طراحی سایت و قالب وردپرس
  • تاریخ انتشار خبر : یکشنبه ۲۴ شهریور, ۱۳۹۸ | کد خبر : 103509 | نویسنده : sajad |
  •   

        پاسخی به سعید رحمانی و همفكرانش/قفلی که بر درب( ام آر آی)گچساران زده شد نه به دست تاجگردون بلکه سرانگشتان اقتدار قشقایی و لر آن شهر بود که در قامت تاجگردون تجلی پیدا کرد و توانست ظرف بیست ساعت معاون وزیر بهداشت( دکتر حریرچی) را سراسیمه به مرکز استان بکِشد   احمد حيدري […]

    فانوس زاگرس؛

     

     

    پاسخی به سعید رحمانی و همفكرانش/قفلی که بر درب( ام آر آی)گچساران زده شد نه به دست تاجگردون بلکه سرانگشتان اقتدار قشقایی و لر آن شهر بود که در قامت تاجگردون تجلی پیدا کرد و توانست ظرف بیست ساعت معاون وزیر بهداشت( دکتر حریرچی) را سراسیمه به مرکز استان بکِشد

     

    احمد حيدري

     

    گچساران! آری گچسارانم، هرگز فراموش نخواهیم کرد،تا همین سالهای نچندان دور، چگونه تحت سیطره مطلق مرکز استان نشینان بودی.
    چگونه در دوران حاکمیت بیست ساله جریان راست و اصول گرایان، به لطف بی وزنی نمایندگانمان،هیچ نشانی از عزت و کرمت انسانی شهروندان گچسارانی بر جای نمانده بود و مرکز نشینان، حتی در کمترین مسایل، ما را در محاسباتشان صفر قلمداد میکردند و به شمار نمیاوردند. نمایندگان گچساران در این دوره نفوذشان اسماً از پل بریم تا پل خیرآباد بود و نهایت عرض اندامشان،تغییر مدیران مدارس در آموزش و پرورش بود.
    آری گچساران، نگین تمدن، فرهنگ و سیاست استان، که اقتدارش در همه زمینه ها را از بدو تشکیل، آویزه گوش دوستداران و حتی بدخواهان کرده بود، به دلایلی همچون حذف چهره های شاخص و توانمندش توسط رفوزه های درس اخلاق و مردانگی ایل، به گوشه رینگ تصمیمات سیاسی،اقتصادی و مدیریتی استان رفته بود، تا حال که نمیتوانند خود را به بلندای قامت گچساران که در آن زمان زبانزد جنوب ایران بود کنند، کمر آن را شکسته و خم به اندازه قامت کوتوله خود کنن.
    چه کسی فراموش میکند آن بیست سال دوره نحس را که جز ذلت روزافزون برای گچساران عایدی نداشت؟
    مگر کرسی گچساران در بهارستان نشیمنگاه طیف مخالف امروز تاج گردون نبود؟
    جناب آقای رحمانی، امروز در نقد تاج گردون آورده اید که رفتار وی در مورد بستن درب( ام آر آی)، رفتاری پوپولیستی بوده است…..
    میدانم و به این موضوع اشراف دارم که شما و برادران فکریتان برای دستیابی به قدرت دست به هر اقدامی جهت تخریب نه تنها تاج گردون بلکه هرکس خشتی بر دیوار توسعه این دیار بگذارد، روی خواهید آورد وگویا بر عکس آنچه رایج است((در گفتمان شما، هدف، وسیله را توجیه می کند)).
    در قاموس و مکتب نامداران شما، از این دست کرامات بسیار و زخمِ دشنه کین، بهتان و نفرت آنان، در باشت و گچساران بر تن بسیار کسان و نخبه گان مانده است.
    اما جهت تلنگری بر وجدان شما بر خود لازم دیدم که به عنوان برادری کوچکتر از شما سوال کنم؛
    فراموش کرده اید که تا پیش ازتاج گردون، گچساران تنها یک بیمارستان داشت که ساخت آن نیز به پیش از انقلاب باز میگشت و تمام سالهای نمایندگی بزرگان شما حتی قادر نبوده اند یکبار، تنها یکبار دیواره های آن را رنگ آمیزی کنند؟
    فراموش کردید که درآن دوران گل و بلبل شما، همراهان بیمار جز درد و دغدغه بیمار، نگرانی تامین وسایل خنک کننده از قبیل پنکه را برای عزیز خود داشتند تا بالای سر بیمارشان قرار دهند و هرکس بیماری در آن بیمارستان داشت، چیزی شبیه اسبابکشی به دنبال و انواع وسایل را به اتاق بیمارشان منتقل میکردند تا کمبودها جبران شود و گوش پاسخگویی نمیجستند؟
    یادتان هست درب بخش جراحی چه صدای دلخراشی داشت و گوش همه گچسارانی ها به آن صدای زجرآور و دلهره آور دو دهه آشنا بود و از تعمیر یک لنگه درب عاجز بودید؟
    یادتان هست از دغدغه های سلامت و درمان مردم، تنها در روز انتخابات بيمارستان به ياد مي ياند آنهم براي صندوق راي و سواستفاده از بيماران مظلومي كه هيج گونه خدمتي نديده بودند

