طراحی سایت و قالب وردپرس
 • تاریخ انتشار خبر : دوشنبه 26 آگوست, 2019 | کد خبر : 102812 | نویسنده : sajad |
 •   
 • به قلم اکبر نعیمی درحالی که تا یازدهمین دوره از انتخابات خانه ملت تنها ۱۸۷ روز دیگر وقت باقیست اما تحرکات انتخاباتی از سوی فعالان سیاسی و برخی کاندیداتورهای انتخاباتی بیش از یکسال می باشد در استان کهگیلویه و بویراحمد بویژه در ۲ حوزه انتخابیه بویراحمد و گچساران به شکل متفاوت تری از حوزه انتخابیه […]
 • فانوس زاگرس؛

  به قلم اکبر نعیمی

  درحالی که تا یازدهمین دوره از انتخابات خانه ملت تنها ۱۸۷ روز دیگر وقت باقیست اما تحرکات انتخاباتی از سوی فعالان سیاسی و برخی کاندیداتورهای انتخاباتی بیش از یکسال می باشد در استان کهگیلویه و بویراحمد بویژه در ۲ حوزه انتخابیه بویراحمد و گچساران به شکل متفاوت تری از حوزه انتخابیه کهگیلویه بزرگ شروع شده است.

  متاسفانه اخبار دریافتی نشان می دهد که برخی فعالیت های انتخاباتی و نشست های مرتبط با این موضوع مهم سیاسی رنگ و بوی جدیدی در این ۲ حوزه انتخابیه و البته بیشتر در حوزه انتخابیه گچساران به خود گرفته است.

  براساس این اخبار که امید می رود این اخبار حقیقت نداشته باشد نشست هایی از سوی برخی مدیران استانی و شهرستانی با رقبای نمایندگان کنونی در مجلس یازدهم شورای اسلامی خاصه با رقبای ” غلامرضا تاج گردون ” نماینده مجالس نهم و دهم شورای اسلامی از حوزه انتخابیه گچساران و باشت برگزار شده و یا درحال برگزاری است.

  تردد برخی از مدیران برای دیدار با مخالفان تاج گردون در باشت و گچساران

  آنچه که از برخی محافل سیاسی شنیده می شود برخی از مدیران کل و عامل در مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد برای دیدار با رقبای سیاسی ” تاج گردون ” یا به باشت سفر می کنند یا به گچساران و بطور مرتب در حال تردد در محور یاسوج – بابامیدان – باشت – گچساران و بالعکس هستند.

  آنچه که شنیده شده، بیشتر این نشست ها با ” سیدقدرت الله حسینی پور بحرینی ” نماینده دور هشتم حوزه انتخابیه گچساران و باشت در مجلس شورای اسلامی برگزار شده و می شود.

  ” سید قدرت الله حسینی پور بحرینی ” ۶۴ ساله که این روزها فعالیت انتخاباتی خود و هوادارانش نسبت به سایر رقبای اصولگرای شان در گچساران و باشت برای انتخابات یازدهم مجلس شورای اسلامی بیشتر شده در روز ۲۴ اسفندماه ۸۶ با اختلاف ۷۰۰ رای و کسب ۲۳ هزار و ۶۴ رای از مجموع ۸۲ هزار و ۱۸ رای ماخوذه توانست ” غلامرضا تاج گردون ” نماینده کنونی این حوزه انتخابیه را شکست دهد.

  البته ” تاج گردون ” پاسخ این شکست را در دور بعد انتخابات یعنی نهمین انتخابات خانه ملت این حوزه انتخابیه داد و ” سیدقدرت الله ” در آن انتخابات ” رتبه سوم ” را از آنِ خود کرد.

  ” سیدقدرت ” این روزهای گچساران و باشت در انتخابات دهم مجلس شورای اسلامی بصراحت از ” علی فولادی وندا ” گزینه اصولگرای تُرک تبار حمایت نکرد و ” تاج ” گچساران و باشت در این انتخابات با کسب آرای بی سابقه ۶۶ هزار و ۷۹۹ رای از مجموع ۸۴ هزار و ۸۰۹ رای ماخوذه توانست دومین نماینده ایران در مجلس شورای اسلامی باشد که ۷۵ درصد آرای حوزه انتخابیه خود را بخود اختصاص داده باشد.

