طراحی سایت و قالب وردپرس
 • تاریخ انتشار خبر : شنبه ۹ آذر, ۱۳۹۸ | کد خبر : 106167 | نویسنده : فانوس زاگرس |
 •   
 •     همایش ارائه عملکرد نماینده گچساران و باشت در مجلس شورای اسلامی در گچساران برگزار شد.   به گزارش پایگاه خبری تحلیلی فانوس زاگرس ، نماینده مردم گچساران و باشت در مجلس شورای در جمع مردم این شهرستان گفت:همه می دانند که انتخابات معامله نیست و کسانی که با من به پای میز معامله […]
 • فانوس زاگرس؛

   

   

  همایش ارائه عملکرد نماینده گچساران و باشت در مجلس شورای اسلامی در گچساران برگزار شد.

   

  به گزارش پایگاه خبری تحلیلی فانوس زاگرس ، نماینده مردم گچساران و باشت در مجلس شورای در جمع مردم این شهرستان گفت:همه می دانند که انتخابات معامله نیست و کسانی که با من به پای میز معامله نشسته اند طرد شدند و امروز مخالف من هستند و برخی ها می گویند تاج گردون قوم گراست و قوم گرایی می کند یعنی چه قوم خودم را بالا می کشم یا دست به سوی اقوام دیگر می برم و من در جواب آنهایی که این حرف را بامن می زنند می گویم که امام علی (ع)در نامه ای به مالک اشتر می نویسد :ارتباط طوایف مختلف به همدیگر و همکاری آن ها در عمران بلاد و مسئله ها را به صورت آشکارا مورد توجه قرار بده و باید این اتفاق حاصل شود.مگر می شود فردی حاکم باشد اقوامش را جمع نکند و طوایفش را جمع نکند تا توسعه اتفاق بیفتد و من به عنوان یک کارشناس توسع کشور عرض می کنم که عیب و ایراد ما اینست که اقوام و سلایق مختلف را نتوانستیم به پای میز توسعه بیاوریم .

   

   

   

   

  غلامرضا تاج گردون در میان سخنان خود اشاره به سخنان یکی از رقبای سیاسی خود کرد و گفت: عزیز تو با چه دیدی می خواهی پا به عرصه خدمتی بگذاری که از همین روز اول جوانش را آشوبگر می نامی؟در کنار من پیرمرد بزرگ ریش سفید هست ،روحانی هست ،هنرمند هست،بانوی محترم هست ،جوان هست هرچه می خواهی بنامی جامعه ی ما همین است اگر می خواهی بسازی باید بسوزی !توهین نکن به خودت و جامعه ات به من این چیزها نمی چسبد و لی به فرزندان خودتان این را نگویید .چرا این حرف ها را زدند .

   

  تاج گردون اشاره ای به اعتراضات اخیر کشور کرد و افزود:افرادی که به خیابان ها ریختندبیشترشان دهه هفتادی وهشتادی بودند و نمی دانستند شکستن شیشه بانک چیست و امثال من اینها را آفریدیم و بزرگ کردیم و امثال ماها این مشکلات را برایشان فراهم کردیم و این درد را نمی شود پاک کرد و نمی شود پانسمانش کرد و این درد را باید درمان کرد و همه می گویند آقای تاج گردون توچرا و من باید بگم همینه ولی به سهم خودم تلاش کردم حداقل گوشه ای از میهنم را آباد کردم و نگذاشتم ناامید بشوند و پرنده ی ناامیدی که بال گرفته و اگر جوانی در خیابان داد زد بی اعتقاد نیست بلکه بی اعتماد است و تو دوست عزیز چطور می خواهی پا به این وادی بگذاری که اعتماد اورا بازگردانی؟

   

