طراحی سایت و قالب وردپرس
 • تاریخ انتشار خبر : سه شنبه ۷ آبان, ۱۳۹۸ | کد خبر : 105113 | نویسنده : فانوس زاگرس |
 •   

        باز نشر اظهارات اردلان زینل زاده ؛ این اظهارات چند ماه قبل از سوی ایشان مطرح شده بود.   اردلان زینل‌زاده که به دعوت اهالی روستای ده خلیفه خیرآباد گچساران در آن روستا حضور یافته بود ابتدا با سلام به اهالی منطقه و به شهدای روستای ده خلیفه درود فرستاد و با تبریک […]

  فانوس زاگرس؛

   

   

   

  باز نشر اظهارات اردلان زینل زاده ؛ این اظهارات چند ماه قبل از سوی ایشان مطرح شده بود.

   

  اردلان زینل‌زاده که به دعوت اهالی روستای ده خلیفه خیرآباد گچساران در آن روستا حضور یافته بود ابتدا با سلام به اهالی منطقه و به شهدای روستای ده خلیفه درود فرستاد و با تبریک عید بزرگ مبعث اظهار کرد: خوشحال هستم خدمت جمعی هستم که در استان کهگیلویه و بویراحمد مشهور به سلامت ، درستی ، متانت و دارای ظرفیت و پتانسیل بالایی هستند .

  به گزارش پایگاه خبری تحلیلی فانوس زاگرس ، وی ادامه داد: مردمان منطقه خیرآباد همچون آبی که در این منطقه عبور می کند زلال و پاک با صفاتی خاص و شناخته شده هستند و این برای من یک افتخار است که در اولین جلسه رسمی خود به دعوت شما در جمع بزرگان و تاثیرگذاران این منطقه حضور یافته ام.

   

  زینل‌زاده با بیان اینکه از سه ماه گذشته با توصیه بزرگان و گروهی از مردم شریف فعالیت ها و نشست هایی در شهرستان آغاز شده است،و این جلسه اولین نشست ما در مناطق روستایی منطقه است افزود: بدون تعارف باید بگویم امشب خدمت شما برای  آینده رسیده ایم.

  وی خاطرنشان کرد: نه در شان خود و نه نزدیکان نیست حرکت های تند و توهین آمیز داشته باشیم و اعتقادم بر این است با حفظ احترام و کرامت انسانی نیز می توانیم به رقابت بپردازیم.

  زینل زاده تصریح کرد: از تمام کسانی که به لحاظ فکری، اجرایی و قومی ما را همراهی می کنند این استدعا را داریم با حفظ احترام و حرمت ها در این مسیر گام برداریم چرا که ما نقد را برپایه های علمی و کارشناسی شده می پذیریم.

   

  وی با بیان اینکه امروزه با پرت و پلا گفتن نمی شود رقابت کرد افزود: اعتقادمان بر این است نمی شود با مُچ گیری و پرونده رو کردن به رقابت پرداخت چرا که همواره به جای بازی با احساسات پاک مردم توصیه ما به تفکر و تعقل است.

  زینل زاده اظهار داشت: به هیچ عنوان از احدی نمی خواهم چشم و گوش بسته فقط و فقط به خاطر قومیت و نزدیکی فامیلی بخواهد به من رای بدهد و توصیه من این است سخنان کاندیداهای آینده و نماینده فعلی را نیز بشنوید و پس از آن رای دهید.

  وی ادامه داد: من اصلا انتظار ندارم این منطقه به دلیل نزدیکی به من به زینل زاده رای دهند و تنها انتظارمان این است که مردم شنوای نظرات باشند و با تفکر و تعقل رای دهند.

  زینل زاده با اشاره به نامگذاری سال های اخیر از سوی مقام معظم رهبری که بر پایه اقتصادی ،نگاه به اشتغال و معیشیت مردم دارد گفت: تکرار معظم له نشان دهنده این است که کار ما در دولتهای مختلف ایراد داشته است و نتوانسته ایم آنچه که مد نظر ایشان است را جامه عمل بپوشانیم.