  بهرحال واجدین شرایط اخذ در هر مکان و منصبی که هستند می توانند با اختیار و آزادانه به هر کاندیدایی که دوست داشته باشند ” رای ” دهند و اجباری هم در این ارتباط وجود ندارد اما رفتارهای ” دوگانه سوز ” از ویژگی هایی نظیر ” مردانگی ” و ” شرافت ” به دور است.

  متاسفانه براساس اخبار دریافتی، برخی از این ” دوگانه سوزان ” سیاسی، داعیه ارادت به ” تاج گردون ” را هم بشدت داشته و در محافل مختلف هم مدعی اند ” تاج گردون ” در تاریخ استان کهگیلویه و بویراحمد تکرار ناشدنی است اما همین مدعیان ” تاجی”، معاملات انتخاباتی پشت پرده خود را در شش ماه قبل از برگزاری انتخابات با رقبای ” تاج ” شروع کرده اند.

  این نوشتار فقط برای ” تاجِ ملت “، ستاره بی بدیل پُرافتخار کشور و استان کهگیلویه و بویراحمد به رشته تحریر درآمد تا بداند که باید مراقب ” دوگانه سوزان سیاسی ” باشد و تا دیرتر نشده تدبیری ویژه بیندیشد و ” تو خود بخوان حدیث مفصل از این مُجمل “.

  انتهای خبر/
  برچسب ها :
  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟
  43 نظر برای “نشست برخی از مدیران استانی با رقبای سیاسی تاج گردون”
  1. باوی گفت:

   دوران تاج تمام شده. دوران دروغ و رانت و خاصه گرایی تمام شده. نویسنده ای که داری از تاج گردون حمایت میکنی یه خبری از نشست های تاجگردون با طوایف باوی بگیر ببین چطور میگذره و نتیجه انتخابات دستت میاد . سید قدرت امسال رای بیشتری داره.

   • حمید ب گفت:

    مگه شخصی که در جلسه سران قوا به رئیس جمهور ، رئیس قوه قضائیه ، رئیس مجلس ، دبیر شورای امنیت ملی و وزارت خانه های مهم خط میدهد حذف شدنی ست ؟؟؟؟؟
    در تهران اکثر وزرا و شخصیت های سیاسی تاجگردون رو گزینه ۱۴۰۰ ریاست جمهوری میدانند . اون وقت تو گچساران کسانی به توهم مضمن دچار هستن قصد دارن با ورشکستان سیاسی میخوان تاج گچساران را از سرشان بردارن
    اب در هاون کوبیدن بیشتر شبیه هستش تا روند انتخابات

    • باوی گفت:

     برادر عزیز تهران نشینها تاجگردون را به عنوان معتدل و اصولگرا میشناسن. زکی . ثالثا شما اگر هفته قبل در جریان دید و بازدید تاجگردون با طوایف شیخ جلیل بودین حرف منو تایید میکردین . چند روستا نیومدن اصلا. اونهایی که اومدن هم همش اعتراض و ناراحتی . تا جایی که تاجگردون میگفت زیاد مصر نیست برای کاندیداتوری و دغدغه سفیر شدن داره. زیاد خودبین و خوش باور نیاش . من تو اون جلسه بودم و با چشم و گوش خودم دیدم و شنیدم.این یک حقیقته که رای باوی این دوره به سبد حسینی ریخته شده چه خوب و چه بد

  2. رضا گفت:

   نویسنده با این مقاله فقط داره چاپلوسی تاجگردون رو میکنه.
   به نظرم سایتهای خبری باید حرفه ای تر عمل کنن و هر مقاله ای رو منتشر نکنن.
   آقای اکبر نعیمی شما در این هشت سال چ چیزی نصیبتون شده که اینگونه از
   تاجگردون دفاع میکنید….. تاجگردونی که به قول شما مسئول مهم کشوری است .
   در حالی که در این هشت سال عرضه آوردن یک طرح صنعتی بزرگ رو به گچساران نداشته و فقط افراد خاصی رو به نون و نوایی رسونده ….در ضمن من نه اصلاح طلبم و نه اصولگرا… واسه بنده فقط مردم و پیشرفت شهر مهمه

