیلی فانوس زاگرس ، سالن بزرگ برگزاری این همایش مملو از جمعیت شده و جایی برای ایستادن در این سالن وجود ندارد.

   

  دقایقی دیگر سخنرانی سید قدرت الله حسینی کاندیدای یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه گچساران و باشت آغاز می شود.

   

  در این همایش پیام حمایت حجت الاسلام سید نادر حسینی از روحانیون سرشناس باشت قرائت شد.

   

  به گزارش پایگاه خبری تحلیلی فانوس زاگرس ، سید قدرت الله حسینی در همایش همدلی حامیانش در تالار قصر سفید گچساران گفت: همه جمع شده ایم برای عدالت.

   

  وی افزود: خیلی ها باور نمی کردند به دعوت این سادات این همایش باشکوه برگزار شود و هشتاد درصد این جمع جوانان هستتد که این خود یک پیام دارد.

  حسینی ادامه داد : انقلاب اسلامی در حالی شکل گرفت که دنیا را مبهوت کرد و گفتمانی جدید در این منطقه پرماجرا تاسیس شد و دشمنان با صرف هزینه های زیاد نتوانسته اند انقلاب اسلامی را براندازند.

   

  کاندیدای یازدهمین دوره انتخابات گچساران و باشت تصریح کرد: انتخابات جمهوری اسلامی به رغم مشکلات که دلیل ان ناکارآمدی دولتمردان و کسانی که در کانون قدرت هستند بوده مسیر خود را می پیماید.

   

  در ماجرای برجام عزت ملت مخدوش شد

   

  حسینی گفت : در قضیه اخیر گرانی بنزین همه کسانی که به خیابان آمدند توطئه گر و اغتشاشگر نبودند،درد دارند،مشکلات دارند.

  وی افزود : چرا به بانکها حمله کردند و به پارکها حمله نکردند،چون بانک داری را عامل بدبختی می دانند،چهل سال است می گوییم بانکداری ما مشکل دارد و رباخواری است و این بانکها مردم را بدبخت کرده اند.

  حسینی بیان داشت : حمله به بانکها یعنی حمله به رباخواران و سرمایه داری و بی عدالتی و البته برخی ها هم سواستفاده کردند.

  وی ادامه داد : مردم بی عدالتی و فاصله طبقاتی را می بینند،فشار بر مردم است،همه را نگوییم توطئه گر و اختشاشگر هستند.این همه تحصیلکرده بیکار ، کجای دنیا یک دانشجوی لیسانسه و دکترا اینقدر تحقیر می شود؟

  حسینی این پرسش را مطرح کرد : آیا برادران و خواهران و اقوام وزرا و مسولان بیکار هستند؟مردم به دنبال عدالت هستند.

  حسینی گفت : بنده در عمل نشان داده ام هم و غمم ضعفا و مستضعفان هستند تا به کسی اجحاف نشود.

  نامزد انتخابات گچساران بیان داشت : در نزدیک ما این همه استخدام فله ای انجام میشود و بعد درب خانه ها می روید که چه مشکلی دارید و می گویید چن نفر می خواهید سرکار بگذارید.

  حسینی با اشاره به سخنان اخیر تاجگردون که گفته بود برخی ها دو شاخ کلو را از هم باز نمیکنند ، گفت : در جلسات میگویند فلانی دو شاخ کلو(ملخ) را باز نمی کند و نخبه کشی میکنند ، اگر بحث سیل بیکاران و بی عدالتی و ویژه خواری و بحث از حاکمیت فامیلی و بی توجهی به احاد مردم باشد بله ، من دو شاخ ملخ را نمی توانم باز کنم.

  وی افزود : این انقلاب مال مستضعفان است و این دولت فشل است که این همه مشکلات را به بار آورده و مسیر را فراموش کرده است.

   

  سید قدرت الله حسینی ادامه داد : اقای رییس جمهور قرار بود ۱۰۰ روزه مشکلات را حل کند و ما را به خاک سیاه نشاند ،اگر دزدی های برادر رییس جمهور و برادر معاون اول را به بیت المال برمی گرداندند نیاز نبود بنزین سه برابر شود و کسانی که مردم را بدبخت کرده اند باید اعلام کنند که خیانت کرده اند و فاسد هستند.

  وی گفت: من نمی دانم جرم ملت ملت ایران چیست وخیانت شما از خیانت شاهان هم بدتر است.

