طراحی سایت و قالب وردپرس
 • تاریخ انتشار خبر : پنج شنبه ۱۶ آبان, ۱۳۹۸ | کد خبر : 105427 | نویسنده : فانوس زاگرس |
 •   

    به گزارش فانوس زاگرس،شب گذشته اردلان زینل زاده کاندیدای انتخابات مجلس یازدهم با حضور در روستای پادوک از حوزه خیراباد در جمع استقبال کنندگان از خود حاضر شد.   به گزارش فانوس زاگرس،متن اظهارات زینل زاده به این شرح است:   **عرض سلام و ادب و احترام دارم،تقدیر و تشکر میکنم از همه ی […]

  فانوس زاگرس؛

   

  به گزارش فانوس زاگرس،شب گذشته اردلان زینل زاده کاندیدای انتخابات مجلس یازدهم با حضور در روستای پادوک از حوزه خیراباد در جمع استقبال کنندگان از خود حاضر شد.

   

  به گزارش فانوس زاگرس،متن اظهارات زینل زاده به این شرح است:

   

  **عرض سلام و ادب و احترام دارم،تقدیر و تشکر میکنم از همه ی عزیزانی که شرف حضور دارند، چه عزیزانی که مدعو بودن و چه جناب آقای درویشیان بزرگوار که زحمت کشیدند و عزیزانی که همراه بنده تشریف اوردند از همه ی عزیزان تقدیر و تشکر میکنم.

   

  **جا دارد آغاز امامت دائمی رو خدمت همه ی عزیزان عرض تبریک داشته باشم آغاز امامت ولی عصر را و امیدواریم همه ی ماها پیروان خوبی در این مسیر به معنای اکمل باشیم.

   

   

  **در منطقه ی خیرآباد یک ویژگی خاص در طول تاریخ وجود داشته است و ان اینکه مردمان این سرزمین نهایت استفاده از این حداقل منابع را داشته اند و این شاید نو ترین تعریف از مدیریت باشد.

  مدیریت خوب یعنی اینکه ما از بدترین شرایط موجود بهترین بهره برداری ها و استفاده ها را داشته باشیم.

   

  **در بحت دین و دیانت و پایبندی این عزیزان،پایبندی این عزیزان به دین و مذهب زبانزد است.

  بنده به عنوان کاندیدای مجلس خدمت شما رسیده ام و بنا بر این است که خودم را معرفی کنم،معرفی کردن نه به معنای اسم و فامیل است،معرفی کردن به معنای روشنگری و اینکه یک دید شفاف داشته باشند که بنده باید صداقت لازم را داشته باشم تا عزیزان بشناسند و انتخاب کنند.

   

  **مناسبت هایی را در این هفته ای که گذشت داشتیم،سیزده آبان سالروز مبارزه ی پیروزی مردم با استکبار جهانی.

   

   

  **ایرانیان در بیست و دوم بهمن پنجاه و هفت رخداد بسیار بزرگی را رقم زدند و اینکه استبداد داخلی بعد از مبارزه ی چند دهه ای شکسته شد و جمهوری اسلامی در ایران پیروز شد،اما شکست استبداد داخلی یک گام بود برای نیل به پیروزی.

   

  **گام دوم در سیزده آبان پنجاه و هشت برداشته شد که در آن پاسخ منفی همه ی ایرانیان با فکر دانش اموزان و دانشجویان پیرو خط امام اتفاق افتاد و این دست رد در طول این چهار دهه به سینه ی استکبار و علی الخصوص آمریکا زده شد،اما در طول این چهار دهه،هشت سال دفاع مقدس داشتیم،و همه ی چیزمان را در طبق اخلاص قرار دادیم برای همه چیزمان.

   

  **در دوران بعد از جنگ میبایست دوران سازندگی را داشته باشیم.

   

  **اگر در جامعه ای رخدادی به نام انقلاب اتفاق بیافتد،عده ای را که ما به نام طاغوت،وابسته و یا هر اسم دیگری بذاریم و طرد کنیم و اجازه ی مدیریت به آن ها ندهیم،آیا هدف ما از این کار فرد است یا اینکه ما فکری را کنار بگذاریم و فکر دیگری جایگزین بشود.