  3. ناشناس گفت:

   اولا که تاج ملت نیست تاج یه عده خاص هست الکی نگید ملت ثانیا چطور ایشون از امکانات دولتی برای برگزاری جشن و تبلیغات استفاده میکنه؟؟؟؟؟

  4. محمد گفت:

   تاج فقط ……..میکنه و گرنه هیچ کاری نکرده برای استان

  5. سدمناف کشاورز گفت:

   واقعا حیف قلم دست نویسنده هست..تاج هست که مدیون ملت هست..به چه حقی مینویسیدتاج ملت.اون تاج شماست

  6. آرو نگین سبز و مرکز بویراحمد باستان گفت:

   تاجگردون پیمانکار پیمانکار پیمانکاران گچساران تا تهرون

  7. محمدی گفت:

   دومینو ی ریزش آرا تاج شروع شده و هر روز نفرات جدیدی وارد اردوگاه سید می شوند

  8. گچساران گفت:

   الکی شایع پراکنی نکن میخوابن بااین حترفها فضا را به نفع خودتون برگردونین هیچ مدیر عاقلی نقدش و به نسیه نمیده ..

   • سهراب گفت:

    مدیر صندلی ریاست اش براش مهمه، ارزیابی میکنه که احتمال قبولی کی بیشتره که بره سمتش، وفاداری و قول و اینا برا مردم عادیه نه مدیران . ه سال ۹۴ قبل از انتخابات خیلی از مدیران سی قدرت مخفیانه با تاج جلسه گذاشته بودن چون حدس زدن تاج برنده است و پیش بینی درستی هم بود.

  9. ناصر گفت:

   خدایی معلوم هست چی میگی
   اره که حمایت خوب هست اما تیتر با عنوان هیچ تناسبی نداره
   اگ میخوای ارادت خودت رو نشون بدی حداقل تیری که انداختی و اگ راست میگی چرا اسم نمیبری؟
   واقعا مطمئن هستم حرف بی ربط زدی و الکی چیزی پروندی و گرنه باید میکفنی حداقل کدوم ادارات

  10. باشت.گشین گفت:

   شکی نیست که تاج گردون برنده این ماراتن سیاسی خواهد بود.

  11. دوگنبدانی گفت:

   اگر اصولگرایان بتوانند عبدالکریم عبدی پور را متقاعد به آمدن به کارزار انتخابات کنن از درصد رای بالای برخوردارن.هرچند احتمال تایید نشدن تاجگردون زیاد است.دست کم تاجگردون در مرحله اول تایید صلاحیت ها تایید نمی شود.در روز پایانی تایید می شود که دیگر فرصت تبلیغ ندارد.

  12. علی گفت:

   واقعا خاک عالم برسراین مقاله نویس ..معلوم هست ازاون …….‌ خورها هست

  13. رضا گفت:

   به کسی چ ربطی داره که فلانی با فلانی ملاقات داشته
   از نظر شما همه باید در خدمت اقا غلام باشن
   مگه زوره. رای و انتخاب دیگران به کسی مربوط نیست

  14. باوی گفت:

   انشالله همه با هم وبا رای بالا فقط فرزند با وی تاج گردون

  15. ناشناس گفت:

   تاجگردون تاج اونهایی است که هیچ نداشتند والان به کشورهای خارجی سفر میکنند ما به تاجگردون میگوییم توکه با رییسی به بهشت نمیرفتیم ومیخواستی با روحانی به جهنم بری حالا وقتشه برو

   • ناشناس گفت:

    دوست عزیز تو عددی نیستی که چیزی بگی این مردم هستن که مشخص میکنن کی نماینده بشه و شما هم موظفی به خواسته مردم احترام بذاری دو دوره مردم تاجگردون را انتخاب کردن و شماها فقط کارتون تخریب بود انشاالله برای بار سوم هم مردم فهیم و با شعور گچساران و باشت تاجگردون را انتخاب میکنن تا ری دی شما سه بشه

