طراحی سایت و قالب وردپرس
 • تاریخ انتشار خبر : چهارشنبه ۲۲ آبان, ۱۳۹۸ | کد خبر : 105743 | نویسنده : فانوس زاگرس |
 •   
 •     متحیریم که کسی که از طراحان و مدافعین کاهش حقوق و پاداش بازنشستگی و افزایش مالیات و بی توجه به زحمات کارکنان نفت بود، با چه رویی در بهبوهه انتخابات برای فریب نفتی ها و خانواده هایشان چنین نامه ای را نوشته اند. کاش کمی به شعور نفتی ها احترام می گذاشتند.   […]
 • فانوس زاگرس؛

   

   

  متحیریم که کسی که از طراحان و مدافعین کاهش حقوق و پاداش بازنشستگی و افزایش مالیات و بی توجه به زحمات کارکنان نفت بود، با چه رویی در بهبوهه انتخابات برای فریب نفتی ها و خانواده هایشان چنین نامه ای را نوشته اند. کاش کمی به شعور نفتی ها احترام می گذاشتند.

   

  ،بنام خدای صداقت و یکرنگی

  همکاران عزیز و زحمتکشم در شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران

  سلام بر شما،

  رجاء واثق دارم نامه نماینده مردم شریف گچساران و باشت به وزیر محترم نفت در خصوص مالیات، عناصر حقوق و پاداش بازنشستگی کارکنان صنعت نفت (جهت ملاحظه نامه ها اینجا کلیک کنید)، مایه تعجب و بهت شما عزیزان و کسانی است که کمی به حافظه خود رجوع می کنند و حداقل سه سوال را به ذهن متبادر می کند و آن اینکه:

   

  ۱- با چه رویی این نامه را نوشته اند؟

  ۲- مخاطبین و خصوصا ما کارکنان نفت را چه فرض کرده اند؟

  ۳- آیا فکر نمی کنند وزیر نفت اگر نخواهد ملاحظه کند، جوابی به ایشان می دهند که هیچوقت در فضای مجازی و رسانه ها اظهار نظر نکرده و ظاهر نشوند؟

   

  براستی مگر جناب نماینده یادشان رفته که خود ایشان از طراحان و حامیان موضوع کاهش پاداش بازنشستگی و کاهش حقوق و مزایا و اعمال سقف بناحقِ حقوق بودند تا جائیکه کلیپ مربوطه دست به دست می شد که در آن ایشان علیه نفتی ها صحبت می کردند و آقای حاج بابایی که یک فرهنگی و نماینده مردم یک شهر غیر نفتی است از زحمات آنها دفاع می کرد؟

  مگر فراموش کرده اند حتی در گزارش عملکرد سال نود و شش در گچساران، از این موضوع دفاع کردند که بنده مفصل تحت عنوان ناگفته و نقد اول هم دیدگاهشان را نقد کردم و هم از موضعشان بعنوان نماینده مردم یک شهر نفتی ابراز تاسف کرده و متذکر شدم که انتظار می رود ایشان از صعوبت و مخاطرات و اهمیت کارِ کارکنان نفت مطلع و مدافع حقوقشان باشند که در هیچ جا و هیچ موردی اینگونه نبوده است؟

  مگر از یاد برده اند که دولت مورد حمایتشان جلو تبدیل وضعیت نیروهای پیمانکاری و قراردادی را که در حال انجام بود، گرفت و ایشان هیچ دفاعی نکردند و در کمال تعجب در زمان انتخابات نود و چهار وزیر وقت کار را به گچساران آوردند تا وعده دروغ و غیر مسولانه تبدیل وضعیت آنها را داد و پس از گرفتن رای آنها هیچ اتفاقی نیفتاد تا هنگام سفر وزیر مذکور به استان و نامه عجیب جناب نماینده به استاندار مبنی بر عدم پذیرش ایشان که بعد توسط معاون سیاسی استاندار رسما اعلام شد که چنین نامه ای اصلاً به استانداری واصل نشده و مشخص شد که ان نامه را برای فریب بیشتر ان نیروهای زحمتکش فقط برای سایتها فرستاده بودند؟! ( امیدوارم این نامه فعلی لااقل برای وزیر ارسال شده باشد!!! ). از آنجاییکه نقد اول بنده جامع و گویاست نیاز به توضیح بیشتری نیست و بعنوان بهترین مستند مجددا در دسترس قرار می گیرد. (اینجا  کلیک کنید )، بعلاوه نامه برادر عزیزم ابوالحسن غلامی نیز در همین راستا درسال نود و شش موید و مبین بی مهری ها و حتی عدم توجه به اعتراضات محترمانه کارکنان نفت است. ( اینجا کلیک کنید ). الان هم آقای عزیزی رییس کمیسیون اجتماعی مجلس را آورده اند و دوباره همان وعده را داده است! تا نیروهای زحمتکش قراردادی و پیمانکاری نفت را برای چندمین بار فریب دهند. ( البته دم خروس بیرون زد و مشخص شد چند وقت پیش هم ایشان به حوزه انتخابیه آقای عزیزی رفته و برای ایشان تبلیغ کرده است یعنی از یک نوع معامله کثیف دیگر بر آراء مردم پرده برداری شد ).
  مگر از یاد برده اند که اتفاقاً بر موضعشان در خصوص کاهش حق و حقوق و پاداش بازنشستگی کارکنان خدوم نفت اصرار داشتند تا حدی که در پاسخ به بنده در مراسم روز معلم سال نود و هفت در سالن آزادی نفت گچساران با افتخار وبدون توجه به کارکنان نفت فرمودند: این آقا که منتقد است حقوق و پاداشش کم شده است،اگر من جای او بودم تاجگردون را ترور می کردم”؟!! ( آن روز فکر نمی کردند که روزی بخاطر رای و منافع دنیوی با قلم خودشان به وزیر نامه نوشته و حرفشان را پس گرفته و از موضعشان برمی گردند، هر چند بنده همان موقع پاسخشان دادم که تا بازنشستگی بنده معلوم نیست چه پیش آید).