   

  حسینی تصریح کرد : ما هم افتخار می کنیم معمار اقتصاد داشته باشیم…حالا که فوق لیسانس ها دکتر و معمار شدند ، اقای معمار خوب کار کرده یا نه؟باید خروجی کار مشخص شود که معمار خوب کار کرده و قلابی نیست .

  وی افزود : مردم مدت هاست گرفتار هستند و ادعاهای شما با واقعیت نمی خواند

  حسینی بیان داشت : ناراحتی مردم از بی عدالتی،اجحاف و برخوردهای متکبرانه است و قول می دهیم برای اجرای عدالت از تمام وجود و حیثیتمان مایه بگذاریم.

   

  نماینده سابق گچساران و باشت در مجلس گفت : این تیم اقتصادی که ملت را بدبخت و به قهقرا برده مگر چه کسانی هستند ؟ از سیف خائن (رییس سابق بانک مرکزی ) ، همتی ، دژپسند ، طیب نیا و سخنگوی فعلی دولت همین ها هستند.

   

  حسینی خطاب به تاجگردون گفت : گفتید با روحانی به جهنم می روید،جهنم واقعی برای مردم ساخته اید ، کارخانه لاستیک سازی،چه کارخانه ای،حرفی زده شد و رفت.

   

  وی تصریح کرد : به فضل پروردگار و حمایت مردم عزیز وضع تغییر خواهد کرد و از همین امروز آقایان باختشان را باید امضاء کنند.

   

  حسینی خطاب به برخی مدیران گفت : به مدیرانی که بعضا در بین خانواده ها در روستاها بن توزیع می کنند میگویم مچ شما را خواهم گرفت،بیت المال را انتخاباتی هزینه می کنید.خدا شاهد است که هرچه تلاس کنید بی نتیجه است زیرا ماهیت شما و عملکردتان معلوم شده و مردم بیدار شده اند.

   

  حسینی در پایان بیان داشت: گفتید همسایه هایمان از هر هشت تا شش تا قشقایی است،بفرمایید چند مدیر قشقایی گذاشتید،در زمان من با اینکه قشقایی به بنده رای نداد شش قشقایی مدیر شدند و در حوزه بویراحمد هشت مدیر که به من رای ندادند در مسولیت های مهم بکار گرفته شدند.

   

   

  انتهای خبر/
  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟
  50 نظر برای “مشروح سخنرانی آتشین حسینی در جمع حامیانش/ حسینی : گفتید با روحانی به جهنم می روید ، جهنم واقعی برای مردم ساخته اید / کارخانه لاستیک سازی چه شد ؟ چه کارخانه ای؟حرفی زده شد و رفت/ باید خروجی کار مشخص شود که معمار اقتصاد خوب کار کرده و قلابی نیست/ حسینی خطاب به تاجگردون : بفرمایید چند مدیر قشقایی گذاشتید؟ +تصاویر و فیلم”
  1. Siavash گفت:

   قدرت نمایی چیه.من خودم سیدم ۱۰ نفر بین این جمعیت آشنا ندیدم.فک کنم باید بگی کل طرفدارای حسینی از باشت و گچساران از همه طایفه ها اینجا جمع شدن.

   • اصولگرای اصلاح طلب گفت:

    ۱-نصف این افراد اهل گچساران نبودند و از باشت و بیشتر هم از حومه باشت اومده بودند.
    نصف دیگرش هم لیدرهای خود سید قدرت حسینی هستن که همه جا حضور دارند.پس باید گفت نصف سالن مهمان بودند و نصف دیگرش دنباله روهای همیشگی.

    ۲-سید قدرت حسینی اگر میخواست عدالت را اجرا کند اون ۲ سال آخر دولت احمدی نژاد که مثل حالا اقتصاد بهم ریخته بود و گرانی بیداد میکرد و پارتی بازی در ادارات گچساران و باشت در استخدام فک و فامیل و هواداران ایشان بصورت علی انجام میشد و زبانزد خاص و عام بود همون موقع چرا از عدالت حرف نزد.
    فله ای صدها نفر را با پارتی و بدون آزمون وارد شرکت نفت گچساران کردید یادتون است آقای سید قدرت حسینی؟؟؟

