طراحی سایت و قالب وردپرس
 • تاریخ انتشار خبر : سه شنبه ۲۲ مرداد, ۱۳۹۸ | کد خبر : 102229 | نویسنده : sajad |
 •   

      نشست اصولگرایان گچساران و باشت / ائتلاف یا انشقاق؟!   سجادتقی پور ؛ رسانه های محلی از برگزاری نشست تعدادی از گزینه های احتمالی انتخابات آینده مجلس و اصولگرایان گچساران و باشت خبر دادند.   نشستی که برآیند و برونداد آن هیاهوی رسانه ای بود که در گچساران و باشت ایجاد کرد و […]

  فانوس زاگرس؛

   

   

  نشست اصولگرایان گچساران و باشت / ائتلاف یا انشقاق؟!

   

  سجادتقی پور ؛ رسانه های محلی از برگزاری نشست تعدادی از گزینه های احتمالی انتخابات آینده مجلس و اصولگرایان گچساران و باشت خبر دادند.

   

  نشستی که برآیند و برونداد آن هیاهوی رسانه ای بود که در گچساران و باشت ایجاد کرد و رسانه ها با نوع خاص نگاه خود نشست مورد نظر را تحلیل و تفسیر کردند و استدلال خود از موفقیت یا شکست این نشست را به مخاطبان عرضه نمودند و البته بازی کردن برخی رسانه ها در زمین کاندیدای احتمالی و خاص به راحتی ملموس بود.

   

   

   

  بنا بر اطلاعات بدست آمده در نشست ذکر شده اتفاق خاصی رخ نداده و گفته شده این نشست مقدمه ای جهت نشست های بعدی در آینده خواهد بود.

   

  معتقدم برگزاری نشست مشترک و جمع شدن اصولگرایان گچساران و باشت بعد از چند سال و آن هم با فاصله چند ماهه تا انتخابات آینده مجلس و نزدیکی سیدقدرت الله حسینی بحرینی و علیمراد جعفری مجلس رفته های سابق این طیف سیاسی یک دستاورد مهم برای این طیف سیاسی در گچساران و باشت محسوب میشود و این جریان سیاسی میتوانند به برون رفت از بحران بی هویتی و سردرگمی سیاسی که طی چند سال گذشته به آن دچار شده بودند ، امیدوار باشند.

   

  البته بر روی همه افراد حاضر در نشست صرفأ نمیتوان برچسپ اصولگرایی محض زد و برخی گزینه ها مثل اردلان زینل زاده که از مدتها قبل بصورت زیر پوستی و با برنامه به مراتب منسجم تری نسبت به سایرین در طیف نزدیک به خود در حال فعالیت و یارگیری بوده است و ایشان همواره تفکری به اصولگرایان نزدیکتر و ارتباطات خوبی با اصلاح طلبان داشته است.

   

   

  بنظر میرسد ترس از پیروزی سه باره نماینده کنونی گچساران و باشت در انتخابات آتی خود پاشنه آشیل و دلیل ترغیب کننده محکمی بر نزدیکی گزینه های تأثیرگذار و توفیقی اجباری برای برگزاری چنین نشستی بوده و مطمئنأ در نشست های آینده بجز رایزنی ها برای توافق و تعیین گزینه های مورد نظر برای کاندیدا شدن در انتخابات پیش رو ، همه تاکتیک ها با در نظر گرفتن نماینده کنونی گچساران و باشت و برای مقابله با این رقیب سرسخت ترسیم و سازماندهی خواهند شد.

   

  هر کدام از افراد حاضر در نشست برگزار شده به اصطلاح اصولگرایان گچساران و باشت می توانند قطعات تکمیل کننده و تأثیرگذار از پازل انتخابات آینده گچساران و باشت باشند که البته شکل نهایی و اصلی پازل با حضور نماینده کنونی گچساران و باشت بعنوان قطعه ای بزرگ و مهم از آن تکمیل و شکل انتخاباتی به خود میگیرد.

   

  انتخاباتی که به احتمال زیاد با انتخابات تقریبأ قابل پیش بینی دوره قبل بسیار متفاوت خواهد بود.