   

  مگر خاطر مبارکشان نیست که از نجومی بگیران واقعی مانند رئیس صندوق فرهنگیان که بدلیل عدم امکان دفاع از حقوق هشتاد میلیون تومانی و وامهای چند میلیاردی بدون بهره، خود و همکارانش استعفا کردند، تمام قد دفاع کرد و بر حقوق و پاداش نفتی ها و سایر کارکنان دولت تاخت تا این قشر زحمتکش را فدای نجومی بگیران واقعی کند و خود و همفکرانش با فرافکنی نگذاشتند حتی موضوع نجومی بگیران شفاف شود؟

   

  پس ملاحظه می فرمایید برای فریب نیروهای رسمی، قراردادی و پیمانکاری نفت دست بکار شده و باز هم قبل از انتخابات متاسفانه علنی و در سطح گسترده شعور آنها را نادیده می گیرند!.

   

  جالب این است که آگاهانه و با برنامه از نامه شان به وزیر محترم، به مدیر عامل محترم شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران نیز رونوشت داده اند تا شما خوبان حتی الامکان مطلع شوید ولی بدون تردید ما کارکنان نفت واقفیم که هر چند در شرایط فعلی و اوضاع اقتصادی که حاکم کرده اند هر امتیازی که گرفته شد برنمی گردد و ایشان هم با علم به این موضوع این نامه را نوشته اند ولی باز هم اگر تغییری در معیشت و وضعیتمان اتفاق بیفتد نتیجه اعتراضات گسترده خودمان و تاثیرات منفی تصمیمات مذکور بر عملکرد سازمان بوده و نامه های ایشان و نیز وعده های مدعوین غیر مسئول هیچ تاثیری نداشته و ندارد.

   

  بنابراین اگر کسانی از شما کارکنان نفت و خانواده های شریفتان می خواستید به ایشان رای دهید بر اساس باورهایتان بود ولی همه ما اینگونه حرکات را توهین به شعور خویش دانسته و اقدامات، عملکردها، سخنرانیها و کلیپها را فراموش نکرده و اینقدر دچار آلزایمر نشده ایم که ایشان بتوانند چند ماه قبل از انتخابات تغییر چهره داده و ما و شما را با اقدامات اینچنینی جهت دهی کنند و پاسخشان را به نحو مقتضی خواهیم داد.

   

  در نهایت از شما عزیزان و خصوصاً آن دسته از همکارن شریف و بزرگوارم که به هر حال به ایشان رای خواهند داد، پوزش می طلبم که جسارت کرده و گویا از جانب و از زبانتان مطالبی عنوان کرده ام ولی واقعیت این است که بدلیل بیست و چهار سال همکاری و زندگی با شما، می دانم که شان و شعورتان فراتر از این است که این قبیل برخوردهای ریاکارانه را متوجه نباشید ولی بدلیل فضای حاکم و گاهاً محجوبیتتان سکوت اختیار می کنید، پس بعنوان عضو کوچکی از آن مجموعه بزرگ این مطالب را به رشته تحریر درآوردم تا بدانند که میدانید و میدانیم.

   

   

  غلامرضا پاکدل
  ۲۲ آبان ۹۸

   

   

   

   

   

  انتهای خبر/
  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟
  63 نظر برای “نامه غلامرضا پاکدل به کارکنان شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران و توضیحاتی درباره نامه تاجگردون به وزیر نفت”
  1. محمد گفت:

   با سلام مالیات مناطق محرومی مثل گچساران درزمان نمایندگی اقای سید قدرت حسینی ازپنج درصد به ده درصد افزایش یافت که با این کار میخاست گچساران را ازمحرومیت رها کند ولی متاسفانه فقط مالیات ها افزایش یافت وماها را منطقه ۱اعلام نمودن جالب اینجاست فقط عده ای کارمند ستادی شامل این ۱۰درصد میشوند حتی خود مدیران چون بعضی وقتها به مناطقی مثل پارنان وبی بی حکیمه ماموریت میروند مالیاتهای ۵درصد دارن

  2. دوست دار دکتر تاجگردون گفت:

   جز تفرقه افکنی چیزی بارت نیست.چراعدم مدیریت زمان خودت را بیان نمی کنی؟اگر بخواهند بنویسند یک دفتر۱۰۰ برگ باید بنویسند.

