طراحی سایت و قالب وردپرس
 • تاریخ انتشار خبر : جمعه ۱۵ آذر, ۱۳۹۸ | کد خبر : 106601 | نویسنده : فانوس زاگرس |
 •   
 •     کاندیدای انتخابات مجلس در گچساران گفت:شعار انتخاباتی من پایانی بر تکرار تبعیضها، بی عدالتی ها، بی توجهی ها، برخوردهای متکبرانه و حاکمیت خانوادگی است و بدنبال این هستیم که یک عدالت نسبی برقرار شود. به گزارش پایگاه خبری تحلیلی فانوس زاگرس ،سید قدرت الله حسینی پور،کاندیدای انتخابات مجلس در حوزه انتخابیه گچساران و باشت […]
 • فانوس زاگرس؛

   
   
  کاندیدای انتخابات مجلس در گچساران گفت:شعار انتخاباتی من پایانی بر تکرار تبعیضها، بی عدالتی ها، بی توجهی ها، برخوردهای متکبرانه و حاکمیت خانوادگی است و بدنبال این هستیم که یک عدالت نسبی برقرار شود.

  به گزارش پایگاه خبری تحلیلی فانوس زاگرس ،سید قدرت الله حسینی پور،کاندیدای انتخابات مجلس در حوزه انتخابیه گچساران و باشت پس از نام نویسی در نشستی در پاسخ به سوالات خبرنگاران در خصوص انتشار یک کلیپ ،گفت: این کلیپ را طرفداران من آماده کردند و بنده هم ضامن عملکرد طرفداران خود نیستم‌ ،هرچند حتی کلیپ های غیر اخلاقی هم علیه بنده پخش شد اما هیچ واکنشی نیز نشان ندادم.

   

  حسینی پور ادامه داد: آن عزیزانی که آن کلیپ را انتشار دادند چه مشکلی داشته اند که بنده را به عنوان مختار معرفی کنند؟،بحث این است گروهی که قبل از مختار بودند چه رویه ای را در جامعه آنروز رواج داده بودند که امام حسین علیه السلام قیام کنند و بنده با توجه به اطلاعت خودم معتقدم که بحث بی عدالتی مطرح بوده است.

  وی تصریح کرد: وقتی که بی عدالتی شود و حقوق جماعتی پایمال شودبه نوعی  برخی می خواهند مقابله با این جریان را به رخ بکشند و عنوان کنند که کسی را هم داریم که همانند مختار به بی عدالتی ها پایان دهد، هر چند با بنده در این خصوص هم صحبتی نشد به هر حال انتخابات است و اینگونه کارها هم علیه بنده صورت گرفته است اما همچنان توصیه به اخلاق و روش اخلاق مدارانه را دارم.

  این کاندیدای انتخابات مجلس گفت: آقای تاجگردون در یک مناظره شرکت کنند و چهار سال اولشان با چهار سال اول من هم باید مقایسه شود، کارهای بزرگی هم در آن دوران انجام شد و همین بحث فرودگاه و زیرگذر گچساران  را در ان زمان خیلی پیگیری کردیم، دو بیمارستان در زمان بنده کلنگ زنی شد و خود شهرستان شدن باشت را هیچگاه مانور ندادم اما کار بزرگی بود و اگر خود آقای تاجگردون این کار را می کرد تا بلندگوها می رفت، هرچند کارها و اقدامات وی را هم می بینیم و با توجه به توانایی وی در کمیسیون برنامه و بودجه کار آنچنانی هم صورت نگرفته است  و این بی انصافی است که اینطور صحبت می کنند.

  نماینده گچساران و باشت در دوره هشتم مجلس اظهار کرد: بنده به دنبال رد صلاحیت کسی نیستم و آقای زینل زاده فرد نجیبی است و مایل هم هستم که در صحنه باشند و آقای تاجگردون و هم دیگر کاندیداها نیز در این عرصه انتخاباتی باشند.