    برو دایی گر طبیب بودی سر خود دوا می نمودی

    ۳-از فساد دولت روحانی میگویی درست خداراشکر جهانگیری و روحانی در برابر بازداشت برادران خود همکاری خوبی با قوه قضاییه داشتند و جار و جنجال نکردند.
    بهتره آقای حسینی یادی هم از آقای رحیمی معاون اول احمدی نژاد و مشایی رئیس دفتر وی و بقائی که در زندان هستند آقای حسینی یادی هم از رئیس بانک ملی اسبق آقای خاوری کنید که ایشان را در همان دولتی که طرفدارش بودید فراری دادند.از سرقت دکل های نفتی و پرونده مدیران نفتی دولت احمدی نژاد چه خبر؟ از رفیق جون جونی شما که از مدیران سرشناس نفتی گچساران بود چه خبر؟ پرونده ایشان بکجا رسید؟
    از فسادها و دزدی های میلیاردی که پرونده اش در دیوان محاسبات و قوه قضاییه است چه خبر؟؟؟
    خوشبختانه نهادهای ……..ی کشور همیشه دست دوستان اصولگرای شما است چرا با فساد و دزدی از بیت المال و تخلفات گسترده در بانکها و شرکت نفت و خودروسازی و …… برخورد نمیشود؟؟؟
    دس……ه ……ی که دست اصلاح طلبان و دوستان تاج گردون نیست.
    دست دوستان شماست جناب سید قدرت حسینی!!!

    ۴- انتظار از شما نیست آقای حسینی که در حد آقای تاج گردون در جلسات سران کشور حضور داشته باشید چون تو یاسوج هم زیاد تحویلتون نمیگرفتند چه برسد در تهران.اما لطفا آقای حسینی بفرمایید چه کار مهمی تو گچساران در دوره شما صورت گرفته بجز استخدام فله ای و با پارتی هواداران شما در شرکت نفت و ادارات گچساران و باشت!!

    ۵-پتروشیمی گچساران که در دوره آقای تاج گردون کارها شروع و رونق گرفت و بودجه به آن تخصیص داده شد.شما چه کاری برای پتروشیمی کردی؟

    ۶-بیمارستان بزرگ شهر جنب فلکه نرگس در دوره آقای تاج گردون ساخته شدو بیمارستان شماره ۲ شرکت نفت اول جاده دیل و بیمارستان بی بی حکیمه برای زنان و درمانگاه تامین اجتماعی که در حال گسترش است همگی در دوره تاج گردون ساخته شد یا در حال تکمیل شدن است و بودجه به آنها تخصیص دادند شما بفرما کدام بیمارستان یا خانه بهداشت یا درمانگاه کوچکی در دوره شما در گچساران و باشت افتتاح یا ساخته شد؟
    بنظرت جناب عالی برید مجلس اصلا بودجه به اینها می دهند؟

    ۷-جاده آبریگون و گناوه لری و دیل و آرو و تونل کوه دیل و جاده باباکلان و جاده لیشتر بهبهان و جاده باشت تا بابامیدان همگی دوره تاج گردون در حال دو بانده شدن و اتوبان شدن هستند.اونوقت جناب آقای حسینی ۴ سال نماینده بودی حتی نتوانستی بودجه بیاری دو تا کوچه تو گچساران و باشت را آسفالت کنی! اونوقت دوباره میخوای بروی مجلس چکار کنی عزیز دل برادر.

    ۸-اینهایی که می آیند خودشون را اصلاح طلب و اصولگرا میخوانند و میگویند رای به تاج گردون نمی دهیم و به سید قدرت حسینی رای می دهیم همش دروغه.
    ۸۰ درصد اصلاح طلبان باز به تاج گردون رای می دهد و فقط ۱۸ درصد ناراضی هستند که اونها اصلا رای نمی دهند مگر عقلشون از دست دادند که بجای تاج گردون که یک گزینه درجه یک قوی است به یک گزینه درجه سه رای بدهند.

    ۹-اصولگراها هم مثل دفعه قبل سه دسته میشوند.
    ۵۰ درصد با سید قدرت حسینی می مانند ۵ درصد با زینل زاده هستند و ۵ درصد با هومن عسکری اما ۴۰ درصد اصولگرایان میانه رو و سنتی که از حامیان سابق مرحوم نبی زاده و علیمراد جعفری بوده اند دوباره به تاج گردون رای می دهند.چون از نظر اونها تاج گردون بهترین عملکرد را میان همه نمایندگان تاریخ گچساران داشته و آقای تاج گردون هم نشان داده همه پست ها را فقط به اصلاح طلبان نداده.نصف پستها را به اصولگران میانه رو داده.پس تاج گردون میانه روی هم مراعات کرده.