   • دانشجو گفت:

    چرا راجع به این نامه ریاکارانه کامنت نمی ذارید؟ بعدش هم ایشون تمام موارد دوران خودش را مفصل با بعد از خودش مقایسه و نقد کرده است و نماینده هم چیزی برای دفاع نداشت. حالا شما صد برگ که نه یه خط جواب برا نقدهای آقای پاکدل اگه داری بسم الله

  3. نفتی گفت:

   درود بر پاکدل شجاع و پاکدست.‌ حالا تاج بجای دفاع از عملکرد ۸ ساله ش داره خونه ه خونه میگرده برا رای… بای بای مجلس.. بای بای بهارستان… تاج رفتنی است.. البته اگه تایید صلاحیت بشه…

  4. باشت گفت:

   جناب پاکدل این کار اقای تاجگردون هم شبیه کارای دولت نورچشمی ایشون هست که حاضر بود با رئیسش توی جهنم بره ولی با رئیسی توی بهشت نره!
   اینا از شگرداشونه که اول ۱۰۰درصد یه چیزو تخریب کنن بعد برای رای جمع کردن یه مقداریشو پس بدن… مثل قیمت اجناس که ۱۰۰درصد افزایش پیدا میکنه بعد ۱۰درصد کاهش پیدا میکنه و به این کاهش ده درصدی افتخار میکنن! متاسفانه ما مردم عادی هم گول میخوریم ولی از کارکنان شرکت نفت که هم اگاهی دارن و هم ادمای باهوشی هستن دیگه انتظار نمیره گول این اقدام تاجگردونو بخورن!!

  5. کیان گفت:

   شما چرا اینقدر به خودت فشار می آوری همه شماها مثل هم هستید در دوران مدیریت شما فقط فامیل و دوستان هم فکرتان به دستور آقای حسینی کی را جذب کردید از تحصیل کرده های ذیل یکنفر هم جذب نشد

   • همشهری گفت:

    بازهم بی ربط به نامه کامنت گذاشت و کامنت احساسی و دروغ. جواب کامل شما در نقد هفتم داده شده. مطالعه بفرمائید. این هم یه مختصر:
    اولاً گزارش کامل جذب با بیست و سه صفحه مستند تهیه و در همه سایتها منتشر شد‌.
    ثانیاً موضوع جذب توسط جریان نماینده به سازمان بازرسی کشانده شد و حتی اطلاعات و مستنداتی که فکر می کردند علیه پاکدل است را ارائه و اطلاعاتی که به نفع پاکدل بود را کتمان کردند ولی پس از دوسال بازرسی، بازپرسی و محکمه قضایی، به کوری چشم آنها، بر عملکرد پاکدل صحه گذاشته شد و دو مدیر عامل مورد حمایت نماینده هر کدام به هفتاد ضربه شلاق محکوم شدند. رای در پیوستهای نقد جذب موجود است. خلاصه عدو شود سبب خیر اگر خدا خواهد.
    ثالثا” پاکدل بارها گفته است بنده هیچوقت مدعی عدالت صد در صدی نبوده و نیستم چون این ادعا در حد معصومین علیهم السلام است و چنین انتظاری هم از کسی ندارم ولی عرض میکنم در زمان بنده ضابطه و عدالت بود ولی تو این هفت سال کاملا نابود شد. بنده حاضرم از لیستهای جذب در دوران خودم دفاع کنم ولی آقایان برای لیستهای چند صد نفری بی ضابطه که هر روز در فضای مجازی منتشر می شوند، هیچ دفاعی ندارند. ونیز با وجود دلایل کافی فوق، لیست جذب افراد با مشخصات و محل زندگی و نحوه جذب از ابتدای مدیر عاملی بنده تا کنون را که در اختیار جریان نماینده هست منتشر شود تا مردم عمق فاجعه در این دوره را متوجه شوند و تا سیه روی شود هر که در او غش باشد.

  6. ناشناس گفت:

   هر جایی بی قانونی خلاف قانون انجام بشود باید جلوی آن را گرفت آقای تاج گردون همان موقع هم فرمودند مدیران ستادی وزارت که در تهران میخورند ومیخوابند وفقط بخشنامه صادر می کنند ۴۰ الی ۵۰ میلیون حقوق می گیرند باید با آنها برخورد کرد و مدیران عملیاتی را ومناطق نفت خیز را فرمودند در هوای گرم و ۵۰ درجه کار می کنند مستثنی دانست و حق مدیران عملیاتی است از مدیران بخور وبخواب بیشتر باشد و جناب پاکدل حضرتعالی نمی توانی از تفره رفتن وگل آلود کردن آب ماهی بگیری اگر پست حضرتعالی را گرفتند وعملیاتی نبودی حقوقت کم شده نمی توانی سوءاستفاده کنی

   • نفتی گفت:

    اصلا چنین چیزی نبوده. این یک دروغ دیگر است بخشنامه پاداش و اضافه حقوق موجود است و در حال اجراست. هیچ فرقی بین ستادی و عملیاتی وجود ندارد. کلیپ ایشان هم موجود است. آن حرف هم یک دروغ و دورنگی دیگر بود مثل همین نامه. و توهینی دیگر به شعور نفتی ها

  7. محمد گفت:

   سلام جناب پاکدل..خداوکیل از تو تعجب میکنم.توی وحدت اصولگرایان هم که جایی نداشتی و خودت میدونستی چه خبره زود هم انصراف دادی..دست بردار از این کارا..و یک مقدار روی لیست که خودت دادی بیرون در مورد استخدام های شرکت نفت در زمان خودت .خونه به خونه و طایفه به طایفه ..تمرکز کن…و ببین چه کردی…