  وی افزود: اینکه آقای تاجگردون در محفلی گفته شهر سی سال دست شماها بود باید بگویم ۱۶سال دست خانواده ایشان بود و مرحوم نبی زاده هم فرصت نکرد و آقای جعفری هم میاندوره دوساله بود، وقتی پسر عموی آقای تاجگردون نماینده بودند کل شهرستان دست آنها بود و ریاست سازمان برنامه و بودجه استان هم دست خودشان بود و باز هم با تکبر برخی عناوین را مطرح می کنند ، باید پرسید که چرا لامپ های سفره های مردم را خاموش کردند؟، مگر قیمت ها تا ۵۰۰برابر رشد پیدا نکرده و مگر پول ملی ما در هیچ زمانی اینقدر افول داشته است؟!.

  حسینی پور ادامه داد: شخص نماینده ما اولین شخص پیشنهاد دهند بنزین بوده و در گچساران خیلی از مردم از نانواها نان می گیرند و همین قیمت بنزین روزگار مردم را تباه می کند، آقایان باید بگویند چه بلایی سر مردم آورده اند و باید پاسخگو باشند.

  وی افزود:چرا این همه پول در دریاچه مصنوعی خرج شده است، باید شفاف سازی و روشنگری کنند، مرز ۳۵میلیارد تومان را گذرانده و مثل اینکه هنوز ۱۵ میلیارد دیگر هم بای تکمیل احتیاج دارد!!.

  حسینی پور گفت: بنده هیچوقت توجه به نفع خودم نمی کنم و جناب زینل زاده اگر در صحنه بمانند و خدمت هم کنند ما هم در کنارشان افتخار می کنیم.

  این نامزد انتخابات مجلس گفت: شاکله و چارچوب مجلس را می شناسم و وظایف هر کدام از کمیسیون ها را هم‌ می دانم ،اما مردم آن وظایف مهمی و تاثیرگذاری که نمایندگان دارند را باید بدانند و به عنوان یک مطالبه ببینند، کسی تا الان نگفته قانونی مصوب شود که گره گشای کار مردم باشد، هدف این است که همه تلاش ها را برای خواست و رفع مشکلات مردم داشته باشیم، طرح هایی مد نطر دارم که زود بازده باشند و می شود با توجه به تخصص افراد ، شرایط منطقه و نیز با توجه به این بازه زمانی در قالب پروژه های صنعتی ، کشاورزی و دامی بخشی از مشکلات مردم حل شود.

  وی تاکید کرد: شعار انتخاباتی من پایانی بر تکرار تبعیضها، بی عدالتی ها، بی توجهی ها، برخوردهای متکبرانه و حاکمیت خانوادگی است و  بدنبال این هستیم که یک عدالت نسبی در این منطقه برقرار شود.

  حسینی پور گفت: در اولین مصاحبه بیان کردم که کسی که می خواهد با تاجگردون رقابت کند در واقع با یک شخص رقابت نمی کند و آقای تاجگردون از دهیار تا بخشدار، فرمانداران و استانداران گرفته تا وزرا و رئیس جمهور با این فرد همسو و همفکر هستند و اگر در انتخابات شکست بخورد در واقع به این معناست که یک دولت شکست خورده است.

   وی اضافه کرد: بنده احساس می کنم که یک لشکر ۴۵هزار نفره پشت سرم هستند و بنده هم امروز نمود آن لشکر هستم.

   حسینی پور در خصوص اردلان زینل زاده دیگر کاندیدای اصولگرایان گچساران و باشت گفت: زینل زاده انسان توانمندی است و اگر رای هم بیاوریم که ان شاءالله چنین هم خواهد بود، از پتانسیل مدیریتی وی استفاده خواهیم کرد، هر چند رفیق من است و بعد از انتخابات هم رفیق خواهیم بود.

  این نامزد انتخابات مجلس گفت: بنده در صورت قبولی یا در کمیسیون انرژی خواهم بود و یا کمیسیون سیاست خارجی مجلس خدمت خواهم کرد.

