طراحی سایت و قالب وردپرس
 • تاریخ انتشار خبر : دوشنبه ۲۹ مهر, ۱۳۹۸ | کد خبر : 104777 | نویسنده : فانوس زاگرس |
 •   

    کاش نماینده محترم فقط پاسخگو باشند، راست گفتن پیشکششان   غلامرضا پاکدل کسی که پیشنهاد مناظره را نمی پذیرد، نقدها، راهکارها را هم ترتیب اثر نمیدهد و حتی منتقدین مطلع و منطقی خود را بلاک می کند، چگونه ادعا می کند که هر کس نقد و راهکاری دارد، بیاید رودرو بگوید؟!! متاسفانه این روزها […]

  فانوس زاگرس؛

   

  کاش نماینده محترم فقط پاسخگو باشند، راست گفتن پیشکششان

   

  غلامرضا پاکدل

  کسی که پیشنهاد مناظره را نمی پذیرد، نقدها، راهکارها را هم ترتیب اثر نمیدهد و حتی منتقدین مطلع و منطقی خود را بلاک می کند، چگونه ادعا می کند که هر کس نقد و راهکاری دارد، بیاید رودرو بگوید؟!!

  متاسفانه این روزها عارضه ای که فراگیر شده و تقریبا اپیدمی شده است اینستکه که کسانی که عملکرد ضعیف دارند وقتی پشت تریبون قرار می گیرند، چشم بسته و زبان می گشایند و هرچه میخواهند می گویند، برایشان هم مهم نیست که عملکردشان چه بوده وچیزی را که می گویند با واقعیت تطابق دارد یا نه! فقط برایشان خوب شعار دادن مهم است و گویا مخاطبین را هیچ می انگارند.
  بسیاری ‌می گویند صحبتهای نماینده محترم مردم گچساران و باشت در جمع مردم شریف آرو بسیار عجیب و دور از انتظار بود، آخر ایشان با چه کارنامه ای رو در روی مردم اینگونه سخن می گویند؟ گویی که فکر می کنند مردم دور از جانشان از نعمت بینایی، شنوایی و تفکر محرومند! و از رسانه، فضای مجازی و اصلا از دور و برشان بی خبرند و نمی دانند دور و برشان چه می گذرد!!
  بنده فقط به سه جمله از فرمایشات نماینده محترم می پردازم:
  اول اینکه گفته اند: “نماینده نباید به مردم دروغ بگوید”. باید پرسید جناب نمایند، کجا به مردم راست و واقعیت گفته اید؟
  آیا وقتی هشت سال است در خصوص ضوابط جذب و لیستهای مختلف از شما سوال می شود، به مردم راستش را گفته اید یا به امروز و فردا حواله اشان داده اید؟
  وقتی راجع به وامها و امتیازات آنچنانی سوال می شود راستش را گفته اید یا در جمع دانشجویان گفته اید شما بروید لیست وام گیرندگان را در اورید؟
  وقتی راجع به نحوه انتصابات، حمایت از نخبگان و موارد مشابه سوال می شودد، به مردم راستش را گفته اید یا اصلا جواب داده اید؟ یادتان می آید در جشن نخبگان جای نخبگان اصلی خالی بود و هیچ پاسخی هم به اعتراضات و نقدها ندادید؟
  چرا حاضر نبودید جواب دهید که هزینه میتینگهای تبلیغاتی/ انتخاباتی آنچنانی از جمله مشک و ملار از کجا تامین می شود؟ تا اینکه از یکسو صدای هیاتهای ورزشی درآمد و بدتر از آن مشخص شد شرکت مشک و ملار ثبت کرده اید و خود شما و رئیس منصوبتان عضو هیات مدیره آن هستید!! و خلاصه خود بخوان حدیث مفصل از این مجمل!!
  وقتی راجع به مدرکتان سوال شد راستش را گفتید یا گفتید: در کَفَش بمانید؟
  اصلا راست گفتن پیشکشتان، شما پاسخگو نیستید و تمام سوالات، ابهامات، نقدها و حتی خواسته های موکلینتان در جلسات را هم بی پاسخ گذاشته اید.
  دوم اینکه گفته اند: من چه خیانتی کرده ام؟ کسی نگفته است خیانت کرده اید، شما خودتان این عبارت را انتخاب کرده اید ولی جناب نمایند:
  مگر شما شایسته سالاری را از بین نبردید و به جایش فامیل سالاری را بنا نهادید؟
  مگر ضوابط را در جذب نیرو، امتیازات، فرصتها و سایر موارد نابود نکردید؟
  مگر نخبه کشی به راه نیانداختید و نوچه پروری و بله قربان گویی را جایگزین آن کردید، تا جائیکه از ضعف مدیران و روسای منصوبتان صدای خودتان هم در آمد؟
  مگر حکومت خانوادگی و ارباب و رعیتی را در حوزه تان حکمفرما نکرده اید؟
  مگر اصل تفکیک قوا را به معنای واقعی زیر پا نگذاشته اید تا جائیکه گویا اصلا قوه مجریه ای در حوزه تان وجود ندارد؟
  مگر تبعیض، بی عدالتی و پارتی بازی که البته کسی نمی تواند ادعا کند که اصلا وجود نداشته، را به حد اعلا و صد در صدی نرساندید؟
  مگر در زمینه ترویج خشونت کاری نکردید که علناً موکلتان گفت: باید چاقوکشی کنم تا مشغول بکارشوم؟؟؟
  مگر بعضی ادارات، سازمانها و شرکتها را از وجود ایثارگران و یادگاران دوران دفاع مقدس پاکسازی نکردید؟
  مگر با سیاسی کردن ورزش، باعث نابودی آن و تقلیل سطح جایگاه شهرستان نشدید و تقریبا تنها دلخوشی جوانان را هم از آنها گرفتید؟
  مگر شما بر خلاف اخلاق کارهای دیگران را به نام خودتان مصادره نکردید، بارها فرودگاه، زیرگذر، بیمارستان بی بی حکیمه و ….را به نام خودتان مصادره کردید و همینطور در همین جلسه در خصوص اتوبان بابا میدان / بهبهان که خدمات دیگران را نادیده گرفته اید.
  مگر بجای خدمت بی منت، منت بی خدمت راه نیانداختید و برای یک سنگفرش خیابان یا یک پارک، آنقدر منت گذاشتید و چنان تار و تمبکی راه انداختید که برای افتتاح فرودگاه بین المللی امام خمینی(ره) و فازهای پارس جنوبی هم چنین کاری نکردند؟
  مگر نمی گویید پول غیر قابل مقایسه با قبل به گچساران و باشت سرازیر کرده اید ولی براساس نقد سوم مستند و مستدل بنده، کارهای عمرانی هشت ساله شما از هشت سال گذشته بسیار کمترند؟ چرا حاضر به مقایسه عملکردها نیستید؟؟
  و دهها مگر و مگر دیگر. اینها را خودتان خیانت نامیده اید، حال بگذارید مردم هرچه بنامند.
  و سوم اینکه گفته اند: منتقدین بیایند روبروی من بنشیند و نقاط ضعفم را با راهکارها بدهند! عجبا! مگر بارها منتقدین شما را به مناظره دعوت نکردند؟ چرا نپذیرفتید؟ مگر نقدها را ننوشتند و راهکار هم دادند، چرا توجهی نکردید؟ مگر شما نبودید که حتی منتقدین خود را بدلیل اعلام نظرات محترمانه شان مسدود ( بلاک ) کردید؟ خودتان میدانید تعداد منتقدین مطلع و منطقی بلاک شده بسیار زیادند که حتی حاضر نشدید نظرشان را بشنوید.
  در یک کلام طرح این جملات نشان می دهد که نه تنها حاضر به پاسخگویی و راست گفتن و حاضر به نشستن و شنیدن نظرات نیستید بلکه متاسفانه آنچه تا کنون گفته شده را از این گوش شنیده و از آن گوش به در کرده اید. شما از رویارویی فراری هستید و فقط دنبال یک تریبون و دادن شعارهای تکراری هستید که بدلیل کسوت نمایندگی این فرصت هم برایتان فراهم است و متاسفانه تا کنون به هیچ وجه حاضر به شفاف سازی و پاسخگویی نبوده اید.
  کاش وقتی حرف می زنید کمی فکر کنید و به شعور مخاطبین خود احترام بگذارید.