   • پاکدل رفت کنار تا وحدت راحتتر شکل بگیره و شما اینقد بسوزید. نقد هفتم در مورد جذب هست. اگر جواب دارید بدید. بیخودی حرف نزنید. راستی چرا راجع به این نامه ریا کارانه کامنت نمیذارید؟

  8. علی گفت:

   درود بر دکتر پاکدل

  9. نفتی گفت:

   شما برو فامیل هات رو بزار سر کار.
   کسی از شما نظر نخواست

   • محمد گفت:

    سلام‌دور برمرددوست داشتنی من تاحالاندیدم‌توی شرکت نفت بدی ازدکتر پاکدل بگه هرکسی نوشته نفتی این نفتی نیست تاجگردون …….هست وزمان پدرش هم …….بود پدرش ……. میکرد اقای تاجگردون ع….ا..و.ع….ا………که یکی دامادش میشد وهم اشناهش میشد نمیدونم چه ز……..ش میشد پیمانکاری توپ وپول توپ بهش داد اینا……..اقای تاجگردون نیست حتما اقای تاجگردون هرچی پیمانکاری هست داده به اشناه خودش ……….و…… تاجگردون

  10. گچساران گفت:

   ای صد رحمت به اون شیر پاکی که خوردی مهندس پاکدل

  11. باوی گفت:

   مرد روراست و روشنگر بزرگ فقط و فقط مهندس پاکدل

  12. شهروند گفت:

   آدمی درعالم خاکی نمی اید بدست
   عالمی دیگربباید ساخت وزنوادمی
   جناب پاک دل بنده نه هوادارونه هواخواه تاجگردونم
   بحر طویل شما در رابطه باتضییع حقوق وصعوبت شغلی نفتی ها و ر…….کاری تاجگردون درارتباط باکاهش پاداش پایان خدمت کارکنان رسمی نفت به مصداق
   ازدرب حیاط تالب بام مال من واز لب بام تاثریا مال تو. می باشد.
   جناب پاک دل ‘کارگر نفتی که در گرمای بالای ۵۰درجه مشغول جوشکاری است سخت وطاقت فرساست ومستحق دریافت دستمزد متناسب بادشواری کارش است
   کارگزار فنی نفتی که توان وتخصص راه اندازی وتعمیر صنایع پیچده نفت راداراست ودروضعیت گذشته واکنون تحریم فرآیند تولید وتبدبل وصدورورفع نیازهای داخلی این فرآورده راباافتخار وبی نیاز ازاغیارتسهیل می نماید. استحقاق دریافت بهترین دستمزدهاست
   مدیر عاقل. قابل ولایقی که به اعتبار تعهد وتخصص خودونه به سفارش دیگری با عدالت ورویکرد متعهدانه درجذب نیروا چرخش وگردش این صنعت عظیم ارایه خدمت می نماید.عین صواب است که به میزان تدبیر ش بهره مند باشد…
   اما آیا آن معلمی که تربیت کننده واموزش دهنده این نیروی فنی ومدیر مشکل گشای نفتی است جایگاه وحقوقش درقیاس بادست پرورده اش چقدر باید باشد!؟!
   آن کارگزار اداری که درمحیط سخت وخطرناک اشعه زا.بیماریهای مسری وبیماران خطرناک خدمت رسانی می کند آیا کار در چنین اماکن آسیب زایی کمتر از خدمت در فضای نفتی است!؟!
   سقف دریافتی پاداش بازنشسته های نفتی طبق مصوبه مجلس چقدر تعیین شده آیا طبق این مصوبه عمل میشود!؟!هم شما می دانید وهم جناب تاجگردون!؟!
   راستی امور سخت.صعب وخطرناک نفت راکارکنان قراردادی وپیمانی بادریافتی های معمول انجام می دهند یاکسان دیگربا دریافتی های غیر معمول! ؟’
   ایازمان مدیریت شما در جذب نیرو با اعلام قبلی به واجدین شرایط وانجام آزمون انجام می گرفت یاهمچون موقعیت فعلی فله‌ای پذیرش نیرو های خاص اجازه جذب داشتند….‌!؟!
   حق کشی.بی عدالتی. پارتی وباندوخط بازی زشت. ناپسندوخیانت است باریش باشد یا بی ریش چپ باشد یا راست دین مدار باشد یا آزادی خواه…..

   • کسی منکر کار و زحمات کارکنان سایر ادارات و پاکدل هم منکر نشده است. اتفاقا اگر فرمایش،شما باشد که تاجگردون بجای دفاع از سایرین از نفتی ها دفاع کرده ولی این دفاع نیست و یک ……..و……است‌. پاکدل گفته دم انتخابات به شعور نفتی ها توهین نکند، بد گفته؟ در مورد جذب نیز پاکدل در نقد هفتم جواب کامل داده. بله برادر زمان پاکدل ضابطه بود ، معرفی از اداره کار و آزمون بود ولی تو این هشت سال یک مورد نبوده و فقط پارتی بازیست

  13. احمد گفت:

   واقعا در این همه سال در تمام رای گیری ها آقای تاجگردون مورد حمایت کارکنان محترم صنعت نفت بودند ولی متاسفانه ایشان برای خود شیرینی نسبت به آنان نمک نشناسی کردند
   امیدوارم تا انتخابات انجام نگرفته برای شاغلین در صنعت نفت و بازنشستگان اشتباهش را جریان کند چون واقعا برای خودش آبروی چندین ساله اش را به تاراج داد

  14. محسن گفت:

   واقعا نماینده محترم چه فکری کرده .از یه نخبه که ادعای نخبه بودن داره بعیده .با این کارش نشون داد که چیزی تو چنته نداره

  15. طرفدار ملت گفت:

   من از همه نا امید شدم
   اقای تاجگردون بر علیه نفتی های گچساران نامه مینویسه که پاداش بازنشستگی کم شه و .‌.‌‌حالا نامه مینویسه که حقشن‌نیست حالا نامه نینوسیه حقشونه. الان من مونوم که ما کجای این کره خاکی ایستاده ایم . دوره بزن درو تمام‌شده .