   

  **اعتقاد بنده بر این است که اگر دیدگاه فرد باشد،این کارساز نیست.

   

  **در طول این چهار دهه رخدادهای بسیار خوبی در کشور اتفاق افتاد که خروجی نظام و میوه ی نظام اسلامی بوده است.

   

  **در ایران هیچ کسی نمیتواند این ادعا را بکند که این کار را به تنهایی انجام داده است،اگر زینل زاده هشت سال شهردار بود و یا مدیرکل،نمیتواند این ادعا را داشته باشد،زینل زاده ی نوعی صرفا یک هماهنگ کننده است، اینکه هماهنگ کننده ی خوبی بوده است یا بد،این را باید از مردم پرسید.

   

   

  **علیرغم فعالیت های خوبی که در عرصه ی سازندگی انجام شده،متاسفانه در دولت ها و در بین رجال سیاسی،بخصوص در این دو دهه ی اخیر فقط افراد عوض شده اند.

   

  **گاهی اوقات ما به نوع تفریحات خانواده و فرزندان مسئولین رده بالا نگاه میکنیم و یا ماشینی که سوار میشوند و یا به آداب معاشرت و مهمانی های این عزیزان دقت میکنیم،حس میکنیم که شباهت هایی وجود دارد، یعنی دست ردی که مردم ایران به سینه ی مستبدین داخلی و مدیرانی که ما با نام طاغوت میشناختیم و زدیم،شباهت هایی است و این انحراف است.

   

  **نمیشود ما یک فردی را کنار بگذاریم اما فکرش را کنار نگذاریم و من احساس میکنم که این مهم،در این چند سال اخیر در مملکت ما مشهودتر شده است.

   

   

  **و اینکه الان ما کجاییم؟ ایا دست ردی که در بیست و دوم بهمن و یا سیزده ابان ماه بر سینه ی استبداد داخلی و یا استکبار خارجی زدند،به نظر شما آیا این مربوط به همان روز خاص است و یا اینکه باید ادامه پیدا بکند.

   

  **علی القاعده معنا و مفهوم انقلاب،چه از دید اصلاحات و چه از دید اصولگرایی این است که باید ادامه پیدا کند، اما اینکه ادامه پیدا نکرده است قطعا حکایت از کاستی هایی است و این در فرمایشات مقام معظم رهبری علی الخصوص در سال جاری کاملا مشخص است و مقام معظم رهبری عناوینی را و مطالبی را عنوان کردند که گویای واقعیات بسیار بزرگی است تحت عنوان گام دوم و یا اصلاح در ساختار اداری.

   

  **اعتقادم بر این است که ما باید بعد از سیزده آبان یک حرکت دیگری باید داشته باشیم که این حرکت باید در طول این چندین سال ادامه پیدا میکرد،و اگر حرکتی نکرده، با توجه به شرایطی که داریم و فرمایشاتی که معظم له داشتند، قطعا در راستای اصلاح امور باید اتفاقاتی بیافتد که این چرخ توسعه به حرکت بیافتد و در ریل خودش حرکت کند و انتخاب شما مردم فهیم میتواند انقلاب سوم باشد،ما در دوم اسفند انتخابات داریم،هدف صحبت بنده فرد خاص نیست بلکه فکر است،دیدگاه است و اینکه بنده خدمت شما رسیده ام در راستای شفاف سازی است و اینکه هم دل نگرانی هایم را خدمتتان عرض کنم و هم اینکه دیدگاهم را نسبت به آینده.

   

  **در انتخابات پیش رو،اگر در دوم اسفند،یک حرکتی مانند سیزدهم آبان انجام بدهیم،یک سری ناپاکی ها و کج روی ها،پاسخ نه داده بشود و یک فکر و رویکرد جدید در کشور حاکم بشود، قطعا مسیر میشود مسیر توسعه،ما هر جا جلوی ضرر را بگیرم قطعا منفعت است و دوم اسفند قطعا میتواند به عنوان سیزده آبان دیگری باشد در اقتصاد مملکت، و انقلابی که علی القاعده باید در اقتصاد هم اتفاق بیفتد،در رویکردهای اجرایی مملکت هم اتفاق بیفتد.