  وی تاکید کرد: حتما انهایی که داعیه اقتصادی دارند تا به امروز نتوانسته اند خواسته های ایشان را که همواره دغدغه مردم و وضعیت اقتصادی کشور را دارد برطرف نمایند که امسال نیز شاهد هستیم رهبر معظم انقلاب سال را به نام حمایت از کالای ایرانی نامگذاری کردند.

  زینل زاده با گریزی به جریانات سیاسی خاطرنشان کرد: خیلی ها هستند که از عبارت چپ و راست برای دوشیدن مردم استفاده می کنند و تنها هدف آنها این است که به منافع شخصی و سیاسی خود برسند و این افراد دیدگاههای فکری را به عنوان پرچمی قرار داده اند تا از نردبان مردم بالا بروند و به اهدافشان برسند.

  وی با بیان اینکه؛ در همین شهرستان گچساران چپ و راستی که بر عقاید مربوطه در عمل پایبند باشند از انگشتان دو دست من هم کمتر است .

  زینل زاده تصریح کرد: گاها در بحث اشتغال و اقتصاد کمبود منابع را عنوان می کنند؛ ما نیز قبول داریم اما اعتقاد ما براین است از همین سرمایه های موجود نیزخوب استفاده نشده است.

  وی افزود: متاسفانه یکی از دلایل عدم پیشرفت و توسعه کنار گذاشتن مطالعات کارشناسی شده و سلب کردن اختیار مدیران و نگاه صرفا سیاسی است و این مختص به یک طیف و جریان یا یک دولت خاص نیست چرا که مشاهده می کنیم ارائه نظرات شخصی بر مطالعات علمی و برنامه های اجرایی می چربد.

  زینل زاده با اشاره به وظایف نمایندگان گفت: متاسفانه قوه مقننه خود را مقید می دانند در هر کاری دخالت کنند به جز قانون گذاری و نظارت بر حسن اجرای قانون که اتفاقا وظیفه اصلی نمایندگان است .

   

  ایشان با یاد اوری فرمایش بنیانگذار انقلاب اسلامی مبنی بر اینکه مجلس در صدر امور است تاکید کرد اگر مجلس درست بشود و از منیتها دست بردارد بقیه امور مملکت اصلاح میشود.

  وی با یادآوری مسئله استیضاح در مجلس توسط نمایندگان اظهار کرد: ما هیچ گاه نشنیده ایم که وزیر و یا دولتی را استیضاح کنند که چرا بر اساس قانون یا برنامه های توسعه حرکت نمی کنید بلکه همه ما می دانیم استیضاح می کنند به این دلیل که چرا آنچه ما می گوییم عمل نمی کنید.

  زینل زاده تاکید کرد: وقتی اینگونه عمل می کنند مشخص است شرایط به کجا خواهد رفت و شک نکنید دلیل عقب ماندگی ما همین مطالبات شخصی است که جای خود را به مطالبه عمومی داده است.

   

  شهردار سابق دوگنبدان اظهار داشت: متاسفانه نمایندگان مجلس در حالی که قانونا فقط موظف به قانونگذاری و نظارت بر حسن اجرای قانون می باشند جلودار افتتاحیه ها و کلنگ زنی ها می شوند و این در حالی است که این تنها وظیفه قوه مجریه است. انگار همه چیز در این مملکت وارونه میباشد .

   

  زینل زاده ادامه داد و گفت: همه می دانند مشکل امروز کشور ما اشتغال است و اشتغال یک معضل اورژانسی میباشد . اما مشاهده می کنیم در امور اجرایی موضوع به خوبی دیده نمیشود .

  وی بیان کرد: با هیچکس دشمنی ندارم و اگر نقدی هم می شود بر پایه واقعیات و علمی خواهد بود و هتک حرمتی به هیچ یک از نامزدهای انتخاباتی نخواهیم کرد.