  16. گچسارانی اصیل گفت:

   آقای پاکدل
   لطفا دست از چرندیات بردار .شما ابتدا برونده های ت……. را در بازرسی شرکت ملی نفت ببین و آنوقت بیا دم از حق و‌حقوق دیگران بزن .

  17. ناشناس گفت:

   هم پاکدل گپ گپو زد

  18. ناشناس گفت:

   یکی نیست بگه اخه پاکدل تو نخود اشی که هر چی میشه میپری وسط

  19. ناشناس گفت:

   اون موقع که با پارتی بازی دوست و اشناهات را میاوردی سر کار چرا به فکر جوانان گچساران نبودی

  20. ناشناس گفت:

   حق داری بشینی از بیکاری نامه بیست صفحه ای بنویسی چونکه تاجگردون اخراجت کرده و بیکار شدی مجبوری یه جوری درد و دل کنی

  21. ناشناس گفت:

   پاکدل جان لطفا اب را …….. اونجایی که……….ه

  22. ناشناس گفت:

   کارکنان نفت خودشون تاجگردون را میشناسن تو را هم میشناسن نیاز نیست عقده گشایی کنی

  23. ناشناس گفت:

   یه دوسه سال دیگه داری تا بازنشست بشی داری دست و پا میزنی که قبل از بازنشستگی تاجگردون یه پستی بهت بده ولی نفست را بریده

  24. ناشناس گفت:

   اگر پاکدل عرضه داشت توی انتخالات شرکت میکرد تا مردم بین او و تاجگردون یکی را انتخاب کنن

  25. ناشناس گفت:

   اقای پاکدل یادت باشه هشتاد درصد مردم به تاجگردون رای دادن لطفا شما و ارباب هات اینو بفهمید

  26. حمید ب گفت:

   قسمت ۳ :
   ۳- آیا فکر نمیکنید وزیر نفت اگر نخواهد ملاحظه کند جواب به ایشان میدهند که هیچوقت از فضای مجازی و رسانه ها اظهار نظر نکرده و ظاهر نشوند
   جمله بالا را جناب پاکدل نوشته
   نکاتی چند جهت اطلاع پاکدل :
   ابتدا خودم به عنوان یه شخص جوان که حق امثال من را در شرکت نفت با استخدام های فله ای و فامیلی خوردی ، ارزو میکردم در انتخابات شرکت کنی تا کهنه حساب شخصی را با جنابتان تسویه نمایم و اینکه بیش از دویست رای نداشته و نداری ( حتی ان پارتی دارانی که بدون ظابطه و قانون استخدام کردی هم بهت رای نمیدهند .
   و اما جواب گزینه ۳
   جناب پاکدل از همین چند کلمه ( قسمت ۳) تفاوت یکی از مدیران لایق نفتی که سالها بر کرسی مدیران نفتی نشسته و به حق هم نشسته
   (گرچه انتقادی به هر شخصی خاصه زنگنه وارد است ) و شما که با رانت و سیاسی برا چند سال مدیر زیر مجموعه نفت نشستی کاملا عیان هست و تفاوت ها کاملا اشکار ( فاصله شما یا زنگنه از زمین تا سیاره نپتون در کهکشان راه شیری )
   جناب پاکدل :
   وزیر نفت بعد از دریافت نامه در اسرع وقت خود را به کمیسیون بودجه مجلس رسانده و به انالیز و تجزیه و تحلیل نامه و دقدقه های تاجگردون میپردازد ( جلسه اوایل همین هفته کمیسیون بودجه با حضور تاجگردون ، وزیر نفت ، مدیرعامل شرکت ملی نفت و اعضای کمیسیون بودجه )
   و یه سوال بزرگ :
   ایا زنگنه مثل جنابعالی شخصی هوچیگر و کمبودی ست که فکر میکنی جوابی به تاجگردون دهد که به ضم شما در رسانه و فضای مجازی ظاهر نشود ؟؟؟؟
   نه جناب پاکدل :
   قدر زر زرگر بداند
   زنگنه به عنوان فرزندی از دیار زاگروس قطع به یقین قدر تاجگردون به عنوان فرزند پاک زاگروس را میداند و حتما با هم یک دل کار میکنند کار میکنند و باز هم کار میکنند
   این ادبیات هوچی گری را بگذارید برا جلسات ارزشی با حضور برادران ارزشی در روز ارزشمند قربان که به فکر مانور ۳۰۰ ماشین شاسی بلند باشید و کارت سوخت برا ماشین های کرایه ای که به ضم شما دوستان ارزشی فهم و درک ملت در چشمشان است .
   و تاجگردون و زنگنه به عنوان فرزندان پاک زاگروس را برا ما ملت بگذارید که هیچ وقت تاجگردون و اندیشه تاجگردون را کنار نمیگذاریم
   و حرف اخر :
   بی صبرانه منتظر نام نویسی شما در انتخابات هستم و فکر کناره گیری مثل قالیباف به سرت نزند که باهات کار داریم روز تسویه حساب نزدیک است.

