طراحی سایت و قالب وردپرس
 • تاریخ انتشار خبر : سه شنبه ۱۹ آذر, ۱۳۹۸ | کد خبر : 106787 | نویسنده : فانوس زاگرس |
 •   
 •     روز گذشته خبری تحت عنوان : عدل هاشمی پور مدعی شد:رقیب به من پیشنهاد وزارت داده (جهت خواندن خبر اینجا کلیک کنید)  در رسانه ها منتشر شد که باعث واکنش سید محمد موحد نماینده ادواری کهگیلویه شد.   به گزارش پایگاه خبری تحلیلی فانوس زاگرس ، حجت الاسلام و المسلمین حاجی سید محمد موحد ” […]
 • فانوس زاگرس؛

   

   

  روز گذشته خبری تحت عنوان : عدل هاشمی پور مدعی شد:رقیب به من پیشنهاد وزارت داده (جهت خواندن خبر اینجا کلیک کنید)  در رسانه ها منتشر شد که باعث واکنش سید محمد موحد نماینده ادواری کهگیلویه شد.

   

  به گزارش پایگاه خبری تحلیلی فانوس زاگرس ، حجت الاسلام و المسلمین حاجی سید محمد موحد ” در گفت و گو با خبرنگاران اظهارداشت: از اینکه زمینه ای را فراهم آورده اید تا در پاسخ به مطالبی که یکی از کاندیداهای انتخاباتی در جمع برخی از هواداران خود گفته توضیحاتی را ارائه نمایم تشکر می کنم.

   

  وی گفت: همانطور که استحضار دارید یکی از کاندیداهای انتخاباتی در جمع هواداران خود ادعایی را مطرح فرموده اند که بنده به ایشان پیشنهاد وزارت داده ام که با پذیرش این پیشنهادات، ایشان از صحنه انتخابات کنار بروند و در ضمنِ این مطالب احتمالا خواسته است به هواداران خود بگوید که من(موحد) شرایط خیلی بدی در انتخابات دارم.

   

   

   

  وی با بیان اینکه در اینجا نکات مختلفی قابل گفتمان و اشاره است، اظهارداشت: خدا را شهادت می طلبم که شنیدن این مطالب واقعا برای من بسیار نگران کننده بود و مایه تاسف.

  این نماینده باسابقه مجلس شورای اسلامی گفت: “عرض کنم که چنین مطالبی از اساس کذب محض و بدور از واقعیت است و بنده نه چنین پیشنهادی را داده ام و نه در چنین موقعیتی هستم که اساسا بتوانم چنین پیشنهادی را بدهم(با لبخند) و مضافا براین، برای اینکه این واقعیت روشن و مشخص شود برای آحاد جامعه ما که این سوگند با بلاغ و سدادی که بیان شد واقعیت دارد و یا کذب است؟

  موحد افزود: ” عرض می کنم به شما و همه اهالی رسانه و تقاصا دارم که از ایشان بخواهید آن کسی را که بنده فرستاده ام مشخص بفرمایند، اگر چنین وجود دارد، اگر واقعیت دارد، اگر وجود خارجی دارد که ندارد مشخص بفرمایند.”

  نماینده ۱۶ ساله کهگیلویه بزرگ در مجلس شورای اسلامی گفت:” همین جا به شما و اهالی رسانه اختیار تام می دهم براساس ادعای ایشان از این آقایی که ادعا می فرمایند سوال بفرمایید و بخواهید که این فردی که مورد ادعای ایشان و اشاره می فرمایند، کوچکترین نکته ای دراین رابطه، کوچکترین مطلبی در این رابطه از جانب بنده، بااشاره بنده، با پیغام بنده، با نشانه بنده ماموریتی داشت اشاره ای بنده کرده ام، مدرک و مستند این ادعا چیست؟ ”

  موحد افزود:” امروز جنابعالی استحضار دارید فضای مجازی کوچکترین حرکتی را مستنداتش به همراه دارد و این ادعا یا حضوری بوده و یا هم بوسیله تلفن بوده و براحتی هم می توان ثابت کرد.”