    ۱۰-بازم تاکید میکنم آقای تاج گردون بین ۵۰ تا ۷۰ هزار رای دارد و هر چه مردم بیشتر پای صندوق رای بیایند آرای آقای تاج گردون به ۷۰ هزاری رای نزدیکتر میشود.در واقع اصولگرایان گچساران و باشت در صورتی شانس دارند که مردم در پای صندوق ها کمتر شرکت کنند.

   • روستای دیل گفت:

    اره دیگه همین ها بودند که قرار بود با ماشین ها و وانت ها مانور دهند
    طبقه برنامه پیش رفتند و همین قدر رو توانستند جمع کنند. تازه درب ورودی ظاهرا کارت شارژ پنج تومنی هم میدادند .

  2. مهدی گفت:

   تمام طرفداران حسینی همین تعداد هستن، حسینی همان تعداد رای فولادی در دور گذشته) رو هم نمیتواند جمع کند‌ .تاجگردون با حدود ۴۵ هزار رای پیروز انتخابات خواهد بود. در صورت انصراف هرکدام‌ از نامزدهای اصولگرا ،تعداد رای تاجگردون بیشتر هم خواهد شد. (چون عمده مردم بصورت حزبی رای نمیدهند).

  3. شهروند گفت:

   «کل سعی و تلاش جناب حسینی همین بود ولاغیر»

  4. دو شاخ کلو گفت:

   خدا وکیلی یه کلمه تو گپ راس نزنی…

  5. کارگر حجمی گفت:

   اون چهارسالی که شمارفتین،چه خروجی داشتین؟
   من به هیچکس رای نمیدم ولی خدایی،از هرنظر حساب کنم از شما سرتراست.

  6. ناشناس گفت:

   کنتور نداره خو برا خودت حرف بزن

  7. بویراحمد گرمسیر گفت:

   درود بر سید شجاع و دوست داشتنی
   انشاالله پایان بی عدالتی
   تاریخ انقضا بی عدالتی و پاچه خواری ۹۸/۱۲/۲

  8. Roozbeh گفت:

   احتمالا برادر حسینی تلاش میکنه بره مجلس لایحه حقوق مادام العمر نمایندگان که تو دوره خودش پیگیرش بود به سرانجام برسونه😁.جناب حسینی گچساران با شما ۱۰۰ سال به عقب میره و تا زمانی که خدا بهت عمر بده مجلسو نمیبینی.هیچ آدم عاقلی تا تاجگردون هست به شما رای نمیده.منتظر سر پوزی اسفند باش😁💪💪💪

  9. گشين گفت:

   فاتحه تاجگردون خونده شده😂😂😂

  10. گچساران گفت:

   ما هم میدونیم این دولت ………
   ما هم میدونیم تاج یه آدم د……..ت و همه حرفا و کاراش مثل دولت …….د روحانیه

  11. باشتی گفت:

   کار تمام شد

   • محمد گفت:

    به نام خداوندجبار
    معمولامردم دارای رای وتدبیر هستندودوبارازیک سوراخ گزیده نمی شوندواینکه ایشون از جریان دولت حمایت کرده بعیداست قبول شود.خدابهتر می داند.

   • دیل گفت:

    بله دقیقا کار سید قدرت خیلی وقته تمام شدس- ما هواداران میرشکال شب راحت سرمونو میزاریم میخوابیم شما دعا کنید شاااااید شاااااید ی فرجی بشه ک نمیشه

  12. گچساران گفت:

   جناب احسان دری کاش دوم اسفند با پیروزی دکتر تاجگردون میدونستم چه مبنویس

  13. دوگنبدانی گفت:

   دیگه نیمدوریها هم به تاجگردون رای نمیدن.