  زینل زاده عنوان کرد: مردم خود نیز می دانند و آگاه هستند و انتظار ندارند که یک نماینده یا استاندار همه کارهای آنها را انجام دهد اما انتظار همه آحاد جامعه از مسوولان عدالت و صداقت در گفتار و عمل است و انتظار این است مردم را تعرفه رای ندانیم و اگر فرصتی نیز است به عدالت باشد نه چیز دیگر.

  وی خاطرنشان کرد: اگر کسی هم از شرایط امروز نگران است از بی عدالتی و وجود اطرافیان ناصالح است و اینکه امروز اطرافیان ما چه کسانی باید باشند این مهم است و اگر امروز ریزش هایی به وجود می اید یکی از دلیل آن افراد ناصالح اطراف ما است.

  زینل زاده با دعوت از همگان به تفکر و تعقل گفت: خیلی ها پای منافعشان در میان است و گاها برخی هنوز مزد خود را دریافت نکرده اند و امروز به دنبال مزد زحماتشان هستند و این حق مردم است که از مسئولین مطالبه کنند./آوای جنوب

  انتهای خبر/
  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟
  11 نظر برای “بازنشراظهارات زینل زاده در خیرآباد ؛ با حفظ احترام و کرامت انسانی نیز می توانیم به رقابت بپردازیم/از عبارت چپ و راست برای دوشیدن مردم استفاده می کنند/ با مُچ گیری و پرونده رو کردن نمیشود به رقابت پرداخت”
  1. ناشناس گفت:

   رقابت بین حسینی و تاجگردون هست ولی زینل زاده هرگز

   چون جایگاهی بین مردم نداره بخاطر اخلاق بدی که داشته

   6

   3
  2. سعید گفت:

   نمیدونم چزا اینقدر از سید قدرت متنفرم

   1

   1
  3. ناشناس گفت:

   بخت بوم زینل خوشه بکشه سه هزارتا رای بیشتر نیاره

   1

   2
  4. ناشناس گفت:

   بویراحمد گرمسیر به دکتر زراعت کیش رای میده زینل زاده خودش را خسته میکنه

   0

   2
  5. ناشناس گفت:

   آقای محترم آن موقع که نماینده پول و اعتبار وبودجه می آورد هزینه میکردی چرا انتقاد نمی کردی و شما یکی در گچساران معرفی کرد خدا جای حق نشسته

   0

   1
  6. ناشناس گفت:

   در یک کلمه آقای زینل زاده تاج گردون حق زیادی به گردن شما دارد چرا قبل از تاج گردون حتی پول پاک بانها نداشتی انسان نک می خورد نمکدان نمی شکند

   0

   1
  7. ناشناس گفت:

   آقای زینل زاده گول این جلسات طوبل های توخالی نخور اگر اعتقاد ومسمم به شرکت در ا انتخابات هستی بمان اینها همانند کاندیداتوری اسلام پور سرت در نیاورند

   0

   1
  8. ناشناس گفت:

   انصافا همینکه ادب ونزاکت واخلاق را رعایت میکند نشانه بزرگواری ایشان است درود با توجه بعضی اخلاق را نابود ودفنش کردند آقای زینلزاده آمده که اخلاق سیاسی واسلامی را فدای پیروزی های ضد اخلاقی نکند تا الان پیروز اخلاق آقای زینلزاده بوده است چون رعایت شئونات اسلامی واخلاقی در این دو جلسه ای که داشه سرلوحه کار ایشان بود امیدوارم تا پایان انتخابات اخلاق و مردانگی را رعایت کند گرچه انتظار بود در آن جلسه کذایی ضد اخلاق واهانت به شعور مردم عکس العمل نشان میداد و از این به بعد جبران مافات نماید وبداند که مردم عقلشان در چشمشان نیست مردم آنقدر بزرگوار وباهوشند و از هرکدام از آقایانی که در آن جلسه عید قربان که باید نفس شیطانی خود را می کشتند نفس شیطانی خود را تقویت واهانت به شعور مردم کردند کافر همه را به کیش خود پندارد وحتما روبروی آینه ایستاده بود وچنین بیانات را داشتند و برای همیشه خود وهمدستانشان وهمفکرانشان را تارک سیاست گچساران وباشت پاک کردند ودر غیرت وشجاعت جناب مهندس زینلزاده شکی ندارم که به خودش اجازه ندهد به خاطر مطامع چند صباحی به مقصد ومقصود رسیدن اهانت به شعور مردم نکند وفقط تواناییها وبرنامه های خودش را به عرصه انتخاب وافکار مردم عرضه نماید مردم سراسر معرفت وشعور واز هر سیاسی کاری با هوشترند