   

  انتهای خبر/
  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟
  12 نظر برای “نشست اصولگرایان گچساران و باشت / ائتلاف یا انشقاق؟!”
  1. باوئ گفت:

   خداوند همه را عاقبت بخیر در روز عید مردم در این روز و حتی دنیا قربانی می کنند جشن میگیرند ودنبال اتحاد برادری هستند ولی می نویسند به میمنت میمون این روز دور هم جمع شویم وبرای شخصی خدمتگزار چنان کنیم امتحان پس داده ها جلسه میگیرند وبرای پست مقام ووووواختلافات

   3

   0
  2. قشقایی گفت:

   یعنی باید به حال فولادی گریست اخه مرد حسابی مگه یادت رفت همه این اقایون چهار سال قبل پشت شما را خالی کردن و رفتن به تاجگردون رای دادن حالا چطور حاظر شدی بری توی جمعشون

   3

   0
  3. قشقایی گفت:

   نشانه ضعف همشون را میرسونه

   3

   0
  4. ناشناس گفت:

   اینقدر ترسیدن و دست پاچه شدن که نمیدونن چکار کنن

   3

   0
  5. ناشناس گفت:

   همشون رو هم نصف تاجگردون رای ندارن

   3

   2
  6. ناشناس گفت:

   لطفا به شعور مردم توهین نکنید بذارید مردم خودشون انتخاب کنن کی نماینده بشه

   3

   0
  7. ناشناس گفت:

   فولادی ساده تو دیگه چرا

   3

   0
  8. دوگنبدانی گفت:

   شک نکنید چپی های گچساران حداقل دوکاندید برای مجلس یازدهم خواهند داشت.

   1

   1
  9. فزهنگی گفت:

   انشا اله نشست اصولگرایان نتیجه خواهد داد ومردم بار د یکر دست رد به سینه فتنه گران خواهند زد

   0

   1
  10. اصولگرای اصلاح طلب گفت:

   زینل زاده و علی مراد جعفری روی هم ۳ هزار رای بیشتر ندارند و هیچکدامشون به صحنه نخواهند آمد.بیشتر این رفت و آمدها تبلیغاتی است.
   ترکها بجز خورشیدی بقیه حتی ۵ هزار رای ندارند.
   تنها رقیب تاجگردون خورشیدی است که اصلا نمی آید.چون شخصا دلش با تاجگردون است نه با بقیه اصولگراهای گچساران.
   تنها رقیبی که می ماند و احتمال حضورش وجود دارد سیدقدرت حسینی است که در صورتی که تنهایی به صحنه بیاید بیشتر از پولادی وندا رای خواهد آورد اما فکر نکنم آرای وی ۳۰ هزار بیشتر شود.البته به شرطی که تنها گزینه اصولگرایان باشد و قشقایی یا بویراحمد گرمسیر کسی را به صحنه نفرستد.
   اگر همزمان حسینی به زینل زاده و یک ترک به صحنه بیایند در آن صورت ۳۰ هزار تا ۳۵ هزار جمع آرای هر سه نفرشون میشود و آرای حسینی کمتر میشود.
   آرای تاجگردون این دوره حدود ۵۰۰۰۰ هزار رای خواهد بود.
   علت کمتر شدن آرای تاجگردون احتمال زیاد کاهش مشارکت بخشی از جامعه و اصلاح طلبان در انتخابات مجلس است.وگرنه شاید ۵ تا ۱۰ هزار رای از سمت تاجگردون بسمت اصولگرایان برود.وگرنه وضعیت دقیقا شبیه دور قبل مجلس خواهد بود.فقط مشارکت اصلاح طلبان کمی کمتر میشود.همین.
   دور قبلی هم من تنها کسی بودم که گفتم ۶۰ تا ۷۰ هزار رای آقای تاجگردون می آورد و پولادی وندا ۱۵ تا ۲۵ هزار رای می آورد و دقیقا همین شد.
   آقای تاجگردون هم کمتر وقتش را برای انتخابات بگذارد بهتر است.بیشتر به مشکلات مردم و حوزه بچسبد مردم و خدا ازش بیشتر راضی می شوند.
   من خودم ذاتا اصولگرا هستم تمام اطرافیان را میپرسم همه با تاجگردون هستند.کسی نظرش برنگشسته.
   فقط برخی از عملکرد روحانی و نظام ناراضی هستند که میگن دیگه رای نمی دهیم.همانها هم پرسیدم همه شون میگن تاجگردون را جدا از دولت روحانی باید حساب کرد.
   چون اندازه کل دوران نمایندگی ۸ ساله موحد و ۸ ساله مرحوم نبی زاده و جعفری و حسینی آقای تاجگردون به گچساران و باشت و دیل و باباکلان و لیشتر و امامزاده جعفر خدمت کرده.
   هر کی هم کور تشریف دارد مشکلش با عینک درست نمیشود.بهتر است آب زم زم که حاجی ها از مکه می آورند را به صورتش بزند و از بدگویی پشت غلام تاجگردون توبه کند.
   خدا ارحم الراحمین است.
   خدا به حق سر بریده امام حسین(ع) و گلوی بریده ابالفضل العباس (ع)عاقب همه فاسدین و قدرت طلبهای بی وجدان منطقه گچساران و باشت را به خیر کند و اگر درست نمیشوند و حرف جق را کنار میگذارند به درک واصل کند.
   آمین