  وی گفت:” لذا عرض بنده این ۲ نکته است، اول اینکه، مطلب کذب و دوم هم اینکه اصحاب رسانه که ماموریت شان تبیین افکار عمومی است از جانب بنده، این وکالت و این اختیار تام را دارند پیگیری بکنند و شخص مورد ادعای ایشان را بخواهند و صحت و سقم مطلب را تبیین کنند تا مشخص شود این مطلب واقعیت دارد یا خلاف بوده و کذب که قطعا خلاف بوده است. “

  این کاندیدای انتخابات یازدهم مجلس شورای اسلامی تاکیدکرد: ” بنده بنای ورود این موضوع را نداشتم و معتقد بودم فضای جامعه ما باید در این موقعیت و در این زمان بسمت فضای آرامش که مردم از آن استفاده درست بکنند برود اما چون در فضای عمومی بگونه ای پخش شد و همه جا، رسانه ها بنده را مورد سوال قراردادند ناچار شدم اکنون پاسخ بدهم.”

  موحد گفت:” از همین جا نیز از دستگاههای نظارتی، امنیتی، نظامی، انتظامی و همه مراجع قانونی می خواهم هم این ادعا را و هم عرائض بنده و هم آن مطلبی را که ایشان ادعا کرده اند از جانب بنده این پیشنهاد شده است را بررسی کنند و اگر معلوم شد یک ذره در این جا صِدقی وجود دارد بنده تسلیم همه مبادی قانونی هستم.”

  وی افزود:” بنده معتقد به اجرای قانون، اخلاق و دوری از خلاف گفتن و بیان واقعیت ها. “

   

   

  انتهای خبر/
  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟
  14 نظر برای “واکنش سیدمحمد موحد به اظهارات جنجالی عدل هاشمی پور”
  1. یک نفر از ۷۰ میلیون مستضعف گفت:

   موحد تنها ناجی التیام دردهای مردم دیارمونه……با دادن ………. با……..ه ، عدل هاشمی بداند که مردم با …….. جذب نمیشن…موحد به اشتغال توجه خوبی داشت و محبوب شد. عدل هاشمی با اهدا ……… قصد محبوبیت داشت که عکس العمل مردم در زمان انتخابات را خواهیم دید.از نظر بنده عدل هاشمی سوم خواهد شد

  2. hesah گفت:

   از فضای مجازی باید بصورت صحیحی استفاده شود تعجبم از آقای هاشمی

  3. hesah گفت:

   تشکر میکنم از حاج آقا موحد که بطور کاملا صریح و روشن مطلب ادا فرمودند.

  4. کارگر حجمی گفت:

   شما مردی،سیدبزرگوار من از گچساران میام جهت رای دادن به شماسیدبزرگوار

  5. ناشناس گفت:

   درود بر دکتر عسکری جوان آینده دار قشقایی

  6. علی از دهدشت گفت:

   موحد تنها نیست، درود بر سید عزیز، بنده دور قبلی از روی عدم آگاهی به عدل رای دادم که اکنون در پیشگاه خداوند متعال پیشمانم و امیدوارم خداوند من و امثال بنده را ببخشد.

  7. علی از لنده گفت:

   موحد تنها نیست

  8. گچسارانی گفت:

   کو عدل کارش قسم…….. خردنه😅😅

  9. مسعود گفت:

   موحد مردی برای تمام دوران
   سید بزگوار ! کوهها در مقابل اراده ی جنابعالی کوهپایه اند
   کاریزمای شخصیتی سید وحشت در دل عدل هاشمی انداخته و خود عدل می داند با وجود موحد کمتر از ۲۰درصد آرا را هم نمی برد مگر اینکه طایفه زنگوایی مانند همیشه همت مضاعف کننددر …

  10. ناشناس گفت:

   موحد مرد عمل وبسیار توانایی است ولی انصافا در استان کهکیلویه وبویراحمد هیچ کس به پای تاج گردون نمی رسد انصافا تاج گردون گل سر سبد مجلس است مجلس بدون تاج گردون مثل درخت بی ثمر است یا مثل گل بی بو می باشد

  11. مسعود گفت:

   سید چهره ای شناخته شده برای کشور است او مرد عمل است نه حرف، بله شیر ضمن داشتن قدرت به اراجیف بی معنا حیف است جواب بده اوبی باک وشجاع است مردم کهگیلویه بایدقدرشناس باشند آقای موحد بسیار بزرگوار آن افرادی که از۳۰پیش تاحال درتهران نام آورشدند توسط آقای موحد بوده
   ، مسعود ازگچساران ، مردم کهکیلویه فرصت همیشه نیست اول بخدا تمسک کنید بعد سید را قدر بدانید باورکنیداونماینده همه است همین حالا هم

  12. مسعود گفت:

   موحد مردعمل است ازگچساران وباشت وبهبهان رامهرمز ،اهواز ،تهران خیلیها ازاو دردرخواست کردند که نماینده شهرودیارشان باشد ازگچساران مسعود

  13. عماد گفت:

   بنده گچسارانی هستم و خدا گواه است در دوره هایی که حوزه کهگلیلویه و گچساران نماینده مشترک داشتند ، نه تنها هیچگاه به جناب موحد رای نداده‌ام بلکه بنوعی همواره در طیف مقابل ایشان قرار داشتم .
   اما به حکم عقل و انصاف ، قیاس توانایی ها ، وزن و جایگاه ایشان با آقای هاشمی ، قیاسی مع‌الفارق و از اساس بی موضوعیت است . آقای هاشمی در مقابل جناب موحد محلی از اعراب ندارد و بقول صاحب گلشن راز :
   چه نسبت خاک را با عالم پاک !!!

  14. عماد گفت:

   بنده گچسارانی هستم و خدا گواه است در دوره هایی که حوزه کهگلیلویه و گچساران نماینده مشترک داشتند ، نه تنهارهیچگاه به جناب موحد رای نداده‌ام بلکه بنوعی همواره در طیف مقابل ایشان قرار داشتم .
   اما به حکم عقل و انصاف ، قیاس توانایی ها ، وزن و جایگاه ایشان با آقای هاشمی ، قیاسی مع‌الفارق و از اساس بی موضوعیت است . آقای هاشمی در مقابل جناب موحد محلی از اعراب ندارد و بقول حضرت مولانا :
   چه نسبت خاک را با عالم پاک !!!


  
  امروز پنج شنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۹
  • تـــازه ترین خبرها
  • پـــربازدیدترین ها
 • قالیباف: تاثیر سوء مدیریت از تحریم‌ بیشتر است
 • طالبان را جنبش اصیل می‌خوانند و روزی با داعش نیز هم کاسه می‌شوند
 • تاجزاده: بخشی از مشکلات امروز نتیجه جهل و ندانم‌کاری ما در اول انقلاب است
 • لیست مشاغلی که از شنبه ۱۵ آذر در تهران تعطیل نیستند
 • تلاش چین برای نفوذ در دولت بایدن
 • رکورد دست‌نیافتنیِ ایتالیا در اسکار
 • رفع ابهام در یک روز، تصویب در ۲ ساعت!
 • واکنش معاون سیاسی امنیتی استاندار کهگیلویه و بویراحمد به سرقت لوله‌های نفت گچساران
 • ترامپ: انتخابات سوم نوامبر فاسد بود و پر از تقلب
 • برف جاده برخی روستا‌های خوزستان را مسدود کرد
 • نفوذی‌ها، دنبال کرسی ریاست‌جمهوری
 • ساعت کاربانک‌های خصوصی از ۱۵آذرماه اعلام شد
 • چین در دقیقه ۹۰ با «پرش» به اسکار رفت
 • قیمت سکه ۱۲ میلیون تومان شد/جدول
 • امین حیایی از دلایل راه‌اندازی جشنواره تئاتر گفت
 • میزان بالای دمای هوا در سطح اروپا
 • روزهای سیاه کرونایی در کهگیلویه و بویراحمد / ۷ مبتلای دیگر جان باختند
 • هر دو گون زنبور خوردند از محل/لیک شد زان نیش و زین دیگر عسل
 • وام ۷۰ میلیون تومانی برای بچه‌دار شدن+جزئیات
 • منصوریان: تجربه عباس‌زاده کمک‌مان کرد
 •