   0

   0
  9. ناشناس گفت:

   بنده فقط یکبار اونم اتفاقی بخاطر شرایط کاری با جناب زینل زاده برخورد داشته ام ولی معلوم هست که اصالت دارد و بر خلاف تاجگردون به مباشری خان افتخار نمیکند.هر چند که همه میدانند زینل زاده بزرگ زاده هست و غنی

   0

   0

  
  امروز جمعه ۹ خرداد ۱۳۹۹
  • تـــازه ترین خبرها
  • پـــربازدیدترین ها
 • واکنش تاجگردون به فیلم منتشر شده از معاون سیاسی امنیتی استانداری کهگیلویه و بویراحمد در فضای مجازی
 • پاسخ مدیر کل مدیریت بحران استانداری کهگیلویه و بویراحمد به معاون سیاسی و امنیتی استانداری؛ پاسخ فرمایشات ایشان را بعد از کنترل آتشسوی ها بطور مفصل خواهم داد
 • افزایش شمار مبتلایان به کرونا در کهگیلویه و بویراحمد/کرونا را جدی بگیریم
 • با پیگیری استاندار و مدیرکل مدیریت بحران استان ؛ یک فروند بالگرد جهت اطفای حریق جنگل های کهگیلویه و بویراحمد در اختیار استانداری قرار می گیرد
 • درخواست موحد از ارتش و سپاه برای کنترل آتش در خائیز
 • سلسلسه مقالاتی درباب دوران پسا کرونا
 • آتش سوزی کوه دیل در شهرستان گچساران
 • منطقه حفاظت شده خائیز در وضعیت فوق العاده بحران / امکان تلف شدن نیروها در آتش سوزی وجود دارد
 • خداداد غریب پور در نشست هم اندیشی سرپرست وزارت صنعت، معدن و تجارت با مسئولان ایمیدرو و شرکت های وابسته اعلام کرد: رشد تولید و صادرات در شرایط دشوار نیز ادامه دارد /برنامه افتتاح ۲.۲ میلیارد دلار طرح بخش معدن و صنایع معدنی تا پایان امسال/ایجاد بیش از ۴۰ هزار میلیارد تومان عمق در بازار سرمایه
 • ورود معاونت پیشگیری از وقوع جرم دادگستری به مساله کارخانه سنگ دلی بجک
 • پروازهای فرودگاه یاسوج از سرگرفته می‌شود
 • رکود در ورزش کهگیلویه و بویراحمد
 • رئیس بسیج رسانه گچساران عزادار شد
 • نحوه ی انتخاب قفل درب ضد سرقت ایمن
 • ورود دستگاه قضایی به موضوع آتش سوزی در جنگل های گچساران/دستور ویژه دکتر نگین تاجی به دادستان گچساران
 • پاسخ تاجگردون به بزرگواری
 • مثبت شدن تست دانش آموز و سرایدار یکی از مدارس گچساران
 • بزرگواری خطاب به تاج گردون؛ در امورات حوزه کهگیلویه دخالت نکنید
 • نماینده بویراحمد و دنا:نماینده همه‌ی مردم حوزه انتخابیه هستم
 • گزارشی از مراسم افتتاحیه مجلس یازدهم/رهبر انقلاب:مجلس با نمایندگان کارشناس، فعال و پاکدست در رأس امور خواهد بود/روحانی: از مجلس اخوت می‌خواهیم
 •