  16. سعید گفت:

   حتما خود شما که این مطلب را مینویسی طرفدار تاجگردون هستی و فشار بت میاد .مگه اشکالی داره که دیگران فعالیت کنند

  17. قنبر گفت:

   نمونه بارزش مدیر کل ثبت احواله خیلی از همکاران هم دیدنش

  18. ناشناس گفت:

   باسلام ، صادقانه عرض کنیم که دکتر تاجگردون شایستگی ، ریاست مجلس را دارد، از ایشان دعوت میکنیم که کاندبدای مردم شریف اهوازشود ، باعث افتخار است برای مردم خوزستان بویژه اهواز ،حمیدیه ،باوی وکارون است.

  19. وحید گفت:

   چقد خوش بحالته که نشستی یک هفته یه نقاله ی نوشتی . تاجگردون ما تاجگردون کردیم الان همان شیرانی که فرستادنش مجلس همان شیران گردنشو خورد نیکنن تا شمایی که ازین سفره رانت و مارتی استفاده کردی متوجه بشی که شما فقط یک شناسنانه داری و یک حق رای .. و اینکه بلد باشی نودبانه برخورد کنی

  20. ناشناس گفت:

   اولا از اول انقلاب نماینده مثل آقای تاج گردون از حوزه گچساران از نظر توانمندی وتخصص واقتدار که خیلی از نمایندگان شهر ها واستانهای بزرگ منتظر نظر آقای تاج گردون میمانند تا رای بدن ولی ادوار کذشته متاسفانه باید نمایندگان ما از نمایندگان استانهایی که خیلی از استان ما محرومتر بودند اجازه می گرفتند رای میدادند به طرح یا لایحه ای ولی متاسفانه مدیران آقای تاج گردون بسیار ضعیف وبزدل وناتوانند که خیلی ها نگرانیشون از تاج گردون نیست از همین مدیران بزدل ودم دمی مزاجند

  21. منتظر قول های تاج گفت:

   دوران تاجگردونها و امینی ها به پایان رسیده

   • زنده باد مخالف من گفت:

    سلام‌..چرا الکی حق و نس میکنی دور گردن خودت .خوبیت نداره ..تا جای که من میدونم هم امینی ها و هم تاجگردون ها از قدیم ایام سیر بودن .پس زیاد به این مسایل ها توجه نکن

  22. بنگرو گفت:

   البته باید گفت خلایق هر چه لایق
   بعضی ها لیاقتشون تاج گردون نماینده پرتلاش و سخت کوش شهرستان گچساران و باشت نیست.
   نمیگن تو این سالهای گذشته چقدر زیر ساختمون بهتر شده .
   اگه نتونسته بیشتر از این کاری کنه تو سالهای گذشته اینقدر نمایندگان ضعیف عمل کردن که دیگه نمی شد بیشتر از این کاری کرد.

  23. یوسفی نارگ گفت:

   همه اصولگرایان هم متحد بشن باز این دکتر که برنده میشه…‌‌….با پول با زور با ………….یه حساب کوچکیش رو خالی کنه کار اصولگراها تم

  24. مجتبی گفت:

   نویسنده از اون کاسه لیس های تاجگردونه. از خادمان درگاه پوشالی خانواده تاجگردون

  25. بهشت یاسوج گفت:

   با سلام تاجگردون از سرمایه های بی بدیل جنوب و افتخار زاگرس نشینان است وانشااله شاهد موفقیت روز افزون ایشان باشیم…

  26. ناشناس گفت:

   این تخریبچی ها و بوق چیهای حسود بدانن تاجگردون را خدا برای مردم گچساران و باشت فرستاده تا دست شما ظالمان را قطع کند و بداد مردم ظعیفه محله سادات و رادک و لبنان برسه

  27. ناشناس گفت:

   انشاالله تاج گذاری دکتر تاجگردون را در محله سادات برگذار میکنیم تا چشم حسودان کور بشه

  28. ناشناس گفت:

   سی قدرت حتی یک رای در بین قشقایی ها نداره اینو هر ادم عاقلی میدونه شاید هزار رای در بویراحمد گرمسیر بیاره ولی در رای خوبی بین باوی ها داره که با این اوضاع نمیتونه تاجگردون را شکست بده چراکه تاجگردون نصف رای باوی را میاره(خودش و سی قدرت تقریبا نصف نصف میارن) و اینجاست که تاجگردون با رای قشقایی و بویراحمد گرمسیر از سیقدرت پیشی میگیره

  29. ناشناس گفت:

   اگر مردم تاجگردون را انتخاب نکنن باید به حال گچساران گریست

  30. همشهری گفت:

   بیایید فقط به آینده شهرمان فکر کنیم و اینقدر تعصبی قلم نزنیم
   آیا تاریخ دوگنبدان نماینده ای فعال به جز تاجگردون به خود دیده…
   اندکی تفکر دوستان

  31. ناشناس گفت:

   تنها تنها انتقادی که به آقای تاج گردون وارد است مدیران ضعیف است که توانایی برخورد اجتماعی با مردم را هم ندارند زیر سایه توانمندی آقای تاج گردون خوش آرمیدند اینها فکر می کنند از این شاخه به آن شاخه پریدن میتوانند خودشان را حفظ کنند اینها بدرد این دوره وآقای تاج گردون نمیخورند برای نمایندگان احتمالی آینده کاملا سوخته است خیلی احمقند اگر فکر کنند چه آقای تاج گردون نماینده باشد چه آنکسی که شبانه ملاقاتش می کنند بتوانند پست وصندلی را حفظ کنند کسی که از نردبان تاج گردون بالا رفت خیانت کرد فکر میکنه شبانه به دیدار کاندیدا های دیگر می رود زرنگی کرده اند بدانند از در رانده وبه دیوار اویخیته اند بدرد این جامعه نمی خورد

  32. شرمت الله گفت:

   بخت تاج بخوسه که توهمات چه ایکنه

  33. بیطرف گفت:

   اقای که نوشتید روستای ارو مرکز بویراحمد گرمسیری مگر سواد ندارید دیل مرکز بویراحمد گرمسیری لااقل ابروی این دهستان را نبر چون میگویند سواد ندارید


  
  امروز سه شنبه ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۰
  • تـــازه ترین خبرها
  • پـــربازدیدترین ها
 • اخبار انتخابات میان دوره ای/رحیمی بیانیه داد/اعتراض کرده ام و پیگیری خواهم کرد
 • شورای نگهبان خودش را پاسخگو نمی‌داند
 • مانع‌تراشی در سردتر شدن انتخابات تاثیر دارد
 • مذاکرات وین در مسیر احیای برجام
 • چراییِ افزایش هجمه‌های سنگین علیه ظریف
 • ۱۲ هزار میلیارد منابع شهر قربانی یک امضا
 • مسائل کشوربه این سادگی‌ها قابل حل نیست
 • در کلاب‌هاوس علیه محسن هاشمی چه گفتند؟
 • رییس‌جمهور، مصوبه جنجالی شورای نگهبان را رد کرد
 • ظریف به اصلاح‌طلبان: من اصلاح‌طلب نیستم، دست از سرم بردارید!
 • به همت انجمن حمایت از زندانیان ؛ طرح ویزیت رایگان خانواده مددجویان در گچساران اجرا شد
 • معاون اداره کل امنیتی و انتظامی استانداری کهگیلویه و بویراحمد منصوب شد
 • این بار، شورای نگهبان، دستور رییس‌جمهور را رد کرد!
 • انتخابات نزدیک شد، «بدحجاب‌ها» عزیز شدند!
 • اظهارات متفاوت دو عضو شورای نگهبان درباره شرایط داوطلبان رییس‌جمهوری
 • اتفاق متفاوت در انتخابات ۱۴۰۰
 • احمدی‌نژاد: خیلی راحت می‌خواهند انتخابات را مهندسی کنند
 • بیانیه ریحان محمدپور ده بزرگ بعد از اعلام تایید صلاحیت از شورای نگهبان
 • آمریکا اعلام وضعیت اضطراری کرد
 • بضاعت سیاسی کشور همین است
 •