  غلامرضا پاکدل
  ۲۹ مهرماه ۹۸

  انتهای خبر/
  برچسب ها :
  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟
  82 نظر برای “واکنش تند پاکدل به اظهارات تاجگردون در آرو”
  1. دوست دار دکتر تاجگردون گفت:

   جان بچه هات دیگه حالمون………. بهم می خوره.هردبار میایی یه چرندیات که خودت هم نمی تونی بنویسی میگی و در میری.اون شب هم که لیشترت جولانگاه شد.فقط حرف بارت.عملی نداری.ذهن مردم را مغشوش این حرفه های بی ربط نکن.خودت رفتی تو تهران حال می کنی مردم را انداختی به جون هم.بسه دیگه.

   4

   8
   • اتفاقا حرفهای کاملا واضح، صریح و شفافه، اگه تاجگردون جوابی داره بسم الله. اونی که چرت و پرت میگه آقای نماینده هست. تو لیشتر هم که کیش و مات شد که حتی نتونستم یه عکس با زاویه باز بگیرن، کلا از چند هزار مردم لیشتر پنجاه نفر نیومدن، اونا هم نوچه های تکراری بودن.
    نه فقط نماینده تون همه تون رو دارید خداوکیلی

    6

    2
  2. دوگنبدانی گفت:

   غلامرضا تاجگردون با دوشکست ودو پیروزی از حوزه گچساران وباشت برای همیشه محو خواهد شد.

   8

   5
  3. همکار نفتی گفت:

   دلیل انتقاد پاکدل این است که تاج باج بهش نداد.
   ظاهرا پاکدل برای ماندن مذاکراتی کرده بود ولی تاج گفته بود هیچ نیازی به همکاری شما ندارم.
   پاکدل در زمان مدیریت اش هیچ اختیاری از خودش نداشت فقط برنامه ها را اجرا می کرد.

   2

   5
  4. دوست دار دکتر تاجگردون گفت:

   جناب پاکدل شما که دم از عدالت می زنی چرا نمی گی چند نفر از فامیلهای درجه یک خودت را به شرکت نفت قالب کردی.چرا نمی گی چه سمتهایی بهشون دادی که حتی خوابش را نمی دیدند.چرا از ماشینهای استیجاری ات تو شرکت نفت نمی گی.چ نمی گی که خودت با سیاسی بازیت فوتبال رانابود کردی.چرا می گی مناظره یکی در شان و منزلت دکتر تاجگردون بیار تا باهاش مناظره کند نه چون تویی که فقط و فقط کور کورانه نوشته دیگران را به خبرنگاران به اسم خودت می دی.چرا نمی گی تو زمان مدیر عاملیت چه گلی به سر این شهر زدی حال اینکه می توانستی تعاملات بسیاری با شهر و شهرداری داشته باشی.چرا نمی نویسی که حق بچه های بدبخت محله سادات را دادی به فامیلهای امیدیه و آغاجاری و ماهشهریت.سیاه نمایی جنابعالی دیگه هیچ حنایی پهلوی مردم نداره.به امید خدا و به کوری تمام دشمنان این بار نیز دکتر تاجگردون با رای قاطع مردم قبول می شود و تا پروژه های بسیار زیاد نیمه کار به اتمام برسد.و گچسارانو باشتی اباد و در خور نام مردم این شهرستانها داشته باشیم.انشاله

