طراحی سایت و قالب وردپرس
 • تاریخ انتشار خبر : پنج شنبه ۲۱ آذر, ۱۳۹۸ | کد خبر : 106899 | نویسنده : فانوس زاگرس |
 •   
 •     نشست بررسی  اجرای طرح  توسعه پایدار منظومه روستایی گچساران که با حضور معاون عمران بنیاد مسکن کشور، نماینده گچساران، فرماندار، مدیران‌کل و روسای شهرستان گچساران در سالن کنفرانس فرمانداری گچساران برگزار شد.   به گزارش پایگاه خبری تحلیلی فانوس زاگرس ،  در این نشست غلامرضا تاجگردون اظهار کرد: بنیاد مسکن برای اجرای سند […]
 • فانوس زاگرس؛

   

   

  نشست بررسی  اجرای طرح  توسعه پایدار منظومه روستایی گچساران که با حضور معاون عمران بنیاد مسکن کشور، نماینده گچساران، فرماندار، مدیران‌کل و روسای شهرستان گچساران در سالن کنفرانس فرمانداری گچساران برگزار شد.

   

  به گزارش پایگاه خبری تحلیلی فانوس زاگرس ،  در این نشست غلامرضا تاجگردون اظهار کرد: بنیاد مسکن برای اجرای سند منظومه روستایی یک دخالت‌های تاکتیکی انجام داده است.

   

  وی با طرح پرسشی از روسای ادارات که چه کسی این طرح را مطالعه کرده است، گفت: چرا ما هیچ منظومه برای تحرک فعالیت‌های عمرانی، اقتصادی و فرهنگی نداریم.

   

  نماینده مردم گچساران با بیان اینکه  مدیران‌کل استان که در شورای برنامه ریزی  این طرح را تصویب کرده‌اند بیان نکنند که ما مطلع از این طرح نیستیم، ابراز کرد: این طرح جزء طرح‌هایی اجرایی بوده و دو هدف در طرح توسعه پایدار منظومه روستایی است که این مجموعه با چه رفتارهایی مورد مطالعه قرار می‌گیرد.

   

   

   تاجگردون با بیان اینکه با یک یادداشت من از صندوق کار آفرینی تسهیلات پرداخت می‌شود، تصریح کرد: از ابتدای سالجاری تاکنون۲۳میلیارد تومان تسهیلات از سوی صندوق پرداخت شده است و آیا این تسهیلات در بخش منظومه روستایی بوده است.

   

   وی با بیان اینکه جوانان بیکار ما حق دارند که اعتراض کنند، گفت:  هیچ کسی متوجه نمی‌شود این طرح منظومه روستایی در روستای دیل برای چه چیزی است.

   

   تاجگردون با بیان اینکه جلساتی با مدیران برگزار شده است اما هیچ کس این طرح را مطالعه نکرده است، تصریح کرد: خوشبختانه در شهرستان  مدیران کنگر خورده و لنگر انداخته‌اند.

   

  نماینده مردم گچساران با بیان اینکه اجرای طرح توسعه پایدار روستایی در شهرستان گچساران به عنوان پایلوت انتخاب شده است، گفت: اما متاسفانه هیچ یک از مدیران  در این زمینه مطالعه نداشته‌اند.

   

  تاجگردون با بیان اینکه ۳ استان کشور از جمله گلستان، زنجان و کهگیلویه و بویراحمد به عنوان پایلوت کشوری برای اجرای طرح توسعه پایدار روستایی انتخاب شده است، اذعان کرد: برای اجرای طرح منظومه روستایی بایستی ۱۰۰ درصد طرح هادی در روستاها اجرا شده باشد.

   

   وی با بیان اینکه طرح هادی در ۱۰۰درصد روستاهای گچساران اجرا شده است، گفت: این درحالی است که در کل روستاهای کشور تنها ۵۰درصد طرح هادی تاکنون اجرا شده است.

   

   تاجگردون با انتقاد از مدیران خاطرنشان کرد: هر شخصی که پست گرفت نباید به این فکر باشد که من شغل دارم و دیگر کاری به دیگران ندارم.

   

  نماینده مردم گچساران ادامه داد: در هر یک از روستاها یک طرحی اجرا می شود و وقتی که مدیران کل مانمی‌دانید دیگر الفاتحه.

   

  تاجگردون به مانند کلاس درس از مدیران سوال می‌کند که آیا این طرح جلوی روی شما است من می‌خواهم صفحه چهار آن را بخوانم و مدیران گوش کنید و دقت داشته باشید، ابراز کرد: چرا ما می گوییم میوه در بهبهان ارزانتر از گچساران  است برای اینکه این میوه یک بار به بهبهان رفته و برگشته است.

   

  وی خاطرنشان کرد:در این منظومه آمده است که هرمحصولی که در روستا تولید می‌شود در شهرستان عرضه و بعد به استان‌ها و کشورهای دیگر صادر شود.

   

   تاجگردون اضافه کرد: این مجموعه ارائه شده دارای یک حسن است که ۶۱ درصد منابع دولتی و مابقی ترکیبی از سرمایه‌گذاری مردم و تسهیلات بانکی در یک دوره پنج ساله بوده تا به یک توسعه پایدار در روستاها برسیم.

   

   تاجگردون تصریح کرد: بنیاد مسکن متولی این امر است که ۵ هزار روستا در کشور هدف اجرایی این طرح بوده و سهم استان کهگیلویه و بویراحمد ۴۵۵ روستاست که در حال حاضر ۳۰۰ روستا مورد مطالعه قرار گرفته است.

   

  وی تصریح کرد: طرح توسعه پایدار منظومه روستایی در یک بازه زمانی ۱۵ ساله اجرایی خواهد شد.