  نماینده گچساران و باشت به موضوع گرانی بنزین پرداخت و گفت:می گویند تاج گردون در آن جلسه بوده می گویم بله بودم چون عضو شورای هماهنگی بودم و رهبری به ۱۵ نفر از سران کشور ماموریت دادند تا در مورد مسائل مهم کشور تصمیم گیری کنند و فرمانش هم حکیمانه بود و یادتان هست سال ۹۷ قیمت ارز بالا رفت در همان موقع رهبری یک جمعی را فراخواند و منشوری را قرائت کرد و فرمود جواب نمی خواهم بروید این موضوعات را حل کنید.من در جلسه ای خدمت آقای رئیس جمهور و روسای قوا عرض کردم در بین شما تنها کسی که بیشتر با مردم سر و کار دارد من هستم و گفتم مردم تاب و تحملشان ضعیف است و مردم به من رای دادند تا نماینده شدم و نمایندگان به من رای دادند تارئیس کمیسیون برنامه و بودجه شدم و آقا امر فرمودن در ترکیب من قرار دارم و من باید حرف مردم را بزنم و اعتماد مردم از بین رفت و حتما رهبری راهی برای بازگشت این اعتماد خواهند یافت.

   

  غلامرضا تاج‌گردون که در جلسه ارائه عملکرد خود در تالار ستاره شب در جمع مدیران و هواداران خود سخن می‌گفت در بخشی از سخنانش با بیان اینکه اگر دیدید به شما خیانت کردم رهایم کنید؛ گفت: اگر دیدید عیبی دارم به من بگویید اگر دیدید ضعفی دارم جبرانش کنید و اگر عیبی عمدا توسط من یا حتی سهوا اتفاق افتاده شده باشد سربلند می‌کنم در برابر ملتی که وکالتشان را هشت سال بر عهده گرفتم می‌گویم عذر می‌خواهم.

   

  او گفت از تمام کاهلی‌های دور قبل و حتی نمایندگان  و مسئولان به واسطه اینکه عضوی از نظام جمهوری اسلامی هستم از همه کاهلی‌های عامدا و سهوم عذر می خواهم امیدوارم مردم عزیزم عذر مرا بپذیرند.

   

  تاج‌گردون در ادامه گفت هیچ‌گاه در شرایط ۳۰ سال خدمتم در حالی که مهم‌ترین مسئولیت های اقتصادی را داشتم در هیچ مرجعی مرا به بدی نام نبردند مرا خائن و اختلاس‌گر نخواندند مرا فاسد مالی ندانستند من پرونده نداشتم و ندارم خیلی حرف است ۳۰ سال مسئولیت اقتصادی کشور را داشته باشی یک پرونده مالی نداشته باشی خیلی‌های می‌آیند ۲ سال ۱۰ پرونده یک سال ۵ تا پرونده حواسمان باشد آزمون را آزمودن خطاست خطایی کردم اختلاسی کردم اگر دزدی میکردم آواره بودم.

   

  وی همچنین گفت: همه می دانند که انتخابات معامله نیست و کسانی که با من به پای میز معامله نشسته اند طرد شدند و امروز مخالف من هستند و برخی ها می گویند تاج گردون قوم گراست و قوم گرایی می کند یعنی چه قوم خودم را بالا می کشم یا دست به سوی اقوام دیگر می برم و من در جواب آنهایی که این حرف را بامن می زنند می گویم که امام علی (ع)در نامه ای به مالک اشتر می نویسد :ارتباط طوایف مختلف به همدیگر و همکاری آن ها در عمران بلاد و مسئله ها را به صورت آشکارا مورد توجه قرار بده و باید این اتفاق حاصل شود.مگر می شود فردی حاکم باشد اقوامش را جمع نکند و طوایفش را جمع نکند تا توسعه اتفاق بیفتد و من به عنوان یک کارشناس توسع کشور عرض می کنم که عیب و ایراد ما اینست که اقوام و سلایق مختلف را نتوانستیم به پای میز توسعه بیاوریم.