   • گچساران گفت:

    زنگنه فرزند زاگرس!!! چقد تو نخبه ای پسر!!!
    بله زنگنه و تاجگردون به هم یکدل هستند برای نابودی پرسنل نفت، سرمایه های نفت و ویرانی و نابودی این مملکت و دفاع از نجومی بگیران مثل صفدر حسینی ولی به امید خدا و خون شهدا راه به جایی نمی برند.
    اون جلسه ای که میگی هم یه دروغ بزرگتره.
    ولی خوشم میاد چقد سوختید از وحدت، پاکدل خیلی با درایت تر از اینه که تعدد کاندید ایجاد کنه تا شما و اون نماینده دوروتون به اهدافتان برسید. منتظر سوخت‌های بعدی باشید.

    • حمید ب گفت:

     بله زنگنه فرزند زاگروس هست ، تو کتاب جفرافیا دوم راهنمایی رو نگاه کن جوانرود در دامنه رشته کوه زاگروس بنا شده
     پاکدل اگه راست میگه کاندیدا بشه تا ثابت بشه چند مرده حلاجه
     تاجگردون نیازه به معرفی نداره هر جای تهران اصفهان مخصوصا تبریز بروی با نام تاجگردون میتوانی کیف کنی

   • باشت گفت:

    این پاسخ شما هم نشون داده که بدجور سوختی!
    ولی هر اقدامی که اقای زنگنه انجام بده نفس کار اقای تاجگردونو عوض نمیکنه و نامه پاکدل با مردم بوده جهت روشنگری این امر که اقای تاجگردون چقد راحت با مردم بازی میکنه ! در یک برهه زمانی که خرش از پل گذشته خودخواهانه نامه کسر و تخریب میزنه و وقتی که به مردم محتاج میشه باز نامه خودشو با یه نامه دیگه نقض میکنه! من پاکدلو نمیشناسم ولی از نامه ش حداقل اینو برداشت میکنم که گفته اهای مردم اگاه باشین که از کجا معلوم اقای تاجگردون با چنین شخصیتی بعد از انتخاب شدنش دوباره نامه نزنه که جناب وزیر نظرم عوض شد دوباره کسرش کنین! بقول شما که تاجگردون و زنگنه همپیاله ان پس کار سختی نیست براش! در ضمن یه نفر اگاه لازم نیست که حتما کاندیدای مردم بشه که حقانیتش ثابت بشه. همین مردم گالیله رو هم کشتن ولی وقتش که برسه حقانیت خودش ثابت میشه… برای شما دوست عزیز اگاهی و ارامش و شفای عاجل از این عصبانیت شدیدت ارزو میکنم

  27. زمانی گفت:

   آقای پاکدل (که فکر نمیکنم دلتان پاک باشد)مگر فراموش کرده ای آن زمان که مینی بوسی از فامیل و آشنایان خود به استخدام شرکت نفت درمی آوردید و حقوق جوانان تحصیلکرده و شایسته را با بیرحمی پایمال میکردید و حق و آه آنان تا ابد بر گرده شما و ……..خواهد بود و نان ……. بر سفره میبرید چرا که حق الناس ضایع کرده اید، مگر خاطر مبارکتان فراموش شده است که سوزوکی ویتاراهای شرکت نفت با حقوقهای نجومی مال چه‌کسی بود ؟ مگر اضافه کاریها و انتصابات قومی قبیله ای شما از ذهنها پاک میشود که حالا دم از عدالت می زنید ؟ حنای شما رنگی ندارد و دقیقا به وسط خال زدید و به گفته خودتان تمام این نقش بازی کردنها برای کسب مال و مقام دنیوی ست ، بیش از این حرص نزنید

  28. هاشم مرادی نیا گفت:

   سلام
   اقای پاکدل
   ما که از یاد نخواهیم برد چطور شما اتوبوس اتوبوس از اشنایانتون رو استخدام شرکت نفت میکردین،اون موقع عدالت شما کجا رفته بود،جوانان تحصیل کرده گچساران پشت خط فامیل بازی شما ماندن، به مولا علی قصم قصدم حمایت از اقای تاجگردن نیست چون کار شخصی برام انجام نداد،ولی اینو هم نمیتونم قبول کنم اقای پاکدل کسی که عدالت رو رعایت نکنه نباید حرف از عدالت بزنه.

