طراحی سایت و قالب وردپرس
 • تاریخ انتشار خبر : یکشنبه ۱۰ آذر, ۱۳۹۸ | کد خبر : 106228 | نویسنده : فانوس زاگرس |
 •   

    زهره فولادی وندا بعنوان اولین بانوی گچسارانی با حضور در فرمانداری گچساران جهت کاندیداتوری در یازهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی ثبت نام کرد.   این بانوی قشقایی با لباس سنتی به محل ثبت نام آمد که در نوع خود جالب بود.   گفتنی است فولادی وندا حقوق دان است.   به گزارش فانوس […]

  فانوس زاگرس؛

   

  زهره فولادی وندا بعنوان اولین بانوی گچسارانی با حضور در فرمانداری گچساران جهت کاندیداتوری در یازهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی ثبت نام کرد.

   

  این بانوی قشقایی با لباس سنتی به محل ثبت نام آمد که در نوع خود جالب بود.

   

  گفتنی است فولادی وندا حقوق دان است.

   

  به گزارش فانوس زاگرس،زهره فولادی وندا پیش از آنکه لر باشد یا ترک و متعلق به چه جناحی و بر چه باوری،یک “زن” است که جرات کرده در شرایط و فضای سنگین فکری و فرهنگی جامعه ما وارد یک کارزار بزرگ سیاسی شود.

   

  حضور او بعنوان یک بانو اگر با استقبال بانوان همجنس و همشهری اش روبرو شود این اعتماد به نفس را به دیگر زنان خواهد داد که آنان هم می تواند پا به عرصه های بزرگ بگذارند.

   

  کاندیدای مجلس درگچساران:من ولایتمدار و اصلاح طلبی اصولگرا و اصولگرایی اصلاحطلب خواهم بود،تنها زنی هستم که در صحنه انتخابات وارد شده ام و فکر می کنم هر کدام از کاندیداها نقطه ضعف و نقطه قوتی را داشته باشند

  .

  به گزارش پایگاه خبری تحلیلی فانوس زاگرس ،زهره فولادی وندا،عصر امروز پس از نام نویسی در انتخابات مجلس ۹۸در پاسخ به سوال یک خبرنگار که آیا با حمایت افرادی خاص از بزرگان ایل قشقایی وارد عرصه انتخابات شده اید؟و آیا از شما حمایت خواهند کرد؟،گفت:اینکه چه کسی از چه کسی حمایت کنند فکر می کنم باید صبر کرد تا ثبت نام ها تمام شود و نیز صلاحیت ها احراز شوند،ما عزیزانی هم داریم که از ایل بزرگ قشقایی هستند که بخواهند وارد عرصه انتخاب شوند و بهتر است صبرکنیم و ثبت نام ها تمام شود و پاسخ را بعدا از خود آنها بگیرد،به نظرم صحیح ترباشد.

   

  وی درادامه در پاسخ به این سوال که گرایش فکری شما چیست؟ و آیا امکان دارد در بحبوحه انتخابات به نفع کاندیدایی کنار بروید؟افزود:بنده گرایش فکری ام را در همان هفته دولت اعلام کردم و من پیرو خط شهید بهشتی از شهدای معظم انقلاب اسلامی هستم و امیدورام در همان راستا هم فعالیت کنیم و من ولایتمدار و اصلاح طلبی اصولگرا و اصولگرایی اصلاحطلب خواهم بود .

   

  فولادی وندا درادامه اظهارکرد:”هیات من الذله” شعار امام حسین علیه اسلام است و سعی می کنم در مقابل ناملایمتی ها و ظلم ها ایستادگی کنم و حق مظلوم را بستانم تا جایی که می توانم ؛مجلس جایگاه تصویب قوانین است و تا جایی که می شود در راستای شریعت و تا جایی که بتوانم تشخیص بدهم ، عمل کنم و تایید کنم و از آنجایی که بنده تحصیلاتم در رشته حقوق است سعی می کنم که قانون مدار باشم تا بتوانم قانون مداری را در جامعه اشاعه دهم.

   

  وی درادامه گفت:در خصوص انصراف از کاندیداتوری، بنده احساس می کنم هر کسی حق دارد خودش را در این آزمون نشان دهد و اینکه من بخواهم طرفدارانم را به سمت کسی سوق بدهم فکر می کنم این کار درستی نباشد، چرا که هر کسی فکر ، عقیده و التزامات خودش را دارد و هیچوقت به کسی این توهین را نخواهم کرد و نه اعلام می کنم که به سمت آقای فلانی بروید؛ چرا که مردم خودشان شعور دارند و سالم هستند و مردم با توانمندی افراد آشنا هستند و متناسب با آن توانمندی ها کاندیدای مورد نظر خودشان را هم انتخاب می کنند.