   2

   4
   • این تاجگردون هست که راجع به جذب، انتصاب، رانت و پارتی بازیاش چیزی نمیگه وگرنه پاکدل کامل تو این دوسال شفاف سازی کرده. نقد هفتم پاکدل را بخون تا متوجه بشی و جواب کاملت رو بگیری. همه میدونن زمان پاکدل معرفی از اداره کار و آزمون بود و کلا ضابطه حاکم بود ولی تو این هشت سال چی؟
    شما به جای اینکه جواب سوالای پاکدل را بدید از پاکدل دوبار سوالهایی مکنید که قبلا بهتون جواب داده؟

    4

    0
  5. فاضلی گفت:

   درود بر مهندس پاکدل عزیز. نماینده ما شعارهاش عالی عملکردش افتضاح

   3

   2
  6. گچساران گفت:

   آفرین بر این روشنگری ارزشمند. مرد فقط پاکدل

   4

   1
  7. شرمت الله گفت:

   حیف و صد حیف به تاج گردون که یکی مثل پاکدل که از عقده داره منفجر میشه اینگونه بهش در رسانه ها عقده گشایی میکند

   پاکدا از دق نترکی

   1

   4
   • بی طرف گفت:

    شماها چرا بی منطق و عصبانی هستید؟ خوب آقای تاجگردون خودش سه تا حرف زده پاکدل هم بر اساس همون سه تا حرفی که زده ازش سوال کرده، حالا اگه راست میگه پای حرفش بایسته و جواب بده.

    2

    2
  8. محمدرضا گفت:

   مرد بی ادعا و کاردان مهندس پاکدل

   3

   1
  9. احمدی باشت گفت:

   حرفهای پاکدل واقعا بحق هست من خودم اصلاح طلب هستم و ۱۲سال هست رای به تاجگردون دادم ولی خدایی یکم تفکر لازم هست بروید و ادارات دانشگاها ببینید اوضاع خوبی نیست .بیشتر حرف من با ترکها هست که خودشان را بازیچه درست نماینده داده اند بروید و تفکر کنید از خودم شروع میکنم

   4

   0
  10.  منوی سایت

   صفحه اصلیبویراحمد|دناگچساران|باشتکهگیلویه|بهمئی|چرام|لندهورزشیگزارش تصویریارتباط با مادرباره ماارسال خبر

   دسترسی ها

   صفحه اصلیبویراحمد|دناگچساران|باشتکهگیلویه|بهمئی|چرام|لندهورزشیگزارش تصویریارتباط با مادرباره ماارسال خبر

   جوابیه پاکدل به سخنان تاج‌گردون در آرو: با چه کارنامه‌ای روبروی مردم اینگونه سخنرانی می‌کنی

     ارسال

     پرینت

   شناسه خبر : ۲۹۴۳۷ | تاریخ انتشار : ۲۹ مهر ۱۳۹۸ – ۱۴:۴۶ | تعداد دیدگاه : ۰ | ارسال توسط : admin

   غلامرضا پاکدل منتقد درجه یک تاج‌گردون به سخنان او در آرو واکنش نشان داده و نوشته : کاش نماینده محترم فقط پاسخگو باشند، راست گفتن پیشکششان کسی که پیشنهاد مناظره را نمی پذیرد، نقدها، راهکارها را هم ترتیب اثر نمیدهد و حتی منتقدین مطلع و منطقی خود را بلاک می کند، چگونه ادعا می کند […]

   غلامرضا پاکدل منتقد درجه یک تاج‌گردون به سخنان او در آرو واکنش نشان داده و نوشته : کاش نماینده محترم فقط پاسخگو باشند، راست گفتن پیشکششان
   کسی که پیشنهاد مناظره را نمی پذیرد، نقدها، راهکارها را هم ترتیب اثر نمیدهد و حتی منتقدین مطلع و منطقی خود را بلاک می کند، چگونه ادعا می کند که هر کس نقد و راهکاری دارد، بیاید رودرو بگوید؟!!