    فراموش کرده اید دیروزِ آن بیمارستان را که به غسلخانه مشهور بود و هر کدام جانباختن دردناک عزیزی را بدلیل آن وضعیت اسفبار به سوگ نشستیم؟
    نزدیک به چهل سال وقتی آدرس به کسی میدادیم بیمارستان گچساران، توضیحی لازم نبود چون فقط یک بیمارستان داشتیم، ولی امروز چطور؟
    به محض دادن آدرس مخاطب خواهد پرسید کدام بیمارستان؟
    بیمارستان بی بی حکیمه خاتون؟
    بیمارستان نرگسی و یا… .
    جناب رحمانی!
    کلام آخر
    قفلی که بر درب( ام آر آی)گچساران زده شد نه به دست تاجگردون بلکه سرانگشتان اقتدار قشقایی و لر آن شهر بود که در قامت تاجگردون تجلی پیدا کرد و توانست ظرف بیست ساعت معاون وزیر بهداشت( دکتر حریرچی) را سراسیمه به مرکز استان بکِشد و جلسه اضطراری با استاندار و مسئولان ذیربط برای برطرف کردن مشکل( ام آر آی) تشکیل دهد، تا به امثال تو بفهماند دوسطر پست و کامنت فرزند گچساران و باوی چه قدرتی دارد و وقتی از برگشت گچساران به دوران طلاییش سخن میگوییم، دقیقا از چه حرف میزنیم.
    اینکه وزرا زودتر از مسیولین استانی پست و کامنت تاجگردون را می بینند و سریعتر از مدیران استانی برای بازپسگیری کلید قفل به استان می آیند، گویای این است که بر عکس دوستان شما، مخاطبین تاجگردون خواص هستند.

    انتهای خبر/
    برچسب ها :
    -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟
    10 نظر برای ““پاسخی به سعید رحمانی و همفكرانش””
    1. مراد بیگ گفت:

      خدایی این سعید رحمانی و برادرانش رو الکی بزرگ نکنید.نباید جواب هر کسی رو بدید.اینا اصلا هیچ جایگاهی نه توی طایفه خودشون نه بین اصولگراها و نه بین اصلاحات و چه بین همسایه ها و بقیه مردم نداشتن و ندارن.توی انتخاباتی که میشد به هفت نفر رای بدی با اونهمه رایزنی که پدر ایشون داشت کاملا جایگاه خودش و برادرانش مشخص شد .

      2

      5
    2. کوهسرک گفت:

      زنده باد تاجگردون.