   

  **مفاسد،رانت ها،دور زدن و لابی گری هایی که مثل خوره به جان اقتصاد مملکت افتاده اند، علی القاعده با انتخاب شما بزرگواران است که این معضلات باید حل بشود.

   

  **اگر عزیزی قرار است بنده را انتخاب کند،با شناخت کامل باشد و اینکه عزیزان با دیدگاه همه ی کاندیداها شناخت داشته باشند که البته دیدگاهی که من خدمتتان عرض میکنم،حرف زدن خالی نیست،یعنی اینکه به حرف اکتفا نشود بلکه باید دید آن حرف و آن عمل،در زمان مدیریت،یکی بوده است یا نه.

   

  **هر انتخابی و هر رای اوردنی پیروزی نیست،پیروزی زمانی است که انتخابی انجام بشود و آن انتخاب بتواند تاثیر گذار بشود، تاثیر گذار یعنی بتواند سمت و سوی شرایط ما را به سمت بهبودی سوق بدهد و رضایت مندی ایجاد بشود و روحیه ی امید ایجاد بشود.

   

  **اگر به جامعه ی مخاطب دروغ نگوییم و بعد بتوانیم عدالت را از نزدیکانمان شروع کنیم،شما مردم نگرانی خاطر ندارید.

   

  **عمده ی مردم ما توقعشان در چهارچوب قانون است و ما مدیران باید بتوانیم پاسخگوی حداکثری به این قاطبه باشیم نه آن چهار پنج درصدی که بیش از حد خودشان میخواهند و فکر میکنند اگر در شهری و یا روستایی زندگی میکنند،همه ی پتانسیل ها و همه ی منابع باید در تصرف و ید آن ها باشد.

   

  **نه تنها در شرایط فعلی بلکه در ادوار گذشته هم چنین اتفاقاتی بصورت کم و زیاد بوده است و واقعا سخت است که بشود در یک دوره ای آن جامعه ی ایده آل را ساخت،اما اعتقادم بر این هست که یک مدیرعلی الخصوص در عرصه ی سیاسی باید بتواند یک قدم در این راستا بردارد و لازمه ی یک قدم برداشتن این است که ما مسیرمان،مسیر درستی باشد،یعنی بتوانیم به درستی مسیر را انتخاب کنیم،و مدیران ما مسیر را اشتباه میروند و به واسطه ی آن اشتباه از مقصد دورتر میشوند،و هر چقدر هم که شتاب بیشتری داشته باشند، باز به واسطه ی آن اشتباه از مقصد دورتر و به هدف هم نمیرسند.

   

  **اگر مردم ببینند که ما مدیران،فاصله یمان به هدفمان کمتر میشود،امید پیدا میکنند و این امید است و نه حتما نیل به هدف.

   

  **انتخابات پیش رو انتخاباتی است که مردم بر سر یک دو راهی قرار گرفته اند و آن این است که یا این شرایط دگرگون می شود و یا اینکه تمدید میشود و ادامه پیدا می کند، و این نه تنها در شهرستان گچساران و باشت بلکه در کل کشور است که باید حتما از این شرایط خروج پیدا کنیم.

   

   

  جوانگرایی به معنای فکر نو و به سن و سال نیست،و این فکر نو می تواند به مسائل و مشکلاتی که در این چند دهه ی اخیر،جوابی داده نشده است را حل کند.

   

  **خیرآباد، یعنی خیر و آباد……و این آبادی به یمن مردمان نیک سرشت است،مهم ترین منبع ما میتواند منبع نیروی انسانی باشد که خیلی توجهی به آن نشده است و دیدگاه ما توسعه از بیرون بوده است.

   

  یک رویکردی است که صرفا حل مسائل و مشکلات را با ایجاد ارتباط از بیرون گره زده اند که ما نمیخواهیم بگوییم بد است و بسیار هم خوب است اما بایستی دید که این ارتباط از بیرون،برد برد است،یا یک سر برد و یا برای همیشه باخت است.