   متاسفانه این روزها عارضه ای که فراگیر شده و تقریبا اپیدمی شده است اینستکه که کسانی که عملکرد ضعیف دارند وقتی پشت تریبون قرار می گیرند، چشم بسته و زبان می گشایند و هرچه میخواهند می گویند، برایشان هم مهم نیست که عملکردشان چه بوده وچیزی را که می گویند با واقعیت تطابق دارد یا نه! فقط برایشان خوب شعار دادن مهم است و گویا مخاطبین را هیچ می انگارند.
   بسیاری ‌می گویند صحبتهای نماینده محترم مردم گچساران و باشت در جمع مردم شریف آرو بسیار عجیب و دور از انتظار بود، آخر ایشان با چه کارنامه ای رو در روی مردم اینگونه سخن می گویند؟ گویی که فکر می کنند مردم دور از جانشان از نعمت بینایی، شنوایی و تفکر محرومند! و از رسانه، فضای مجازی و اصلا از دور و برشان بی خبرند و نمی دانند دور و برشان چه می گذرد!!
   بنده فقط به سه جمله از فرمایشات نماینده محترم می پردازم:
   اول اینکه گفته اند: “نماینده نباید به مردم دروغ بگوید”. باید پرسید جناب نمایند، کجا به مردم راست و واقعیت گفته اید؟
   آیا وقتی هشت سال است در خصوص ضوابط جذب و لیستهای مختلف از شما سوال می شود، به مردم راستش را گفته اید یا به امروز و فردا حواله اشان داده اید؟
   وقتی راجع به وامها و امتیازات آنچنانی سوال می شود راستش را گفته اید یا در جمع دانشجویان گفته اید شما بروید لیست وام گیرندگان را در اورید؟
   وقتی راجع به نحوه انتصابات، حمایت از نخبگان و موارد مشابه سوال می شودد، به مردم راستش را گفته اید یا اصلا جواب داده اید؟ یادتان می آید در جشن نخبگان جای نخبگان اصلی خالی بود و هیچ پاسخی هم به اعتراضات و نقدها ندادید؟
   چرا حاضر نبودید جواب دهید که هزینه میتینگهای تبلیغاتی/ انتخاباتی آنچنانی از جمله مشک و ملار از کجا تامین می شود؟ تا اینکه از یکسو صدای هیاتهای ورزشی درآمد و بدتر از آن مشخص شد شرکت مشک و ملار ثبت کرده اید و خود شما و رئیس منصوبتان عضو هیات مدیره آن هستید!! و خلاصه خود بخوان حدیث مفصل از این مجمل!!
   وقتی راجع به مدرکتان سوال شد راستش را گفتید یا گفتید: در کَفَش بمانید؟
   اصلا راست گفتن پیشکشتان، شما پاسخگو نیستید و تمام سوالات، ابهامات، نقدها و حتی خواسته های موکلینتان در جلسات را هم بی پاسخ گذاشته اید.
   دوم اینکه گفته اند: من چه خیانتی کرده ام؟ کسی نگفته است خیانت کرده اید، شما خودتان این عبارت را انتخاب کرده اید ولی جناب نمایند:
   مگر شما شایسته سالاری را از بین نبردید و به جایش فامیل سالاری را بنا نهادید؟
   مگر ضوابط را در جذب نیرو، امتیازات، فرصتها و سایر موارد نابود نکردید؟
   مگر نخبه کشی به راه نیانداختید و نوچه پروری و بله قربان گویی را جایگزین آن کردید، تا جائیکه از ضعف مدیران و روسای منصوبتان صدای خودتان هم در آمد؟
   مگر حکومت خانوادگی و ارباب و رعیتی را در حوزه تان حکمفرما نکرده اید؟
   مگر اصل تفکیک قوا را به معنای واقعی زیر پا نگذاشته اید تا جائیکه گویا اصلا قوه مجریه ای در حوزه تان وجود ندارد؟
   مگر تبعیض، بی عدالتی و پارتی بازی که البته کسی نمی تواند ادعا کند که اصلا وجود نداشته، را به حد اعلا و صد در صدی نرساندید؟
   مگر در زمینه ترویج خشونت کاری نکردید که علناً موکلتان گفت: باید چاقوکشی کنم تا مشغول بکارشوم؟؟؟
   مگر بعضی ادارات، سازمانها و شرکتها را از وجود ایثارگران و یادگاران دوران دفاع مقدس پاکسازی نکردید؟
   مگر با سیاسی کردن ورزش، باعث نابودی آن و تقلیل سطح جایگاه شهرستان نشدید و تقریبا تنها دلخوشی جوانان را هم از آنها گرفتید؟
   مگر شما بر خلاف اخلاق کارهای دیگران را به نام خودتان مصادره نکردید، بارها فرودگاه، زیرگذر، بیمارستان بی بی حکیمه و ….را به نام خودتان مصادره کردید و همینطور در همین جلسه در خصوص اتوبان بابا میدان / بهبهان که خدمات دیگران را نادیده گرفته اید.
   مگر بجای خدمت بی منت، منت بی خدمت راه نیانداختید و برای یک سنگفرش خیابان یا یک پارک، آنقدر منت گذاشتید و چنان تار و تمبکی راه انداختید که برای افتتاح فرودگاه بین المللی امام خمینی(ره) و فازهای پارس جنوبی هم چنین کاری نکردند؟
   مگر نمی گویید پول غیر قابل مقایسه با قبل به گچساران و باشت سرازیر کرده اید ولی براساس نقد سوم مستند و مستدل بنده، کارهای عمرانی هشت ساله شما از هشت سال گذشته بسیار کمترند؟ چرا حاضر به مقایسه عملکردها نیستید؟؟
   و دهها مگر و مگر دیگر. اینها را خودتان خیانت نامیده اید، حال بگذارید مردم هرچه بنامند.
   و سوم اینکه گفته اند: منتقدین بیایند روبروی من بنشیند و نقاط ضعفم را با راهکارها بدهند! عجبا! مگر بارها منتقدین شما را به مناظره دعوت نکردند؟ چرا نپذیرفتید؟ مگر نقدها را ننوشتند و راهکار هم دادند، چرا توجهی نکردید؟ مگر شما نبودید که حتی منتقدین خود را بدلیل اعلام نظرات محترمانه شان مسدود ( بلاک ) کردید؟ خودتان میدانید تعداد منتقدین مطلع و منطقی بلاک شده بسیار زیادند که حتی حاضر نشدید نظرشان را بشنوید.
   در یک کلام طرح این جملات نشان می دهد که نه تنها حاضر به پاسخگویی و راست گفتن و حاضر به نشستن و شنیدن نظرات نیستید بلکه متاسفانه آنچه تا کنون گفته شده را از این گوش شنیده و از آن گوش به در کرده اید. شما از رویارویی فراری هستید و فقط دنبال یک تریبون و دادن شعارهای تکراری هستید که بدلیل کسوت نمایندگی این فرصت هم برایتان فراهم است و متاسفانه تا کنون به هیچ وجه حاضر به شفاف سازی و پاسخگویی نبوده اید.
   کاش وقتی حرف می زنید کمی فکر کنید و به شعور مخاطبین خود احترام بگذارید.