      3

      2
    3. بابا حیدر از گچساران گفت:

      همه بیاد داریم که تا چند سال قبل مرکز استان چگونه مردم گچساران و نمایندگان آنها را به تمسخر می گرفتند. چند روز قبل آقای جعفری نماینده امثال رحمانی در مصاحبه اقرار کرد که برای ابقاء مرحوم خوان پایه در بخشداری مرکزی گچساران به هدایت خواه گفتم که به استاندار بگویند که خوان پایه خط قرمز من است ایشان باید بخشدار باشد ولی او را برداشتند .یعنی حتی یک بخشدار در حوزه خود را نتوانست نگهدارد اصلا استاندار حاضر نبود به حرفش گوش کند باید کسی مثل هدایت خواه واسطه میشد . اکنون همه چیز بهم خورده مرکز تصمیم گیری استان حتی استان های جنوبی و بخشی از کشور گچساران است دیگر نه هدایت خواه و استاندار و نه هیچ مدیر کلی توان بر هم زدن برنامه های گچساران را ندارند . پس اقای رحمانی و دیگر هم فکرانش قافیه را باخته اند حق دارند ناراحت باشند . به نظر میرسد این گروه باید به سراغ پیشینیان خود که همان پرونده سازی و زیرآب زنی است و از قضا در این کار سابقه و تخصص خوبی هم دارند رفته تا شاید با لگد مال کردن آینده این شهرستان چند روزی کرسی ریاست را در اشغال خود در آورند

      3

      2
    4. همشهری گفت:

      االبته اون دورانی که اشاره شد به ذلت گچساران؛ سالیانی نیز بهرام تاجگردون نمایند ه اش بود!!!!

      2

      1
    5. جوان امروز گفت:

      احمد حیدری عکس نداشت بذاره؟!
      شاید هم اسم مستعاره!!!
      که میشه حدس زد کار چه کسانی هست ؟
      تعداد افرادی که مورد لطف نماینده محترم گچساران و باشت هست انگشت شمار بوده و الان اگه اسم ببرم شاید به وسط خال اصابت کنه!!
      مگه رحمانی دروغ گفته؟!کم تخلف ندیدیم از این جماعت انحصارطلب!!
      شما عادت کردین که با تقابل بین یاسوج و گچساران روی تخلفاتتون سرپوش بزنید و به خیال خودتون مردم رو گول بزنید!!
      این حنا رنگی نداره آقای به قولا حیدری(ع ا)!!!!
      لطفا نشر بدید اقای دری

      3

      2
    6. محمود گفت:

      جوابت خوب بود ولی آخرش اگه نمیگفتی باوی بهتر بود.یه خورده تاجگردون رو کوچیک کردی

      0

      0
    7. ساجد گفت:

      امثال آقای حیدری .معنی درصد را نمیدانند..بیمارستان بی بی حکیمه ۷۸ درصد پیشرفت کاری داشته …و بیمارستان نفت ۶۸ درصد …….بعداز ۸ سال فقط ۲۲ ورصد کار کرده اید …حساب بخوان ..جمع و ضرب یاد بگیر …حواب بده که ام.ار.ای قبلی را جکار کردید…سی تی اسکن قبلی را جکار کردید …؟

      0

      1
    8. ناشناس گفت:

      فقط سفینه بازی. فقط حرف بزرگ. بیمارستان بی بی حکیمه از شهید رجایی بد تره .شده …… کودکان. در ضمن زحمت بقیه رو به نام خودتون نزنید. البته حاج بهرام هم تو اون سالیان که نام بردی حکومت میکرد

      1

      1
    9. ناشناس گفت:

      بهترنیست یه کم هم ازدوران طلایی جناب اقای تاجگردون بزرگ بگیدتاماهم بدانبیم چه اتفاقاتی وچه پبشرفت های برای حوضه گچساران وباشت داشته است جناب اقای حیدری نمیدانم سن وسال شماچقدراست این متن قلم تونیست به اسم توانتشاریافته است خودم یادم میادنمیتونستم رای بدم دوروزودوشب توخیابان مدرس بی خواب ای کشیدیم که بببنیم جناب اقای حاجی چه کسی راانتخاب میکندکه ادمه راه خوداش باشد ومردم ودوست داران ان بزرگوارهم ازانتخاب ایشان تمکین کنند ولی متاسفانه نشد پاپس نکشیدیم ومطالبه حق وحقوق نکردیم زمان اقای رحیمی هم حمایت کردیم درسه دوره انتخابات که جناب اقای دکترتاجگردون بودن هم حمایت کردیم وبازهم مطالبه شخصی نکرده ونخواهیم کردمطالبه همه مردم این بودوهست که برای عمران وابادانی شهرنماینده شهرراحمایت کنیم جامعه اصلاح طلب مطمعن ان نقدشما که سراپااهانت وپرخاشگری است رانمی پزیردمطمعن ان جناب اقای دکترهم چنین نقدی راتشویق نمی کندخواهش نه اصول گرای واقعی چه اصلاح طلب واقعی هبچ کدام اهانت پرخاشگری وملتهب کردن جوروانی شهررانمی پزیرد

      0

      0

    
    امروز سه شنبه ۱۳ خرداد ۱۳۹۹
    • تـــازه ترین خبرها
    • پـــربازدیدترین ها
  • مواضع اصولگرایان کهگیلویه و بویراحمد پیرامون اعتبارنامه تاجگردون
  • کشته‌ها و مجروحان آبان۹۸ اعلام شدند+جزییات
  • سکوت معنادار روشنفکر و موحد در ماجرای اعتبارنامه تاجگردون
  • شناسایی موارد جدید مبتلا به کووید ۱۹ در کهگیلویه و بویراحمد/۹ مورد جدید در گچساران
  • ویزای تحصیلی اتریش،فرانسه و هلند
  • خاییز ؛ جگرم سوخت
  • تذکر موحد به رییس جمهور/مدیریت بحران به فاجعه خاییز پایان دهد
  • آخرین وضعیت آتش سوزی کوه های خائیز و دیل
  • افزایش چشمگیر مبتلایان به کرونا در کهگیلویه و بویراحمد
  • اولین اپلیکیشن اختصاصی جامعه کوهنوردی ایران رونمایی شد
  • آتش سوزی مجدد منطقه حفاظت شده خائیز/رئیس محیط زیست کهگیلویه: از مردم تقاضای کمک داریم
  • تیراندازی افراد ناشناس به منزل مدیرکل دامپزشکی استان
  • اعتراض مکتوب ۹ نماینده مجلس یازدهم به اعتبارنامه غلامرضا تاجگردون
  • جزئیات عملیات مهار آتش سوزی جنگلهای حفاظت شده خائیز از زبان فرماندار کهگیلویه
  • رئیس دفتر رییس جمهور:گزارش جامع آتش‌سوزی «خائیز» برای رئیس‌جمهوری ارسال می‌شود
  • مدیر کل مدیریت بحران استان خوزستان خبر داد ؛ اعزام یک فروند بالگرد آبپاش برای مهار آتش در مرز خوزستان و کهگیلویه و بویر احمد/استاندار کهگیلویه و بویراحمد ؛ سه بالگرد آب پاش برای اطفای حریق کوه خائیز تامین شد
  • اهدای اولین جهیزیه انجمن جوانان به نو عروس لنده ای+عکس
  • درخواست کمک استاندار کهگیلویه‌وبویراحمد برای مهار آتش‌سوزی خائیز/استقرار۸بالگرد برای اطفا حریق
  • دعوت نماینده کهگیلویه بزرگ به آرامش و پرهیز از حاشیه در حادثه خائیز
  • واکنش تاجگردون به فیلم منتشر شده از معاون سیاسی امنیتی استانداری کهگیلویه و بویراحمد در فضای مجازی
  •