  حسینی پور اظهارکرد:بنده اصولگرایی هستم  که واقع بینم و درد مردم را درک می کنم و معیارم این نیست که مثلا پیدا شدن موی خانمی مشکل ما باشد و ما گیر بدهیم چرا اینگونه می پوشید و یا اینطوری برخورد می کنید و من از اصولگرایان سنتی دُگ نیستم.

  وی در ادامه در پاسخ به سوالی یک خبرنگار به شوخی عرض کرد:بنده هنوز جوانم و هیچکدام هم از شماها نمی توانید به پای بنده تا بالای کوه هم بیایید؛وضعیت رای بنده و اقبال عمومی به سمت بنده خوب است و اگر در آینده هم با توجه به شرایط و تشخیص دوستان تصمیم بر این بود که نباشم بازهم هم احترام می گذارم.

  این نامزد انتخابات مجلس گفت: اعتقاد داریم که انتخابات باید سالم و بدون حاشیه برگزار شود و از آقای فرماندار هم انتظار داریم که بین کاندیداها عدالت نسبی برقرارکنند ،هر چند بر آقای فرماندار هم فشار است که هیات اجرایی را یکطرفه انتخاب کنند،هرچند بقیه هم در این اقدام موضع گیری خواهیم کرد و زیر این بار نخواهیم رفت ،پس اگر می خواهند انتخابات سالم برگزارشود حداقل عدالت نسبی برقرار شود.

  وی تصریح کرد:فرماندار نگاهی به شهرستان های اطراف بیاندارد که چگونه اقدام کرده اند،به هر حال باید ترکیبی تنظیم کنند که از همه کاندیداها در هیات اجرایی باشند و در غیر اینصورت جای سوال خواهد بود و از آقای استاندار نیز انتظار داریم که آقای فرماندار تحت تاثیر اطرافیان نماینده فعلی شهرستان، هیات اجرایی را یکطرفه نیزنچینند.

  حسینی پور درادامه تصریح کرد:بنده یک دور نماینده مردم بودم و کوچکترین سوءاستفاده ای خودم و خانواده ام نداشتیم و با پژو رفتم مجلس و با پراید برگشتم.

  وی در پایان گفت:توقع داشتیم آن عزیزی که دور قبل به عنوان کاندیدای اصولگرا  آمدند،حداقل این حق را داشتم که از بنده نظری هم می خواستند واما برای بنده “دوزاری” هم احترام قائل نشدند،بنابراین به همین دلیل در دور قبل سکوت کردم.

  گفتنی است سید قدرت‌الله حسینی‌پور ،نماینده دوره هشتم مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه گچساران و باشت عصر امروز با حضور در فرمانداری شهرستان گچساران برای شرکت در یازدهمین دوره انتخابات مجلس نام نویسی کرد.

  انتهای خبر/
  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟
  8 نظر برای “مشروح اظهارات مهم سید قدرت الله حسینی در نشست خبری پس از ثبت نام در انتخابات”
  1. علی گفت:

   اون دورکه قبول شدی فرماندار رضاپور چیکار کرد برات
   خدایی
   عوص گله نداره هر چند از خوانپایه کاری بر نمیاد

  2. عباسیان نواب گفت:

   جناب حسینی تو دوران نمایندگی خودت اوج بی عدالتی و زد وبند رو در حوزه های مختلف از جمله در جذب نیرو و پیمانکاری و همون زیرگذری که فرمودید و … را مردم فهیم دیارمان شاهد بودند.. و اگه دوره شما فضای مجازی به این گستردگی بود صد درصد همون چندتا کار ناتمام رو جار می زدید و پز می دادی…. مردم ما فراموش نمی کنند که شما و آقایان در انتخابات سالهای ۸۶ و ۹۰ دست به چه کارهایی جهت ……… رای ملت زدید و نمونه بارزش رو خودم شاهد بودم که آقای ……. فرمانده وقت نیروی انتظامی گچساران ………می کشید و ت……. می کرد.. و ای کاش کارخانه نوشیدنی و دلستر سازی خودت رو نه در شیراز بلکه در گچساران می ساختی تا همین جوانانی که شما الان جهت رای دادن بهشون نیاز داری رو در کارخانه ات به کار می گرفتی. پس جناب حسینی این را بدان و مطمئن شو که مردم فهیم گچساران و باشت به عقب باز نخواهند گشت…

  3. گشين گفت:

   به اميد خدا ايل باوي غيرتشو نشون ميده و براتون كم نميذاربم.. تا كي بايد رعيت ديده بشيم و بعضي ها خودوشون ارباب بدونن

  4. استاد دانشگاه گفت:

   هیچ.وقت یادم‌نمی ره که توی مجلس چه نطق های مضحک و خنده داری داشتی سید جان .