   • محسن گفت:

    شما متاسفانه اطلاع ندارید. اگه نقد های پاکدل رو میخواندید میفهمیدید که پاکدل انصاف را رعایت کرده چون ایشون از اداره کار اسامی رو میخواست و بعد امتحان می گرفت . تو این هشت سال یه با ر این کار انجام گرفت؟ پاکدل ادعای معصوم بودن نمیکنه چون فقط مربوط به معصومین هست . ولی حداقل تا حد زیادی عدالت رو رعایت میکرد

   • نفتی گفت:

    شما چرا راجع به این نامه و دورویی آقای تاجگردون کامنت نمیذاری.راجع به جذب هزار بار پاکدل گفته نقد هفتم را بخونید. ما که تو نفتیم زمان آقای پاکدل ضابطه ومعرفی از اداره کار و آزمون بود ولی تو این هشت سال ضابطه کاملا نابود شد و حتی یه نامه به اداره کار و آزمون نبوده و صد درصد پارتی بازیه. اگه تاجگردون و شما مردید مثل پاکدل شفاف سازی کنید.
    این کامنت خود آقای پاکدل که به امثال شما همیشه تو پیجش میده رو هم برات کپی پیست میکنم تا روشن بشی
    باسلام، پاسخ این سوال را صد بار عرض کرده ام ولی باز هم خلاصه عرض می کنم.
    اولاً گزارش کامل جذب با بیست و سه صفحه مستند تهیه و در همه سایتها منتشر شد‌. در کانال تلگرامی ” نقدها و مستندها” هم موجود است. در همین پیج هم بعنوان یک پست گذاشته شده است. پس می توانید کامل مطالعه کنید.
    ثانیا” موضوع جذب توسط جریان نماینده به سازمان بازرسی کشانده شد و حتی اطلاعات و مستنداتی که فکر می کردند علیه بنده است را ارائه و اطلاعاتی که به نفع من بود را کتمان کردند ولی پس از دوسال بازرسی، بازپرسی و محکمه قضایی، به کوری چشم آنها، بر عملکرد بنده صحه گذاشته شد و دو مدیر عامل مورد حمایت نماینده هر کدام به هفتاد ضربه شلاق محکوم شدند. رای در پیوستهای نقد جذب موجود است. خلاصه عدو شود سبب خیر اگر خدا خواهد.
    ثالثا” بنده هیچوقت مدعی عدالت صد در صدی نبوده و نیستم چون این ادعا در حد معصومین علیهم السلام است ولی و چنین انتظاری هم از کسی ندارم ولی عرض میکنم در زمان بنده ضابطه و عدالت بود ولی تو این هفت سال کاملا نابود شد. بنده حاضرم از لیستهای جذب در دوران خودم دفاع کنم ولی آقایان برای لیستهای چند صد نفری بی ضابطه که هر روز در فضای مجازی منتشر می شوند، هیچ دفاعی ندارند.
    رابعاً: با وجود دلایل کافی فوق، لیست جذب افراد با مشخصات و محل زندگی و نحوه جذب از ابتدای مدیر عاملی بنده تا کنون را که در اختیار جریان نماینده هست منتشر شود تا مردم عمق فاجعه در این دوره را متوجه شوند و تا سیه روی شود هر که در او غش باشد.

  29. مهاجر گفت:

   اقاویاخانم باشت؛ضمن احترامی که برای کارکنان محترم شرکت نفت دارم؛این جمله که شرکت نفتیهاباهوش هستتد به چه معنی هست،؟
   یعنی اگراقای تاج گردون حق خوری کرده باشد؛سایرافرادازجمله باشتیها؛هوش وزکاوت نداشته وببخشی ..مقند؟

   • باشت گفت:

    باشتیها همیشه ادمای مقتدر و حق طلبی بودن و هستن و منظور من مردم عادی متن جامعه هست که شرافتمندانه و به دور از مسائل سیاسی به زندگی عادی مشغولن که محدود به منطقه خاصی نیست…

  30. نفتی گوره گفت:

   عرض ادب
   پاکدل فنی ترین مدیر نفت جنوب و حتی ایران
   فن و مدیریت دو خصلت بزرگی است که هر کس ندارد

  31. باوی اصیل گفت:

   درود بر مهندس پاکدل
   نامه های نماینده به وزیر در آستانه انتخابات یعنی توهین به شعور نفتی ها

  32. ناشناس گفت:

   اقایی که جواب همه کامنت ها را دادی و دوسه کامنت اخر را هم نوشتی چرا دیگه خودت را خسته میکنی و اسم های مختلف برای کامنت هات میذاری یعنی فکر میکنی مردم نمیفهمند؟البته که تو و اربابت پاکدل عملکردتون همینجوریه که مردم قبولتون ندارن

  33. ناشناس گفت:

   اگر همین امروز وهمین الآن ،تمام کسانیکه در دولت وخصولتی ها ونیمه دولتی ها وعام وسازمانی ودر هر منصبی ،حتی در حد وزیر ،بیش از ۵ میلیون حقوق میگیرند بدلیل کاهش حقوقشان دولت را خواهشاََ ترک کنند ودر جای دیگری بلوغ ونابغگی خود را به نمایش بگذارند هیچ اتفاقی نمیافتد بلکه بجانشان دعا میکنیم بتونند خرج روز خود را درآورند ودر وضعیتی که پیش آورده اند فعال مایشاء باشند !!!!