   

  او در ادامه با کنایه به اردلان زینل‌زاده گفت: عزیز تو با چه دیدی می خواهی پا به عرصه خدمتی بگذاری که از همین روز اول جوانش را آشوبگر می نامی؟در کنار من پیرمرد بزرگ ریش سفید هست ،روحانی هست ،هنرمند هست،بانوی محترم هست ،جوان هست هرچه می خواهی بنامی جامعه ی ما همین است اگر می خواهی بسازی باید بسوزی !توهین نکن به خودت و جامعه ات به من این چیزها نمی چسبد و لی به فرزندان خودتان این را نگویید .چرا این حرف ها را زدند .

   

   

  نخبه‌کشی نکردم، فرزندان گچساران را رشد دادم 

   

  تاجگردون گچساران و باشت در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به اینکه نباید فراموش کنیم که چه بودیم و الان چه هستیم، اظهار داشت: نباید فراموش کنیم که در نخستین روزهای آغاز خدمتم از من چه خواستید و چه گفتید و امروز چیزهای دیگر می گویید و ذات انسان هم همین است و خدا انسان را مطالبه گر و نیازهایش را نامحدود آفرید تا مادی و معنوی رشد کند و ما زمانی معنا داریم که بگوییم انسانیم و باهم هستیم و به من خرده می‌گیرند که تاج گردون نخبه کشی می‌کند و نخبه‌ها را رشد نمی‌دهد و نمی‌دانم نخبه کیست فقط می دانم نخبه‌ها کسانی هستند که توانستند جوهره وجود خودشان را به بالا بکشند و اگرچه می دانم جوان‌های تحصیل کرده و خوش ذوق پشت درب‌ها مانده‌اند و شاید بهتر این‌ها بتوان کار کرد ولی نگویید نخبه کشی کرده و درهیچ دوره‌ای پس از انقلاب ما به این اندازه که از فرزندان غیور استان کهگیلویه و بویراحمد در وزارت خانه‌های مختلف به عنوان معاون وزیر یا مدیرکل ارشد در حال کار هستند نداشتیم و نداریم و جوانان خوب این استان که در مسندهای کشور در وزارت خانه‌ها مسئولیت گرفتند و ناشی از یک فرآیندی بود که اتفاق افتاد، بهترین فرزندان شما از هر قوم امروز در مرکز استان بهترین مسئولیت‌ها را دارند و در ماه گذشته سه یا چهار مسئولیت مهم در استان و بیرون از استان فرزندان همین شهرستان‌ها مسئولیت گرفتند که اینها عزت و خود باوری را به جامعه می‌دهند که می‌شود کار کرد و رشد نکرد نه اینکه سرکوب کرد.

   

  انتهای خبر/
  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟
  29 نظر برای “گفته های تاجگردون در همایش ارائه عملکردش در گچساران ؛ در موضوع گرانی بنزین عضو شورای هماهنگی قوا بودم/برخی ها میگویند من قوم گرا هستم/ عذر خواهی تاجگردون از مردم/کنایه تاجگردون به زینل زاده/ نخبه‌کشی نکردم، فرزندان گچساران را رشد دادم ”
  1. باوی گفت:

   خدایا عوام فریبی تا کی
   اگر عذرخواهی میکنی و میدانی که هشت سال در بهترین جایگاه و قدرت کاری نکردی پس چرا هستی؟
   مانده ای ۴سال دیگر چه کنی؟
   نخبه کشی نکرده ای؟
   الهی به تو پناه میبرم از شر شیطان

  2. سهراب گفت:

   دقیقا قابل پیش بینی بود تاجگردون صحبت زینل زاده راجع به ارازل و اوباش را ازش بهره برداری پوپولیستی میکنه برای رفتن روی مخ ملت
   منظور زینل زاده قمه بدستان و چماق بدستان سابقه دار اطراف شماست که همه و خودت هم خوب میشناسید و بیشتر از نخبگان فلک زده به شما نزدیکند
   نماینده محترم مردم خوب همه چیز ر میفهمند،فرافکنی ها ،مظلوم نمایی ها

  3. رها گفت:

   انتصابات قومی و طایفه ای قومگرایی محسوب نمیشه….در معارفه فرماندار گچساران خود شما گفتید فرماندار را برای …….از بویراحمد انتخاب کردیم و…..
   کاش ذره ای واقعیت از زبان شما بیان می شد اما بدانید سیاست تاریخ مصرف دارد و سیاستمداران جاه طلب تحقیر می شوند
   چرخ گردون خیلی ها را زمین خواهد زد میگی نه وایسا بنگر

  4. بویراحمد بزرگ گفت:

   گزارش عملکردت کو امیر کبیر اقتصاد ایران
   اما عملکردی نداشتی که بگی
   از استخدامات و کارخانه هات و تونل دیل

   ایقد به مردم لیدرهات زن زدن و ادارات را بسیج کردی و پیامک روی گوشی ها فرستادید و از شهرستانهای اطراف آدم کشوندید گچساران که بگی عملکردم نکردم ….عملکردجان کجایی

   • ناشناس گفت:

    وقتی اینهمه خدمت ، جاده ها ، فضای ورزشی ، بیمارستانها ، بافت فرسوده ، خ بلاجویان، آبرسانی به زمینهای کشاورزی ، و …. نمی بینی یقینا کوری

  5. ناشناس گفت:

   مردم گچساران به وجود دکتر تاجگردون افتخار میکنن

  6. ناشناس گفت:

   به امید پنج تن جشن هتریک را به همین زودی میگیریم

  7. ناشناس گفت:

   زینال زاده که تو پروندش …..و…….. هست و تایید صلاحیت نمیشه داره خودش را از چشم مردم هم میبره

  8. ناشناس گفت:

   شیر زرد خامی فقط دکتر تاجگردون

  9. باوی گفت:

   باز هم پوپولیستی. بگو چیکار کردی ‌ جلسه عملکرد بود یا انتخاباتی؟ پیرمردها و پیرزنها را هم آوردی و التماس کردی . شما خانواده تاجگردون ویار قدرت دارین. شما هم مثل پسر عموت از صفحه سیاست گچساران کنار خواهید رفت

  10. بیطرف گفت:

   سلام مردم اگه تاالان ندیدندونشنیدند دیگه نمی بینند ونمیشنوندمردم کبک نیستند که سرشان زیر برف باشد وپشت سرشان رانبینند همه چیز روشن وشفاف است وهمه می بینند وانشالله این بار عاقلانه تصمیم بگیرند

  11. علی گفت:

   کاش یکم واقعیت گو بودین جناب تاجگردون. چقدر مردم نفهم میدانی

  12. دوست دار دکتر تاجگردون گفت:

   دوس

  13. ای مردم فهیم وآگاه استان؛فریب سخنان م……..ه افراد د……. وبی وجدان راکه باتزویرونیرنگ ازصداقت وسادگی ما سوءاستفاده کردندو برکرسی مجلس جلوس نمودندرا نخورید!! ابتداازخودم وسپس ازخداشاکی هستم!ازخودم به دلیل اینکه از سادگی وصداقت به افراد رای میدهم به گمانم که انسانی صادق وپاک است اما…!! ازخداشاکی هستم که چرابه افراد…….. ودغل باز که با م….و…..له ازصداقت وسادگی مردم سوءاستفاده میکندو وقتی به مقامی رسیدند به همان مردم هم خیانت میکندمیدان میدهد؟ این نمایندگان ازصبح تاشب کارشان شده د……غ…..و سرمردم شیره مالیدن بخاطرچهارتا رای ناپاک!!پشت پرده تمامی جلسات و برنامه هایشان درجهت فشار حداکثری به مردم و رنج وعذاب دادن آنها بخصوص قشرضعیف وآسیب پذیر جامعه ودرظاهر خودشان را خادم ملت جلوه میدهند! به زندگی شاهانه همین آقایان نگاه کنیدکه به واسطه مامردم به کجارسیدندوبه چه ثروت های هنگفتی دست یافتندوباخانواده هایشان ازچه امکانات رفاهی و تفریحی که حتی درباریان پهلوی هم نداشتند درتهران و کشورهای اروپائی بهره میبرند!!!اتومبیل های آنچنانی!باغ وویلا درشهرهای توریستی وخوش آب وهوا!منازل مسکونی چند میلیاردی شبه قصردربهترین نقطه تهران!ثروت واموال ن……….ع! وخیلی چیزهای دیگرکه ماازآن بی اطلاع هستیم!!! حالابنزین لیتری ۳۰۰۰۰ تومان هم شودبرای آقایان فرقی نداردودردی را احساس نمیکنند؛ درآخربایدبگویم ازماست که برماست وفردا باز درصف های انتخاباتی برای همین اربابان باید به سروکله همدیگر بزنیم که کدام ……..وشارلاتان رابه مجلس بفرستیم؟