   غلامرضا پاکدل
   ۲۹ مهرماه ۹۸

   نویسنده : غلامرضا پاکدل

    به اشتراک بگذارید :WSO

   http://khabaravaran.ir/?p=29437

   برچسب ها

   پاکدل، تاج‌گردون، گچساران، خبرآوران

   نوشته های مشابه

    تاریخ و مکان برگزاری دومین نشست اصولگرایان گچساران و باشت مشخص شد

    سرپرست بیمارستان نرگسی گچساران منصوب شد

    دومین واکنش از چهره‌های انتخابات گچساران و باشت به سخنان تاج‌گردون در آرو

    واکنش تند اردلان زینل‌زاده به اظهارات تاج‌گردون در آرو

    تصمیمم بر نیامدن در انتخابات بود/غلامرضا تاج‌گردونم فرزند کل ظفر مباشر خان/من چه خیانتی به مردمم کرده‌ام؟/از سنم گذشته برای هوس در انتخابات شرکت کنم

    ۸۶ خانواده شهید قشقایی در گچساران تجلیل شدند+تصاویر

   دیدگاه خوانندگان

   دیدگاه‌های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت خبرآوران منتشر خواهد شد.توجه داشته باشید عدم انتشار دیدگاه شما به معنای جانبداری از شخص یا موضوع خاصی نیست تمامی دیدگاه‌های که حاوی تهمت، افترا و الفاظ غیراخلاقی باشد به دلیل رعایت حرمت افراد منتشر نخواهد شد.

   دیدگاه خود را برای این مطلب بگذارید

   This comment form is under antispam protection

     اشتراک در خبرنامه  

   هم شهری

   درود و صد درود به این نقد منطقی. واقعا پرو تشریف دارند جناب نماینده. هشت سال فقط به خودش و خانواده و دور بریهاش رسیده و پاسخ هیچکس را نداده حالا هم یه قورت و نیمش باقیه

   ۰۰

   2

   1
  11. نیمدور گفت:

   خیلی ابتدایی نوشتی
   دکترتاجگردون توی یه جمله جواب کرباسچی رو داد که هر خواننده ای خیلی راحت میتونه متوجه بشه
   دومتن انتقاد از سوی شما و اقای درویشی دیدیم ,والله خیلی کسل کننده بود۔

   4

   5
   • دانشجو گفت:

    اینهمه ابتدایی هستش بازم نه تو متوجه شدی نه نماینده میتونه جواب بده. وای به حال اینکه بخوان علمی تر بنویسند احتمالا سرگیجه میگیرین

    4

    2
   • نیمدوری گفت:

    نیمدوریها دیگر فریب تاجگردون را نمی خورند و تاجگردون مگر پشت گوشش را ببیند تا یک رای از نیمدور بگیرد. بیخودی به اسم نیمدور پست نذارید

    0

    0
  12. علی گفت:

   درود بر دکتر پاکدل از مدیران بسیار خوب شهرستان

   3

   2
  13. ناشناس گفت:

   عددی حسابت نمیکنه که روبروت بشینه وبعدش اگه امروز قول پست بهت داد فردا میای پا بوسی

   2

   3
   • مرد گفت:

    یه کم رو اعصابتون کنترل داشته باشید. آخه تاجگردون خودش گفته هرکی حرفی داره بیاد روبه رو بگه، وگرنه ما هم می دونیم مردش نیست و باید اینجوری جوابای توهین آمیز بدید.

    2

    1
  14. ناشناس گفت:

   پاکدل فقط گپ گپو ایزنه

   3

   4
  15. ناشناس گفت:

   مردونه خود پاکدل هم حال نداره اینهمه نوشته را بخونه اقاجان اگه سواد داری با چهارخط کوتاه و مفید میتونستی منظورت را برسونی

   1

   2
  16. ناشناس گفت:

   حق داری بترکی اقای پاکدل دستت از اونهمه ……. که میکردی کوتاه شد

   3

   4
  17. شاه بهرامی گفت:

   خداوکیلی خودت مدیرنفت گچساران بودی ۷۰نفر ازعربهای لبشتر را استخدام رسمی نفت کردی وحق مردم منطقه را پایمال کردی بچهای شهداوجانبازان هنوز بیکارند از یه خانواده بیسواد۲نفر را استخدام کردی چطور میتونی از دکتر تاجگردون که حداقل خدمان عمومی خوبی رت انجام داده ایراد بگیری لطف کن سنجیده سخن بگو

   2

   2
  18. ناشناس گفت:

   من نمیدونم این اقای پاکدل چرا بجای مردم حرف میزنه اخه نخبه عزیز چرا خودت را زدی به کوری و کری مگه نمیبینی دو دوره مردم تاجگردون را انتخاب کردن خب اگه چیزایی که تو و اربابانت میگید درست بو که هشتاد درصد مردم به تاجگردون رای نمیدادن

   1

   4
  19. ناشناس گفت:

   بازهم حسادت پاکدل گل کرد

   2

   5
  20. ناشناس گفت:

   اخ سی او همه حق خوری که پاکدل کرد حالا شده حق شناس

   2

   5
  21. رضا گفت:

   جناب پاکدل راستی قضیه ی استخدامهای فامیلی رو فراموش کردید …هنوز یک ماه نشده اون لیست کذابی رو دادین بیرون..آخ به بخت ماها که تو قرار بود از حق ما دفاع کنی..خدایی هرچه گمتر متن بزنی ما هم کمتر خاطرات تلخ زمان تورو را بیاد میاوریم..لطفا ..ننویس

   2

   4
  22. گچ گفت:

   شیر مادرت پاکدل هرکه حرف بزنه تو یکی که هیچی برو دنبال کشکت برو تا بقیه برات تصمیم بگیرند

   2

   5
  23. اا گفت:

   هر کی گپ بزنه پاکدل تو گپ مزن که جرات نداشتی وارد سیاست شی

   2

   6
  24. حقیقتچ گفت:

   واقعا این سوالات بی جوابیست که اکثر مردم حوزه انتخابیه از ایشان دارند ولی هر بار به بهانه ای طرفه رفته و از دادن جواب سرپیجی میکند و با بازی کلمات و الفاظ فقط دنبال تهییج و تحریک مردم به سمت خودش هست پس برای یکبار هم شده منصف باشید و واقعیت ها و دلیل تبعیضی را که بین مردم در استخدام ادارات بکار گرفته اید را به زبان بیارید

   1

   1
  25. ناشناس گفت:

   خودم وخانواده ام حدودسی سال است که به طرزفکروجناح اقای تاجگردون رای دادایم وبازهم به اصلاحات رای خواهیم داد هرگزنقدمن تخریب نیست اقای تاجگردون پارک جزیره جنب بوستان شهدای گمنام که شروع ان برمیگردد به اوایل دوراول رفتن شمابه مجلس است اخرکی افتتاح میشود بچه ها توخونه پوسیدندوحتی ارزوی داشتن یک شهربازی رودارن برای افتتاح این پارک چه برنامه ای دارید درمورد ساخت بیمارستان یابزرگراه یاساخت هتل پنج ستاره صحبت نمیکنیم درموردفضایی صحبت میکنیم که بچه های که بهشون قول ساخت این پارک ودادیددگه بزگ شده اندوارزوی خودرفتن به پارک بردلشون نشست بایدچندسال دیگه صبرکنندمردم ازاین نوع کارها وقول های دیگه ناراحت هستن وبرای اعتمادبه شما انتظارشفافیت بیشتردرموردمسائل مهم رودارن

   1

   1
  26. ناشناس گفت:

   گپ گپو

   1

   1
  27. محمدرضا گفت:

   مرد فقط پاکدل

   2

   1
  28. باوی گفت:

   گل گفتی مهندس پاکدل عزیز.

   2

   1
  29. حیدر گفت:

   احسنت به این روشنگری. تاجگردون باید برای همیشه از دنیای سیاست خداحافظی کند.

   2

   1
  30. راستگو گفت:

   لطفا همه کامنت ها را بگذارید. فقط مواردی که در تمجید از تاجگردون نوشته شده را گذاشتید. این وظیفه رسانه نیست.

   1

   1
  31. ناشناس گفت:

   خدا بیامرزه پدر پاکدل را
   چون هم و غم این نماینده فقط طایفه ی خاص و بقیه فراموش شده. مردم را ……..حساب کرده و حالا می اید نگاهت می کنه و لبخند می زنه دیگر اگر مردم شما را نشناخته اند شناخته نخواهی شد.

   1

   1
  32. ناشناس گفت:

   همین تاج حق این مردم است کل املاک گچساران رامثل ……. به……….. کند ونگذارد هیچ کدام حتی نزدیکان خودش هم جون بگیرند خدا دستش را روی سرتان کوتا نکند تا که خودتان متوجه شوید زمان پهلوی هیچ خانی مثل این ……… نکرد

   2

   1
  33. ناشناس گفت:

   من بیکارم فوق لیسانسم هستم

   ولی موقعی که امثال پاکدل از عدالت خرف میزنند دوست دارم صدتا حرف بزنم

   کسی که از روستای مظفر اباد لیشتر و… تا دلتون بخواد نیرو اورد سرکار حالا حرف از عدالت میزنه

   تو دلت به حال منه بیکار میسوزه یا صندلی عزیزت توی شرکت نفت

   1

   3
  34. همشهری گفت:

   پاکدل مرد عمل . تو ادامه بده به افشاگری. اینهایی که دارن کامنت میزارن همه نوچه های تاج هستن و پول گرفتن . از این چرندیات اینها ناراحت نشو اگه راهت درست نبود ایقد نمیسوختن و کامنت نمیذاشتن .

   1

   1
  35. گچساران و باشت با وی گفت:

   بنازمت مرد حق مرد همیشه در صحنه . خیلی دوست داریم . خیلی مردی . دارن میترکن از متن هایی که می زاری

   1

   1
  36. حق و انصاف گفت:

   کامنت گذاران مخالف آگه راست میگویید و بیشتر از یک نفر هستید مواردی که استاد پاکدل برشمردند را یکی یکی و مستدل جواب بدهید فحش و فضیت و توهین که دلیل و منطق نمیشه به گفته مولا علی نگاه نکن چه کسی سخن میگوید نگاه کن که چه میگوید لطفا احترام رسانه و افراد مخالف نظر خود را نگه دارید

   0

   1
   • ناشناس گفت:

    معلومه که تمام کامنت ها کار یک نفر است جواب همه کامنت ها را یک نفر داده و تمام کامنتهایی که از پاکدل تعریف کرده هم کار خودشه ولی یکی دوروز دیر پیامها را خوند و دیر کامنت گذاشت اگه نگاه کنید ده پانزده کامنت اخری کار خودشه.واقعا گپ گپو که میگن درسته

    0

    0
  37. بیژن گفت:

   مشتی اتهام کلی وبلا وجه وارد کردن ایشون، اساسا درکی از معنای نقد ندارند اگر هم داشته باشندپشت کینه و عداوت شخصی پنهان شده. اگر اهل بحث و گفتگو هستند بحث گفتگو آدابی دارد که طرفین ملزم به رعیت آن هستند ، مصداقی موارد را بنوسند و ادله خود را بیاورند و نتیجه را به مخاطب وابگذارند و گرنه شاخ به کوه می زنند و تن و آبروی خور را زایل می کنند.