   

  وی درادامه در پاسخی از رقیبان اصلی یازدهمین دوره انتخابات مجلس در حوزه گچساران و باشت گفت:تنها زنی هستم که در صحنه انتخابات وارد شده ام و فکر می کنم هر کدام از کاندیداها نقطه ضعف و نقطه قوتی را داشته باشند و حال حاضر هنوز نمی شود چنین نظری را بیان کرد.

   

  فولادی وندا تصریح کرد:باید دید هیجان انتخاباتی مردم به کدام سمت می رود و صحنه سیاسی بین المللی ما رو به کدام سمت است و صحنه داخلی ما رو به کدام سمت است، بالاخره هیجانات در صحنه انتخابات خودش مردم را به سمت و سویی سوق می دهد و این همان جامعه مدنی است که مردم را سوق می دهد.

   

  وی در ادامه در پاسخی در خصوص برنامه اش برای داشتن یک تیم رسانه ای قوی، افزود:همان روز های اول که آمدیم گفتند که برخی جاها رسانه ها را کم داشتیم و با برخی از عزیزان رسانه تا جایی که توانستیم نیز همکاری کردیم ،هرچند معتقدم که اگر تعداد رسانه های شهرستان بیشتر باشند کاندیداها مسلما حق انتخاب بهتری را خواهند داشت ،درحال حاضر تصمیم نهایی را برای انتخاب تیم رسانه خودم نگرفته ام و در روزهای آتی با اصحاب رسانه نشستی خواهیم داشت و تصمیم نهایی را اعلام خواهم کرد.

   

  فولادی وندا در ادامه با اشاره به شعار انتخاباتی اش ،اظهارکرد:بیس و پایه شعار انتخاباتی من اقتدار نظام جمهوری اسلامی است و تفکری که بتواند اقتصاد جامعه را از بحران های اقتصادی که مسببش داخلی هم نیست و تحریمها و روابط خارجی است،را بتوانیم کنترل کنیم.

   

  وی درادامه در پاسخ به این سوال که چند درصدبروی آرای تان حساب باز کردیده اید،گفت: بنده بروی درصد آرا حقیقتا خیلی حساب نکرده ام و چون یک فعال مدنی هستم، دوست داشتم در این شهرستان نشان بدهم که ۵۰درصد جمعیت خانم ها هستند و می توانند طبق قانون در صحنه انتخابات هم شرکت کنند و اینکه چند درصد باشند ان شاءلله در آینده خود جامعه مشخص می کند ،خوشحالم که از دو قوم لر و ترک هستم و این دو قوم خوشبختانه فرزندشان را هیچوقت رها نکرده و نخواهند کرد و صد البته همه کاندیداها فرزندان این دیار هستند.

   

  فولادی وندا در پاسخ به این سوال که تاجگردون تمرکزش را بروی قشقایی ها گذاشته است و از هر حربه ای استفاده کرده تا کاندیدای قشقایی وارد کارزار انتخاب نشود،اظهارکرد:من خیلی دوست ندارم کلمه مقابله را استفاده کنم و این من نیستم که با ترفندهای سیاسی مقابله می کنم و این افکار عمومی و خود مردم هستندکه به آقای تاجگردون رای می دهند و یا رای نمی دهند.

   

  وی تصریح کرد:آقای تاجگردون نزدیک به ۸سال است که نماینده مردم این شهرستان ها است و عملکردشان برای مردم تثبیت شده است و هر کم و کاستی هم باشد مردم براساس همین موضوعات تصمیم خواهند گرفت.

   

  گفتنی است عصرامروز زهره فولادی وندا به عنوان اولین بانوی گچسارانی با حضور در فرمانداری گچساران برای کاندیداتوری مجلس یازدهم نام نویسی کرد.

   

  فولادی وندا دارای ۱۸ سال سابقه کار اکنون کارمند رسمی اداره کل اسناد پزشکی تأمین اجتماعی استان تهران است.

   

  زهره فولادی وندا پیش از این عنوان کرده بود: با شعار انتخاباتی «اقتدار نظام جمهوری اسلامی، اتحاد اقوام، و اشتغال جوانان» وارد کارزار انتخاباتی یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه گچساران و باشت می‌شوم.

   

   

   

  انتهای خبر/
  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟
  11 نظر برای “نام نویسی بانوی گچسارانی در یازدهمین دوره انتخابات مجلس با پوششی جالب/زهره فولادی وندا ؛تنها زنی هستم که در صحنه انتخابات وارد شده ام / هر کدام از کاندیداها نقاط ضعف و قوتی دارند+تصاویر”
  1. رزمنده گفت:

   درود بر شیر زن بزرگ

   3

   0
   • اصولگرای اصلاح طلب گفت:

    خانم فولادی وندا ورودتان مبارک امیدوارم با درک شرایط کشور و منطقه در لحظات آخر با تاج گردون به تفاهم برسید و خودتان را محبوب ۸۰ هزار هوادار تاج گردون کنید.چون از نظر ما تاج گردونی ها خانم فولادی وندا یک اصول گرای اصلاح طلب است و امروز هم اصول گرایان اصلاح طلب به یاری تاج گردون خواهند رفت فقط با هدف کمک به رشد گچساران و باشت و کمک به کیفیت مجلس آینده و حضور یک نماینده قوی از خطه جنوب زاگرس در مجلس بنام غلام تاج گردون.
    شما که تهران هستید بهتر به تلاشها و قدرت و نفوذ تاج گردون در سطح تهران آگاه هستید امیدوارم تصمیم صحیحی اتخاذ کنید و بازی کثیف شکستن آرای تاج گردون و کشاندن انتخابات به دور دوم که نقشه بعضی افراد مغرض در منطقه است را در لحظات آخر بشکنید.
    به امید حمایت همه ایل قشقایی و چهره های بزرگ و لیدرهای اونها از غلام تاج گردون

    0

    0
   • مرزبان گفت:

    تا اینجا عالی بود و بهترین کار این است که مقتدرانه تا آخر ادامه دهید زیرا تاثیر زیادی در احقاق حقوق زنان این استان دارد و کاش زنان نجیب این سرزمین قدر توانایی ها و منزلت والای خود را بدانند

    0

    0
  2. ن گفت:

   بسا رو سفیدم کردی

   4

   1
  3. قلی گفت:

   گویا علوانی هم قصد ثبت نام دارد

   0

   0
  4. سردار جنوب گفت:

   ماشالا به این بانوی قشقایی، ساغول

   0

   0
  5. ناشناس گفت:

   شاید بهش رای دادم

   0

   0
  6. ناشناس گفت:

   بانویی از دو قوم کهن ترک و لر انصافا کسی که با لباس محلی میاد ثبت نام میکنه به احترام و حرمت این لباس که لباس و پوشش همه مادر های ماست باید بهش احترام گذاشت و حمایت کرد .این لباس حرمت و ارزش دارد

   0

   0
  7. اگرتاپایان کار انتخاباتی حضور داشته باشد و پشت پرده با کاندیدای دیگری زدوبند نکرده باشدکه به نفع اوکنار رود حرکت مثبت و خوبیست، کمااینکه با این کار مسیر را برای بانوان محترم منطقه هموار مینماید.

   0

   0
  8. باشتی گفت:

   نفر بعدی احتمالا پورالحسینی باشه

   0

   0
  9. حمید گفت:

   به حرمت خانم بودنش ولباس محلی که پوشیده بهش احترام میزارم و بهش رای میدم ولی اگه به نفع کسی کنار بره بی احترامی به خودش وزنان شهر کرده پس بمان

   0

   0

  
  امروز دوشنبه ۲۳ تیر ۱۳۹۹
  • تـــازه ترین خبرها
  • پـــربازدیدترین ها
 • شهر بی یار مگر ارزش دیدن دارد؟؟!!
 • عروس هزار داماد؛ آستان بوس قدرت
 • واکنش شجاع پوریان به شایعات اخیر در مورد رد اعتبار نامه تاجگردون
 • میزان رای ملت است
 • زیباکنار و زیبایی ویلاهایش
 • اخبار گوناگون/آخرین خبر از وضعیت جسمانی محمد موحد پس از ابتلا به کرونا/اولین تصویر از محل کار جدید غلامرضا تاجگردون/واکنش شرکت برق شهرستان لنده به قطعی مکرر برق/فاز دوم ساماندهی بلاد شاپور دهدشت آغاز می‌شود
 • پایگاه اورژانس هوایی گچساران تعطیل شد
 • بیانیه شورای هماهنگی جبهه اصلاحات شهرستان گچساران پیرامون رد اعتبارنامه
 • دو مورد فوتی جدید در گچساران و دهدشت بر اثر کرونا
 • توده ۹ کیلوگرمی از شکم یک بیمار در یاسوج خارج شد
 • پارک جنگلی، ظرفیت به کما رفته یاسوج
 • واکنش امام جمعه یاسوج به رد اعتبارنامه تاجگردون
 • تلف شدن ۵۰راس دام بر اثر سموم کشاورزی در لنده
 • دیدار نماینده بویراحمد و دنا با رئیس هیئت مدیره بنیاد برکت
 • اعتمادی به دولت روحانی نیست/نسبت به قرارداد ۲۵ ساله شفاف سازی شود/برجام چینی تحمیل نشود
 • افزایش غیرمنطقی اجاره بهای مسکن در یاسوج و سایر شهرهای استان/مستآجران زیر بار فشارهای اقتصادی له شده اند
 • فرماندار مارگون معرفی شد
 • بیانیه دفتر غلامرضا تاجگردون منتشر شد/دعوت به آرامش
 • واکنش تاجگردون به رد اعتبارنامه اش
 • نامه فرهنگی بازنشسته گچسارانی خطاب به نمایندگان زاگرس نشین
 •