   • باوی گفت:

    نیمدوریها تنها طایفه ای هستن که یکبار هم به حسینی رای ندادن و کسی در نیمدور پیدا نمیکنی که رای داده باشه دلیل اش حادثه نیمدور

  14. علی گفت:

   بلاشک پایان بی عدالتی به سر رسید وسید قبول است در ضمن این شما هستید در جلساتتون چهره های تکراری دعوت می کنید من جای تاجگردون بودم تبت نام نمی کردم وبا عزت کنار می رفتم

  15. اشنا گفت:

   فقط یه کلام به من بگید دیگه هیچی نمیخوام در زمان این اقا چقد بی عدالتی شد یا این اقا نماینده بشه میخواد چه کاری کنه ایا همه رو میزاره سر کار جمع کنید بابا

  16. ناشناس گفت:

   کل جمعیت به اندازه تماشاچیان خداحافظی فرهاد مجیدی هم‌ نیست اگر این رودخانه است سیل در راه است به عقب برنمی گردیم پیش به سوی هتریک سوم

  17. گچساران گفت:

   جانا سخن از زبان ما میگویی تمام این سخنان گهر بار حرف دل تمام مردم گچساران و باشت است به جز حلقه دور تاج و نکات زیر را میتوان اضافه کرد🎆مدیران ضعیف و پارتی باز و ندانم کار و نارضایتی اکثریت مردم و کارمندان🎆 ظلم و بی عدالتی و تحقیر و حق خوری در مورد مردم و فرزندان باشت و گچساران که حاضر به قبول اشتباه و این روند نا کارامد نشدند 🎆گرانی و تورم و بیکاری و احتکار و کم فروشی و تقلبات اجناس و مواد غذایی و سودجویی و عدم کارایی ادارات و … که نتیجه سیاست های مستقیم معمار سقوط اقتصاد و تبدیل گچساران به گرانترین شهر شده 🎆دخالت خود و خانواده و اطرافیان در کوچکترین کارها 🎆بر هم زدن قاعده بازی و ………و استفاده از خدمات دولت در جهت م……. انتخاباتی و ز……..ی انتخاباتی و..

  18. محسن گفت:

   اگر کسی پیدا شد فقط یک فیلم از سخنرانی مفید سید قدرت در مجلس به من نشون بده، به والله قسم نامردم اگر براش رأی جمع نکنم

  19. سادات گفت:

   با حمایت سادات، سید قبوله

  20. ایران گفت:

   اون عدالتی که سیدتون توی چهار سالش بر قرار کرد کدوم بود که ما خبر نداریم.شما فکر کردید مردم الزایمر گرفتن!!!خخخخخخ
   م ادمایی رو که گتره ای توی شرکت نفت عرض چند ماه گذاشتید سر کار منظورتونه….!!
   خوبه والا.ادم باید خیلی رو دار باشه اینقدر با اعتماد به نفس از عدالت و بی عدالتی صحبت کنه.
   خدا رو شکر الان عصر رسانه است‌.هیچ چیزی پنهان نمیمونه.

  21. گمنام گفت:

   قابل توجه شهروند عزیز باید بگم ک ی شطر نج باز همه ی مهره هاشو با هم حرکت نمیده این قانون بازیه

  22. گمنام گفت:

   ی شطرنج باز هیچ وقت همه مهره هاشو باهم تکون نمیده این قانون بازیه

  23. یار عدل گفت:

   اقا مهدی زیادی خوش خیالی البته همه طرفدارای تاج گردون خوش خیال تشریف دارن شما هم روش

  24. شهروند گفت:

   «کار تمام شد؟با یه سالن قصر سفید؟انتخاب سید عزیز توهین بزرگی هستش به گچساران و گچسارانی،و هرگز این اتفاق نمیفته»
   قصد دفاع از تاجگردون ندارم ولی انتخاب بین بد و فوق العاده بدتره،پس مجبوریم بد انتخاب کنیم که فوق العاده بدتر نشه قضیه،اینه.

  25. مهاجر گفت:

   بو بو؛تش گروتوم ؛وایی سخنرانی اتشین حاج مختار

  26. اصلاح طلب از گچساران گفت:

   من اصلاح طلبم…
   همه طرفدارای حسینی فقط همین تعداد نیستند…اوضاع خطرناک شده براب تاج …مردم از تاجگردون ناامید شدن…این واقعیت داره.

  27. اصلاح طلب از گچساران گفت:

   من اصلاح طلبم…
   همه طرفدارای حسینی فقط همین تعداد نیستند…اوضاع خطرناک شده برای تاج …مردم از تاجگردون ناامید شدن…این واقعیت داره.

  28. دوست گفت:

   امسال جو انتخابات به نفع آقای حسینی هست …….