   0

   0
  38. حیدر گفت:

   این هفته نشست در اسلام اباد لیشتر

   0

   1
  39. استاد دانشگاه و بی طرف گفت:

   جناب پاکدل با سلام
   در مرکز خوش نشینی می کنی و فقظ می خواهی جوانان گچساران را به جان هم بیندازی .
   تاجگردون هم می بایست در پاره ای موضوعات کوتاه بیاید و سپردن شهر به دست برادر و خواهر (در حد مشاوره ایرادی ندارد ) و رها کردن شهرستان گچساران و چسبیدن به مسئولیت های کلان این ناامیدی که در جوانان بوحود آمده را پاسخگو باشد .
   ولی بلزهم می گویم در شرایط فعلی و مکانیزم و شرایط حاکم هیچ گزینه ای بغیر از تاجگردون مناسب نیست و از قبل روابط حسته اش تا الان کارهای عام امنفعه زیاذی انحام شده است .اگر چه مردم گچساران و کلا لرنشین اعتقادی به کار عمرانی و زیر ساخت ندارنند و می گویند ملاک ما اینست که جوان مون را سر کار گذاشته باشد .
   ولی باز هم موکدا می گویم ..به تاجگردون رای دهید تا حداقل این شهر پایدار بماند ومهاحرت نکنند استان های دیگر .
   با سپاس

   0

   1
  40. دانشجو گفت:

   پاکی جون خوت خته مسخره نکن

   1

   1
  41. ناشناس گفت:

   پاکدل دوشاخ کلو را هم نمیتونه از هم باز کنه

   1

   1
  42. ناشناس گفت:

   بی عدالت ترین دوره نفت زمان پاکدل رخ داد

   1

   1
  43. ناشناس گفت:

   پاکدل غلام حلقه به گوش سی قدرت است

   2

   1
  44. ناشناس گفت:

   از زمانی که تاجگردون از مدیرعاملی اخراجش کرد یه خورده قاطی کرده

   0

   1
  45. ناشناس گفت:

   اگه اقای پاکدل شهامت داشت در انتخابات شرکت میکرد تا مردم حالیش کنن که پاکدل را دوست دارن یا تاجگردون را

   0

   1
  46. ناشناس گفت:

   یه دوسه سال دیگه داری که بازنشست بشی بعدش هم به تاریخ می پیوندی گنده تر از تو جشن ساز که مدیرعامل مناطق نفتخیز بود(سمتش بیست درجه از سمت پاکدل بالا تر بود) بعد از بازنشستگی کسی نمیشناسش پاکدل که دیگه انگشت کوچیکه اونم نمیشه

   0

   1
  47. ممسنی گفت:

   برای من مهم نیست هر کی قبول شه .ولی این رو بدونید که تاجگردون ایل لر را سرافراز کرده و از افتخارات بزرگ این ایل هست و کسی جایگزین وی نخواهد شد

   0

   2
  48. فزهنگی گفت:

   درود بر مهندس پاکدل عزیز

   1

   0
  49. مرسین گفت:

   تاجگردون مرد عمل، مردخدمت بی منت

   1

   1
  50. رضا گفت:

   تعدادی برن ماهشهر،دیلم و..کاندیدشن اینجاسیاستمدار زیاده خب واقعیتش تاج از نماینده های تاریخ استان بهتربود یادوست داشثیدمثل هاشمی وزارع باشد!نه سطحش قابل قیاس نبود

   0

   1
  51. پس کو؟ چقد شعار میدید؟اگه مرد عمل بوده و عملکردی داشته جواب سوالا را بده. چرا از پاسخگویی فراریها.

   0

   0
  52. ناشناس گفت:

   اولا هیچکسی کار دولتی را پای عملکرد خود ننویسد دوم اینکه کار را کسی کرد که تمام کرد سوم ابنکه فرودگاه مال دویست سال پیشه ،چهارما بلادیان یک تمیز سازبست که باید پولش برگردد حتی اگر شده از محل عوارض به بیت المال یا هنگام فروش ،چون بهر حال مالکبت مستحدثات جلو از اعتبارات عمرانیست واعتبارات برای کارهای عمرانی چنین نیست واز روی اجبار بوده وواقعا این خیابان نیاز به نوسازی هرچند سنبلیک داشت ولی باید خیابانش باز شود تا شهر نفس بهتری بکشد هر چند به پیشنهاد مردم ترافیک روانسازی شد ومسیر ها تغییر کرد (البته الزاماََ باید از طرف ساعت یکطرفه با دو باند توقف موقت والبته با پارکینگ ممنوع بسوی مسجد یکطرفه باشد پنجم اینکه با این اعتبارات شرکت نفت ودولت که دریغی هم در ان نبست واین همه فرصت ومنابع ونیروی کار ماهر وهوشمند وامکانات میشد اروپای بعد ار جنگ را بازسازی کرد ششم اینکه واقعا بعضی کارها حتی همین الان هم برای خیلی ها در کشور زیاد است البته منطورم شخص خاصی نیست که کشور گاو نر میخواهد ومرد کهن .این پست ها وموقعیت های خطی را هیچ انگارید هر پستی ومقامی ومرتبه ای الزامات خاص خودرا میطلبد حتی نماینده شدن یا رئیس ناحیه شدن .واین حکایت همین حدبث است که باید چنین بشود چون از این لهتر نمیشود وباید طرحی نو درانداخت