  14. مهاجر گفت:

   بویراحمدبزرگ؛همین کارهاروبقیه انجام دهند؛ببین چندنفرجمع میشوند
   تاکورشودهرانکه نتوانددید

  15. شیخ جلیل بیدار گفت:

   نخبه کشی یعنی به زمین زدن وحذف وعدم حمایت ازدکتر غلام نژاد ،رتبه ۱۵۷کنکور ۷۴وپزشک متخصص،دکتر ستار اسدپور رزیدنت روانپزشکی،دکتر سعید غلامی،دکتر علی پور،دکتر امیرحسینی،دکتر صالحی،و….نمونه های زیاد دیگر
   ازنظر نماینده نخبه یعنی متملقین وچاپلوسان

  16. دانشگاه علوم پزشکی گفت:

   نخبه کشی شما دردانشگاه علوم پزشکی مشخص است،دکترحافظ قرآن را نابود کردی،دکتر ستاراسدپور را نابود کردی،ودکتر غلام نژاد را با آبروش بازی کردی ونابودش کردی آقای گندم نمای جوفروش

  17. باشت گفت:

   تو همان کسی هستی که شب پست میزاری مخالف گرونی بنزین بودی صب درمیاد که خودت از عواملش بودی… چطور میشه از تو انتظار حرف راست داشت! نخبه کشی یعنی اینکه یه نفر که با رتبه عالی دانشگاه قبول شده هیچکاره باشه و قومگرایی یعنی اینکه یه نفرو که هیچی بارش نیست بخاطر پشتیبانی طایفه ش جانشین ایشون و مدیر کنی! پارتی بازی یعنی اینکه خودت و برادرت و دامادت و خواهرت لیست استخدامی به مدیرای دست نشانده ت بدن و مجبور باشن برای رعایت قومگرایی مطبوع شما عمل کنن ! مثلا ۵نفر سهم فلان لیدر ۶نفر سهم فلان قوم و چن نفر سهم فلان طایفه.! بقیه هم برن بمیرن!
   تا بحال از خودتون پرسیدین چرا در تمام استخدامیا سهم باشت و گچساران چرا اینقد کمه؟! بخاطر اینه که ظرفیتهارو تو و خانواده ت پر کردین! حالا برادر من باید بره ابادان تو استخدامی شرکت کنه! اگه خدا باشه که یقینا هست حق این جوونای دربدر که سالها نشستن مدرک گرفتن و منتظر یه ازمون موندن ولی نبود گلوتو میگیره!
   در ضمن زینل زاده هم منظورش از ارازل همونایین که هرکی مخالفت بود چماق بدستشون دادی رفتن سر راهشو بستن و نامردانه زدنش! همونایی هست که توی سخنرانیات به یه عده اشاره کردی اگه اشاره کنم تیکه بزرگه تون گوشتون بود!!!
   ولی چکار میشه کرد مردم ما اماده گول خوردنن فقط لازمه احساساتشون تحریک بشه یا تطمیع بشن… تنها هنشون اینه که همیشه بعدا پشیمونن…
   بقول امیرکبیر مملکت مردم دانا میخواد که نیست

  18. بام نفت گفت:

   پس کو گزارش عملکرد؟؟؟!!! جالب است کاش جمعیت بیشتری می آمدند تا می دیدند آنقدر عملکردی نبوده که از آن صحبتی نشده، باز هم لاف زدن، باز هم …… گفتن، باز هم نپذیرفتن اشکالات، باز هم بازی با احساسات. شما نخبه کشی نکردید؟؟! شما چاقو کشها را بر نخبه ها ترجیح ندادید؟! یک لحظه افرادی را که به قول خودتان در کشور و استان مسئولیت داده ای را با آنهایی که حذف کرده اید مقایسه کنید تا بفهمید چه خبر است. چرا راجع به نابودی نفتی ها با آن سبد رایشان چیزی نگفتید؟

  19. ناشناس گفت:

   اقای معمار اقتصادمردم رو …… فرض کردی؟

  20. ناشناس گفت:

   تاجگردون اینقدر بزرگ هست که مردم برای بار سوم انتخابش میکنن مطمین باشید

  21. ناشناس گفت:

   خدایا زودتر روز انتخابات برسه تا مردم با رای حداکثری به دکتر تاجگردون ثابت کنن قدرشناس زحماتش هستن و روی این تخریب چی ها کم بشه

  22. ناشناس گفت:

   کور شود هرآنکه نتوان دید تاج گردون به اندازه چهل سال شماها در گچساران و باشت خدمت وبه گچساران رسد داد

  23. محمد گفت:

   ……..بالای دستش نیست البته بعد از روحانی.

  24. ناشناس گفت:

   هم نخبه کشی کردی و هم فامیل پروری و طایفه گرایی کردی.
   مردم نباید تحت تاثیر این هارت و پورتها و شانتاژ ها شوند و از خواب غفلت بیدار بشن

  25. یحیی رحیمی گفت:

   سلام و عرض ادب تاج گردون مثل کیروش که تو ملی بود می مونه تاج گردون بهش رای ندیم به کی رای بدیم گچساران چه خون دل ها خورد تا شخصی دلسوز مثل تاج گردون بیاد سید قدرت و جعفری و زینال زاده …..امتحانشون پس دادن به قول تاج گردون آزموده را آزمودن خطاست

  26. چاهتلخ گفت:

   تاج رفت تا ابد

  27. ناشناس گفت:

   تاجگردون عشق جوانان شهرش است


  
  امروز چهارشنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۹
  • تـــازه ترین خبرها
  • پـــربازدیدترین ها
 • شهردار باشت برای حضور در انتخابات مجلس اعلام کاندیداتوری کرد
 • افزایش فوتی های کرونا در کهگیلویه و بویراحمد/کرونا همچنان می تازد
 • استیضاح به خاطر بازی با اعتماد مردم
 • بستن روزنامه مجازاتی مثل اعدام است
 • یک نماینده: خون روحانی از مردم رنگین‌تر است؟
 • روحانی از بیم کرونا، امروز به مجلس نرفت یا …؟!
 • دولت تدبیر و امید: ورود پیروز حناچی ممنوع!
 • چهار محموله بسیار پر و پیمان برای لبنان فرستادیم!
 • میرسلیم: زیرنظر قالیباف تخلفات مالی مهمی رخ داده است
 • شعار می‌دهیم اما اولویت‌های نخست را رها کرده‌ایم
 • مجلس به مدرس خیابانی رأی اعتماد نداد/خداداد غريب پور در ميان گزينه هاي وزارت صنعت
 • کنایه زیباکلام به توقیف روزنامه جهان صنعت
 • مجلس یازدهم و بازسازی محبوبیت
 • حجاریان: احتمال انقلاب در ایران بعید است
 • گزینه های محتمل انتخابات میان دوره ای مجلس در گچساران و باشت
 • نماینده بویراحمد، دنا و مارگون: ‌‌شهرک‌های صنعتی شهر ارواح شده‌اند
 • تصویر متفاوت قدرت
 • افزایش چشمگیر موارد مثبت کرونا در استان کهگیلویه و بویراحمد/قربانیان کرونا در استان به ۶۷نفر رسید
 • غرق شدن جوان ۲۰ ساله در رودخانه خرسان
 • اوکراین: ایران باید غرامت بپردازد
 •