   

  **اعتقاد ما بر این است که به جای اینکه همه ی ذهنمان را به بیرون معطوف کنیم،اگر یک نگاهی به درون می داشتیم تا حدود زیادی می شد مسائل و مشکلاتمان را حل کنیم.

   

  **بنده مدیرکل اداره ی کار بوده ام و در حوزه ی کار و اشتغال دیدگاه دارم و شاید شرایط ملی هم خیلی ایده آل نباشد که بتوانیم مشکل اشتغال ا حل کنیم اما می شود در ان گام برداشت و اگر الان سوال بشود که چه گامی در بحث اشتغال برداشته شده است فی الواقع کسی نمیتواند پاسخی بدهد که مردم را راضی کند.

   

  **میشود با نگاه ویژه در بخش بانوان با بررسی هایی که انجام شده است در طول سنوات گذشته و در دولت های مختلف،حاکی از این مسئله است که اگر بنگاه های اقتصادی،واحدهای تولیدی که با حضور بانوان فعال شده اند،سرمایه ای تزریق بشود،این سرمایه به مراتب توفیق بیشتری داشته است و انحراف در سرمایه کمتر وجود داشته است و این سرمایه خروجی اش شده است کار و تولید.

   

  **در حوزه ی روستایی،چه در بخش بانوان و چه در بخش آقایان،توفیق به مراتب بهتر از بخش شهری بوده است و این آماری را که ارائه می دهم مستند است و خروجی مطالعه ای است که در استان کهگیلویه و بویر احمد در زمانی که مدیرکل بوده ام نشان داده است که می تواند در بخش بانوان،مشکل اشتغال را تا حدود زیادی پیش برد و همچنین در مناطق روستایی و این شدنی است به همت شما مردمان عزیز.

   

  **ما امروز همه خواستار تغییر هستیم اما تغییر معنایش نمیتواند بازگشت به گذشته باشد و علی القاعده ما بایستی امروز ما از دیروز ما، و فردای ما از امروز ما بهتر باسد و اگر اینگونه نباشد ما به بی راهه رفته ایم.

   

  **امیدواریم بتوانیم با فراغ بال،خارج از مسائل قومیتی و نگرش هایی که متاسفانه لابی گرایانه است،و معامله گرایانه است و سهم است این دیدگاه معامله گری.

   

  انتخاب باید بر مبنای نگرش باشد،با وعده،قول و اینکه جمعی را قول بدهیم و یک جایگاه و منابع محدود را به همه قول بدهیم و این طبیعی است که یک مدیر نمی تواند همه را مشغول کند و اگر گفتیم که تحصیلکرده ها مدیر می شوند و بیکاران ،شاغل، این دروغ است.

   

  اساس و اصل بر شایسته سالاری،عدالت و مساوات باشد در توزیع فرصت ها و کار را باید به کننده ی کار سپرد و آن کسی که بتواند بهتر از دیگران کاری را به سرانجام برساند،چه در عرصه ی مدیریت و چه در عرصه ی سرمایه گذاری.

   

   

  انتهای خبر/
  برچسب ها :
  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟
  7 نظر برای “مشروح اظهارات اردلان زینل زاده در پادوک/در دوم اسفند به یک سری ناپاکی ها و کج روی ها پاسخ نه داده شود/با انتخاب شما مردم مفاسد،رانت ها،دور زدن و لابی گری هایی که مثل خوره به جان اقتصاد و مملکت افتاده قابل حل است+تصاویر”
  1. ناشناس گفت:

   بخت بوم زینل زاده دوشاخ کلو نه هم و یک واز نیکنه

   0

   0
  2. ناشناس گفت:

   مردم پادوک تازه فهمیدند این اقا نمیتونه حتی سخنرانی کنه چه برسه نماینده بشه

   0

   0
  3. ناشناس گفت:

   اقای زینل زاده هرچی قبلا کاشتی حالا درو میکنی. یادته موقعای شهردار بودی چطور با مردم بدرفتاری میکردی حالا نوبت مردمه جوابت را بدن

   0

   0
  4. ناشناس گفت:

   زینل جان تو اگه پدیر خوبی بودی در طول هشت سال شهردار بودنت شش سالش کارکنانت خون مردم را نمیمکیدند و این همه ………نمیکردند

   0

   0
  5. Roozbeh گفت:

   جناب زینل زاده خواهشن به زور نخندین چهره واقعی شما زمان شهردار بودنتونه که فک میکردی از دماغ فیل افتادی.شما اصولگرایان عزیز و شیفته قدرت بدونید تا زمانی که تاجگردون تو این خاکه شما رنگ مجلس نمیبینی میگی نه اسفند ماه بشین نگاه کن.🥇🥇🥇💪💪💪

   0

   0
  6. @ گفت:

   انصافا زینل زاده خودش هم نمیدونست چه میگه ؟؟ مرد حسابی تو نمی تونی درست حرف بزنی چهار کلمه بدرد بخور تو صحبت هات نبود که آدم احساس کنه تو میتونی باشی ، نه خیر، متاسفم اگه روزی جوانان با غیرت و با شرف و مردم عزیزم اشتباه کنند و تو را انتخاب کنند ، وای بر ما خدا به داد این شهر و مردم این شهر برسه .

   1

   0

  
  امروز دوشنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۹
  • تـــازه ترین خبرها
  • پـــربازدیدترین ها
 • ویزای تحصیلی اتریش،فرانسه و هلند
 • خاییز ؛ جگرم سوخت
 • تذکر موحد به رییس جمهور/مدیریت بحران به فاجعه خاییز پایان دهد
 • آخرین وضعیت آتش سوزی کوه های خائیز و دیل
 • افزایش چشمگیر مبتلایان به کرونا در کهگیلویه و بویراحمد
 • اولین اپلیکیشن اختصاصی جامعه کوهنوردی ایران رونمایی شد
 • آتش سوزی مجدد منطقه حفاظت شده خائیز/رئیس محیط زیست کهگیلویه: از مردم تقاضای کمک داریم
 • تیراندازی افراد ناشناس به منزل مدیرکل دامپزشکی استان
 • اعتراض مکتوب ۹ نماینده مجلس یازدهم به اعتبارنامه غلامرضا تاجگردون
 • جزئیات عملیات مهار آتش سوزی جنگلهای حفاظت شده خائیز از زبان فرماندار کهگیلویه
 • رئیس دفتر رییس جمهور:گزارش جامع آتش‌سوزی «خائیز» برای رئیس‌جمهوری ارسال می‌شود
 • مدیر کل مدیریت بحران استان خوزستان خبر داد ؛ اعزام یک فروند بالگرد آبپاش برای مهار آتش در مرز خوزستان و کهگیلویه و بویر احمد/استاندار کهگیلویه و بویراحمد ؛ سه بالگرد آب پاش برای اطفای حریق کوه خائیز تامین شد
 • اهدای اولین جهیزیه انجمن جوانان به نو عروس لنده ای+عکس
 • درخواست کمک استاندار کهگیلویه‌وبویراحمد برای مهار آتش‌سوزی خائیز/استقرار۸بالگرد برای اطفا حریق
 • دعوت نماینده کهگیلویه بزرگ به آرامش و پرهیز از حاشیه در حادثه خائیز
 • واکنش تاجگردون به فیلم منتشر شده از معاون سیاسی امنیتی استانداری کهگیلویه و بویراحمد در فضای مجازی
 • پاسخ مدیر کل مدیریت بحران استانداری کهگیلویه و بویراحمد به معاون سیاسی و امنیتی استانداری؛ پاسخ فرمایشات ایشان را بعد از کنترل آتشسوی ها بطور مفصل خواهم داد
 • افزایش شمار مبتلایان به کرونا در کهگیلویه و بویراحمد/کرونا را جدی بگیریم
 • با پیگیری استاندار و مدیرکل مدیریت بحران استان ؛ یک فروند بالگرد جهت اطفای حریق جنگل های کهگیلویه و بویراحمد در اختیار استانداری قرار می گیرد
 • درخواست موحد از ارتش و سپاه برای کنترل آتش در خائیز
 •