   0

   0
  53. ناشناس گفت:

   ششم البته زیر گذروسایر پبشنهادات مثل زیبا سازی شهر وپوشاندن خرابکاری هلال احمر که شهر را زشت کرده بود وبافت فرسوده وعیره هم پیشنهادات مردمی بود که اولش قرار چیز دیگری بود مثلا زیرگذر پوشش داشته باشد که چند میلیارد باید کفاف کار را میداد که باید بررسی شود انقلتش گرفته شود وبافت فرسوده هم باید ابتدا معابر باز میشد وفقط جدول گذادی میشد بقیه اش خودش خشک میشد میافتاد زیبا سازی هم پیاده گذر سبز کنار کانال نصب در دیوار حاشیه وکناری از ارتفاع سه متری به بعد فراموش شد وقص الهدا که زینل زاده شاهد است اما در حد نمایندگی این شهر صرف نطر از ریاست کمبییون ویا معاونت وزیر یا حتی مدیرکلی ،الحق والانصاف پسر خوب شهر هر رسمی که داشته باشد خوب جنبید وخوب پولهایی آورد که کمش نیروی فکری واطاق فکریست که در کشور داریم وواقعا از نمابنده یک سهر فسقلی اما با اهمبت نباید بیس از این انتظار داَشت ً ضمن اینکه در این کشور قهرمان وپهلوان شدن بفول عربها ماکو

   0

   0
   • باوی گفت:

    بدترین و مسخره ترین حرفی که می شود زد اینه که بگی کار را اون کرد که تمام کرد. اتفاقا تعریف ، تصویب، تخصیص اعتبار، انتخاب پیمانکار و شروع بکار پروژه مهمتر ین قسمتها هستند وگرنه وقتی طرح و پروژه ای شروع شد باید تمام شود. این دیگه دفاع آبکی از تاجگردونه. در مورد اینکه میگید بودجه آورده باید کار عمرانی بیشتر و بهبود شرایط میشد که نشده پس یا نیاورده یا باید دنبال پولا بگردید

    0

    0
  54. ناشناس گفت:

   mail

   وبسايت

   0

   0

  
  امروز چهارشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۹
  • تـــازه ترین خبرها
  • پـــربازدیدترین ها
 • نماینده بویراحمد و دنا:نماینده همه‌ی مردم حوزه انتخابیه هستم
 • گزارشی از مراسم افتتاحیه مجلس یازدهم/رهبر انقلاب:مجلس با نمایندگان کارشناس، فعال و پاکدست در رأس امور خواهد بود/روحانی: از مجلس اخوت می‌خواهیم
 • از فراکسیون زاگرس نشینان تا سلسله کوههای زاگرس
 • خامی؛ کاکل‌اش آتش فشونه
 • درخواست فعال سیاسی گچساران خطاب به دادستان پیرامون آتش سوزی جنگلهای شهرستان
 • جلسه اعضای سازمان نظام مهندسی استان کهگیلویه و بویراحمد با رئیس کل دادگستری استان برگزار شد/ هشدارهای رئیس دادگستری به سازمان نظام مهندسی درباره برخی موضوعات/نگین تاجی : هرجا تخلف انجام شده اعتقاد به تخریب دارم
 • اطلاعیه و دستورالعمل های لازم الاجرای فرمانده عملیات اطفای حریق کوهها و جنگلهای گچساران
 • دوران پسا کرونا و رعایت بهداشت فردی و جمعی
 • رئیس کلانتری ۱۱ علی آباد فرماندهی انتظامی شهرستان گچساران منصوب شد+تصویر
 • آخرین اخبار از عملیات مهار آتش در کوههای اطراف گچساران/ورود بالگرد آبپاش سپاه پاسداران به گچساران/حضور استاندار و معاون سپاه فتح استان در منطقه+جزئیات و تصاویر
 • ديدار امام جمعه و روحانیون گچساران با خانواده پنج قلوها +تصاویر
 • گزارش تصویری عملیات هلی برن بالگردهای ارتش در مهار آتش سوزی کوههای اطراف گچساران
 • قتل جوان ۳۳ ساله گچسارانی با اسلحه شکاری/قاتل در کمتر از ۲۴ ساعت دستگیر شد
 • پرواز بالگردهای ۲۱۴ برای خاموش کردن آتش کوههای اطراف گچساران/هواپیمای آبپاش بزودی وارد عمل میشود+تصاویر
 • جزئیات سه قتل در ۲۴ ساعت در یاسوج و گچساران
 • دنا تو شاهد باش؛خامی در آتش سوخت
 • دو فروند هلی‌کوپتر برای مهار آتش سوزی به گچساران اعزام می شوند/ ستاد بحران امشب تشکیل جلسه میدهد / ۱۵۰ هکتار جنگل و مرتع گچساران در آتش سوختند / نامه تاجگردون به نوبخت
 • خسارات زلزله امروز به بافت تاریخی شهر دهدشت
 • آتش سوزی ارتفاعات گچساران خاموش شد
 • جزئیات زمین لرزه شدید در گچساران
 •