  5. ناشناس گفت:

   گوش مردم پرازاین حرف هاست چه برنامه ای برای این مردم ای دارید که قراره به شما اعتماد کنند

  6. ناشناس گفت:

   در دوره نمایندگی حضرتعالی آسید عزیز حضرتعالی تصمیم گیر نبودی حضرتعالی کاره ای نبودی با عرض معذرت .ٔ……ی نبودی تو شرکت نفت بازا……….و بود ب…….آقای پاکدل اکبر علیزاده فرماندار آقای بیعت نیروی انتظامی ……..می کردند نماینده کیلویی چند اسمت خودت نماینده گذاشتی کار عمرانی که انجام دادی چه بود کدام کار عامل المنفعه را انجام دادی غیر از همین چهار پنج نفری که الان هم دور برت هستند خرابت کردند کی وکجا از تو کار خوب دید جمع کن از خدا بترس

  7. مهاجر گفت:

   ازالان اعلام میکنم؛بنده کلنگ ترن هوابی ازچین به گچساران رادرابتدای شهر قبل ازفرودگاه به زمین زده ام؛حتی اگرچندین سال بعداین پروژه رایک
   یک بنده ی خدا اجرا کرد؛حق نداردکه به اسم خودش تمام کند

   والسلام

  8. کرمی گفت:

   جناب سید از نظر علمی افراد چاپلوس هم برای خود جنابعالی هم برای جامعه مضر هستند از خود انها را دور کن


  
  امروز پنج شنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۹
  • تـــازه ترین خبرها
  • پـــربازدیدترین ها
 • دستگیری عامل تیراندازی در نزاع و درگیری دو همسایه درشهرستان گچساران
 • قالیباف: تاثیر سوء مدیریت از تحریم‌ بیشتر است
 • طالبان را جنبش اصیل می‌خوانند و روزی با داعش نیز هم کاسه می‌شوند
 • تاجزاده: بخشی از مشکلات امروز نتیجه جهل و ندانم‌کاری ما در اول انقلاب است
 • لیست مشاغلی که از شنبه ۱۵ آذر در تهران تعطیل نیستند
 • آمریکا ۲ فرد و شرکت مرتبط با ایران را تحریم کرد
 • تلاش چین برای نفوذ در دولت بایدن
 • رکورد دست‌نیافتنیِ ایتالیا در اسکار
 • رفع ابهام در یک روز، تصویب در ۲ ساعت!
 • واکنش معاون سیاسی امنیتی استاندار کهگیلویه و بویراحمد به سرقت لوله‌های نفت گچساران
 • ترامپ: انتخابات سوم نوامبر فاسد بود و پر از تقلب
 • برف جاده برخی روستا‌های خوزستان را مسدود کرد
 • نفوذی‌ها، دنبال کرسی ریاست‌جمهوری
 • ساعت کاربانک‌های خصوصی از ۱۵آذرماه اعلام شد
 • چین در دقیقه ۹۰ با «پرش» به اسکار رفت
 • قیمت سکه ۱۲ میلیون تومان شد/جدول
 • امین حیایی از دلایل راه‌اندازی جشنواره تئاتر گفت
 • میزان بالای دمای هوا در سطح اروپا
 • روزهای سیاه کرونایی در کهگیلویه و بویراحمد / ۷ مبتلای دیگر جان باختند
 • هر دو گون زنبور خوردند از محل/لیک شد زان نیش و زین دیگر عسل
 •