  29. آنا گفت:

   سید قدرت ریش قرمزو تو الفبای فارسی بلد نیستی چه برسه به اینکه بخوای نماینده مجلس بشی این یه توهین بزرگ به مردم گچسارانه تو لیاقتت …… کاریه

  30. محمد گفت:

   این استفبال قبل اراینکه ازحب سیدقدرت باشد از بغض به تاجگردون است

  31. باوی گفت:

   تاجگردون خونه به خونه در حال التماسه

   • باشت باوی گفت:

    می تاجگردون مث حسینی بیکاره ک حونه ب حونه بگرده ، بنده خدا حاج غلام با این همه مشغله کاری ک تهران داره بازم میاد گچساران و باشت برا مردمش وقت میزاره فک کنم اگ حسینی جای حاج غلام بود ورودی گچسارانم نمیومد چون دسپاچه میشه و نمیتونه چن کارو همزمان انجام بده
    خودتو بکشی هم حاج غلام قبوله حالا میبینی شاهد جشن پیروزی میرشکالمونم میشی

  32. ناشناس گفت:

   درود برسید شاهین آمد سید انقلابی خودت انتخابی انشالله که جدت کمک کنه خودت قبول خواهد شوی

  33. علی گفت:

   سید جان شما یه بار امتحان خودت پس دادی فک کنم کافی باشه

  34. شهروند گفت:

   سلام زمانی یه کشور و یه استان پیشرفت میکنه که همه باهم یکدل و جان نثار باهم تلاش کنند .دو دوره نمایندگی وقت زیادی هست چرا گچساران این همه جوان بیکار دارد هرکس که می ره اول به فکر اینه که فامیلهایی را دارای مکنت های بالای استان بگمارد .به درد مردم نخوردند .من ۲ فرزند ۳۵ و۴۰ ساله بیکار دارم که هنوز هم مجردند . و پیر شدند اما از کار وزندگی خبری نیست .چه او …چه این .ما ول معتلیم.

  35. رضا گفت:

   خطاب به اون دوستی که گفته نیمدوری ها رای به سید نمیدن واسه حادثه نیمدور اگه کمی سوال کنی و به تاریخ رجوع کنی میفهمی که چه چیزی باعث شد اون جریان اتفاق بیفته خیانت در کار بوده دوست عزیز

  36. الهام گفت:

   انشاالله اسفند جشن پیروزی حق بر باطل و رانت خواری و پارتی و ویژه خواری را با هم جشن میگیریم.با پیروزی سید بزرگواری بحق جدش

  37. حمید گفت:

   میخوای بری مجلس چوکار


  
  امروز چهارشنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۹
  • تـــازه ترین خبرها
  • پـــربازدیدترین ها
 • شهردار باشت برای حضور در انتخابات مجلس اعلام کاندیداتوری کرد
 • افزایش فوتی های کرونا در کهگیلویه و بویراحمد/کرونا همچنان می تازد
 • استیضاح به خاطر بازی با اعتماد مردم
 • بستن روزنامه مجازاتی مثل اعدام است
 • یک نماینده: خون روحانی از مردم رنگین‌تر است؟
 • روحانی از بیم کرونا، امروز به مجلس نرفت یا …؟!
 • دولت تدبیر و امید: ورود پیروز حناچی ممنوع!
 • چهار محموله بسیار پر و پیمان برای لبنان فرستادیم!
 • میرسلیم: زیرنظر قالیباف تخلفات مالی مهمی رخ داده است
 • شعار می‌دهیم اما اولویت‌های نخست را رها کرده‌ایم
 • مجلس به مدرس خیابانی رأی اعتماد نداد/خداداد غريب پور در ميان گزينه هاي وزارت صنعت
 • کنایه زیباکلام به توقیف روزنامه جهان صنعت
 • مجلس یازدهم و بازسازی محبوبیت
 • حجاریان: احتمال انقلاب در ایران بعید است
 • گزینه های محتمل انتخابات میان دوره ای مجلس در گچساران و باشت
 • نماینده بویراحمد، دنا و مارگون: ‌‌شهرک‌های صنعتی شهر ارواح شده‌اند
 • تصویر متفاوت قدرت
 • افزایش چشمگیر موارد مثبت کرونا در استان کهگیلویه و بویراحمد/قربانیان کرونا در استان به ۶۷نفر رسید
 • غرق شدن جوان ۲۰ ساله در رودخانه خرسان
 • اوکراین: ایران باید غرامت بپردازد
 •