  34. ناشناس گفت:

   اگر همین امروز وهمین حالا تمام کسانیکه حقوقشان بیش از ۵میلیون تومان در ماه در هر منصبی در هر اداره ،سازمان وشرکت خصولتی وعام ودولتی ونیمه دولتی ،حتی وزیر است،کنآره گیری کنند واین نبوغ را در جای دیگرنشان دهند وچند برابر ترتر بگیرند هیچ اتفاق ی نمیافتد وما هم براشون دعا میکنیم بتونند زندگی وبلوغ خود را در بخش خصوصی ادامه دهند وعمرشان را در دولت تلف نکنند وفعال مایشاء باشند واقعا این آدمها حیفه عمرشان در کارهای دولتی صرف بشه .چون بستری که آماده کرده اند میتونند بهتر به اهداف برسند ما را هم شرمنده نکنند واقعا ما براشون ناراحتیم بنظر میرسه با این منابع ته دیگ که مانده با حقوق حداکثر ۵ میلیون بهتر توی عروسیمون بارون میباره

   معروف است میگند هر کس ته دیگ بخوره شب عروسی اش بارون میباره ،که ما هم همین برکت ورحمت را میخواهیم

   باور کنید پول علف خرس نیست ضمن اینکه وسمه وخِنا ….هم نیست
   واقعا اگر این حقوقها داده بشه به یک فارغ التحصیل شریف یا تهران ،میشه متصور بود که این دنیا اینقدر بی رحم عمل نکند آخه چرا با دریافت مدرک حقوق باید اضافه بشه
   اینها میتونند یک شرکت تشکیل بدهند پر تا پر دکتر ومدارک بالای علمی ،ویک استار تاپ وحسابی پول در بیاورند وتا عرش اوج بگیرند واصولا بروند توی فضا سیر وسلوک وسیر کنند حیفه اینها اسیر ما در زمین باشند

   دولت هم باید اعلام کنه بیش از این نمیتونه بپردازه ،تا اونائیکه حاضرند فی سبیل الله برای مردم با همین چندر غاز ۵ میلبون بسازند به این مردم شریف خدمت کنند ودیگه مزاحم این برادران وخواهران نباشیم

  35. ناشناس گفت:

   اگر همین امروز وهمین حالا تمام کسانیکه حقوقشان بیش از ۵میلیون تومان در ماه در هر منصبی در هر اداره ،سازمان وشرکت خصولتی وعام ودولتی ونیمه دولتی ،حتی وزیر است،کنآره گیری کنند واین نبوغ را در جای دیگرنشان دهند وچند برابر ترتر بگیرند هیچ اتفاق ی نمیافتد وما هم براشون دعا میکنیم بتونند زندگی وبلوغ خود را در بخش خصوصی ادامه دهند وعمرشان را در دولت تلف نکنند وفعال مایشاء باشند واقعا این آدمها حیفه عمرشان در کارهای دولتی صرف بشه .چون بستری که آماده کرده اند میتونند بهتر به اهداف برسند ما را هم شرمنده نکنند واقعا ما براشون ناراحتیم بنظر میرسه با این منابع ته دیگ که مانده با حقوق حداکثر ۵ میلیون بهتر توی عروسیمون بارون میباره

   معروف است میگند هر کس ته دیگ بخوره شب عروسی اش بارون میباره ،که ما هم همین برکت ورحمت را میخواهیم

   باور کنید پول علف خرس نیست ضمن اینکه وسمه وخِنا ….هم نیست
   واقعا اگر این حقوقها داده بشه به یک فارغ التحصیل شریف یا تهران ،میشه متصور بود که این دنیا اینقدر بی رحم عمل نکند آخه چرا با دریافت مدرک حقوق باید اضافه بشه
   اینها میتونند یک شرکت تشکیل بدهند پر تا پر دکتر ومدارک بالای علمی ،ویک استار تاپ وحسابی پول در بیاورند وتا عرش اوج بگیرند واصولا بروند توی فضا سیر وسلوک وسیر کنند حیفه اینها اسیر ما در زمین باشند

   دولت هم باید اعلام کنه بیش از این نمیتونه بپردازه ،تا اونائیکه حاضرند فی سبیل الله برای مردم با همین چندر غاز ۵ میلبون بسازند به این مردم شریف خدمت کنند ودیگه مزاحم این
   برادران وخواهران نباشیم


  
  امروز یکشنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۹
  • تـــازه ترین خبرها
  • پـــربازدیدترین ها
 • آمار مسافران مترو تهران در موج سوم کرونا
 • پروازهای ایران به ترکیه راه افتاد؟
 • افزایش ۱۰ درصدی بستری‌های کرونا در تهران
 • فرمانده نیروی انتظامی کهگیلویه و بویراحمد منصوب شد
 • قول یک ایرانی‌الاصل زرتشتی برای دادن ۲۰ میلیون واکسن کرونا
 • ویروس‌هایی که ترکیب آنها به سکته منجرمی‌شود
 • سعه‌صدر احمدی‌نژاد ستودنی است هرچند…!
 • تاریخ عرضه و قیمت کنسول بازی پلی‌استیشن ۵
 • موسوی: استقلال نباید به الشرطه فضا بدهد
 • اجازه ورود به هیچ زائر خارجی داده نمی شود
 • بازداشت مأمور قلابی در کرج
 • ۱۳۰ بیمار مشکوک به کرونا در قم پذیرش شدند
 • یک بازیکن کلیدی دیگر هم از ذوب آهن جدا شد
 • افزایش شمار مبتلایان به کرونا در فرانسه
 • حضور بیت آشور در تراکتور منتفی شد
 • وضعیت پرتفوی پالایش یکم بعد از بازگشایی
 • دلایلی که شما را ناخواسته دچار اضطراب می‌کنند
 • چرا نباید از بنزین انتهای باک استفاده کرد؟
 • حال ناخوش تولید در قطب سوم تولید ماهی پرورشی ایران
 • یك رزمناو آمریکا وارد آب‌های خلیج فارس شد
 •