   

   تاجگردون ابراز کرد: با اجرایی شدن این طرح کسب و کار و اشتغالزایی در روستاها ایجاد خواهد شد.

   

  وی با بیان اینکه این طرح اولین طرح  توسعه پایدار منظومه روستایی در دستور کار قرار گرفت، اظهار کرد: زحمات زیادی برای تایید این طرح کشیده شده و مسئله اصلی اجرایی شدن این طرح است که نیاز به پایش و پیگیری جدی دارد.

   

  انتهای خبر/
  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟
  17 نظر برای “انتقاد نماینده گچساران و باشت از مدیران؛ خوشبختانه در شهرستان  مدیران کنگر خورده و لنگر انداخته‌اند”
  1. رضانژاد گفت:

   ببخشید که مدیران منتخب و منتصب شما هستند و ۷سال است همه میگن مدیرانت فقط بله قربانگو هستن
   شما مردم را چی فرض کردید

   • ناشناس گفت:

    روستای دیل گرفتار چند شخص ……..شده که اگه کل …… کشور را به این چند نفر بدهید باز هم به فکر خوردن چند لوله و شلنگ و فلنچ هستن
    ۲۰۰ لوله در چرزو دیل پروژه تعریف کردن که هنوز یه سال نشده تخریب شد و هیچ استفاده ای از ان نشد ضمن اینکه اگه لوله ها شمورده بشه ۲۰۰ نیست
    بخاطر حدود ۱۵۰ بلوک و حداکثر ۵ سیمان جهت ساخت محل سوزاندن زباله بیش از هفت میلیون سال ۹۳ …….. و یه اب هم روش و به قول معروف گوارای وجود .

  2. گچساران گفت:

   پوشیده امثال شما باعث افزایش بیکاری و انتخاب مدیران بی مسئولیت شدید

  3. سید گفت:

   دیگه فایده نداره این مدیران را با اصرار خودت و اطرافیان گذاشتی مدیر
   حالا هی بگو مدیران توله و کنگر خوردن چون خودتون اینگونه مدیران را میخواهید و نیاز دارید

  4. مهدی گفت:

   سلام..روستاهای شهرستان گچساران انجام‌شده ولی بیشتر روستاهای باشت انجام‌نشده. لطفا پیگیری بفرمایید که هر چه زودتر بقیه هم انجام‌ شود.

  5. باوی گفت:

   شما خودتون مدیری انتخاب کردین که جلوتون به پت پت بیوفته و شمام احساس قدرت کنی… میخواستی یه املا هم ازشون بگیر اگه دیدی یکیشون از ۱۵ بالاتر گرفت !!
   وقتی میگیم که شما با این رفتارتون سرمایه نیروی انسانی منطقه رو داری نابود میکنی قبول کن دیگه…! یه عده رو چون چیزی بارشون بود و مدیرای موفقی بودن کنار گذاشتی و منزوی کردی و این عده رو چون چیزی بارشون نیست تحقیر میکنی و بین مردم رسوا کردی! این یعنی تباه کردن نیروی انسانی و هدر دادن منابع مالی…!
   البته انچه بجایی نرسد فریاد است…! ما تا صب بگیم کو گوش شنوا…
   از شانس خوب شما سیاستمدارا ما مردم اماده باز هیجانی شدن و گول خوردنیم هرچی میخوای بگو جناب دکتر!

  6. عدالت گفت:

   متاسفانه مدیران ناکار آمد شما از این بهتر نمیشن کاش با ارای هفتاد درصد چهار سال پیش آبروی خودت رو حفظ میکردی و به صحنه نمیومدی

  7. دوگنبدانی گفت:

   تاجگردون ببخشید دیگه باید بلندشی.

  8. دوگنبدانی گفت:

   عامو این سیاستشه.به مدیران قبلش زنگ میزنه میگه من توی جلسه انتقاد ازتون میکنم ناراحت نشید.گچساران خودش یه روستاه بعد بخوای مردمو ببری توی روستاها.تا عمر وجوونیشون از بین بره وقدرت تفکر نداشته باشن.

  9. رضا گفت:

   خُفته را خُفته کی کند بیدار؟؟؟

  10. رضا گفت:

   خُفته را خُفته کی کند بیدار؟

  11. دوگنبدانی گفت:

   در جنگ صفین بدلیل واضح نبودن دوست از دشمن نقش عمار مهم بود.عمارهای شهرمان با چه کسی نیستن.افراد معتمد که از آنها دروغ نشنیده ایم آیا با تاجگردون هستن؟در طوایف مختلف گچساران وباشت افراد معتمد تاجگردون را همراهی نخواهند کرد.پس سپاه تاجگردون سپاه اسلام نیست.

  12. فرهنگی گفت:

   این مدیران که از کره ماه نیامده‌اند اینها همان کسانی هستند که بدون اجازه شما آب نمی خورند مدیرانی هستند که هرشب برایشان پیام میفرستی

  13. دوست گفت:

   عوام …….. نکن همش حرف ضدو نقیض میزنی .خودت که میگی ما نباشیم گچساران تو کما میره ……خخخخخخخخ

  14. مدیر گفت:

   وقتی توی یه شهر بهنام پاد میشه مدیر دیگه باید افسوس برای اون شهر بخوری

  15. علی گفت:

   بهنام پاد مدیر….واقعا برا ازن شهرمتاسفم شخصیت بزرکی مثل جناب صالحی یا کرمی رو بردارن ی کسی که توی دست و پای مردم و…….. معروف وفقط میتونه توجیح کنه رو بذارن رییس اداره…بله کنگر و لنگر


  
  امروز سه شنبه ۱ مهر ۱۳۹۹
  • تـــازه ترین خبرها
  • پـــربازدیدترین ها