   0

   1
  11. اصولگرای اصلاح طلب گفت:

   علی مراد جعفری جزو راست سنتی یا همان طیف ولایتی باهنر لاریجانی ناطق نوری است.این جریان فکری در تهران پشت سر روحانی است و در منطقه پشت سر تاجگردون.
   زیاد خودتون را درگیر تقابل جعفری تاجگردون نکنید که این اتفاق نخواهد افتاد.
   بیشتر لیدرهای جعفری دور قبل و این دوره با تاجگردون هستند.
   سران راست سنتی در تهران هم تاجگردون را برای کمیسیون بودجه مجلس بعد لازم دارند.
   فقط طیف احمدی نژادی ها یا همان جبهه پایداری ها مخالف تاجگردون هستند.
   حتی طیف متمایل به قالیباف و محسن رضایی در منطقه که رهبری اونها دست خورشیدی است در تهران با تاجگردون هستند.در منطقه هم با تاجگردون هستند.
   برای همین خورشیدی نخواهد آمد و سنگ تمام برای گزینه اصولگراها نمیگذارد.
   خورشیدی و جعفری ظاهری در ائتلاف اصولگرایان هستند.
   تنها مخالف جدی سیدقدرت حسینی است.
   وقتتون را برای گزینه های غیر واقعی هدر ندهید.
   کمی سیاست بلد باشید متوجه بازی سیاستمداران میشوید.
   دور قبلی مجلس همین جعفری و خورشیدی پشت پولاندی وندا نرفتند.

   0

   1

  
  امروز جمعه ۱ شهریور ۱۳۹۸
  • تـــازه ترین خبرها
  • پـــربازدیدترین ها
 • آیا میرشکار شکار می شود؟؟
 • لیگ برتر هندبال ؛ پیروزی فرازبام خائیز دهدشت و شکست نفت و گاز گچساران در هفته دوم
 • شکست تیم هرمزگان مقابل دختران هاکی‌باز کهگیلویه و بویراحمد
 • ذبح غیر بهداشتی روزانه ده‌ها دام در تنگاری یاسوج و سایر نقاط استان
 • مدیرعامل پرسپولیس استعفا داد
 • نیروهای بیمارستان بزرگ یاسوج تعیین تکلیف می شوند
 • باقرنژاد برکنار؛حمید کمایی دبیر هیئت فوتبال گچساران شد
 • اخبار استان؛اولتیماتوم استاندار کهگیلویه و بویراحمد برای بهبود وضعیت بازار مرغ تا پایان شهریور ماه/علت گرانی میوه در کهگیلویه و بویراحمد مشخص شد/به‌کارگیری نیروهای بدون ضابطه در بیمارستان بزرگ یاسوج به یک معضل تبدیل شده است/واقعه غدیر در گچساران بازسازی شد/مناطق روستایی بخش چاروسا از اینترنت نسل ۴ بهره مند می‌شود/
 • یک آمار عجیب از تعداد دانش آموزان رشته ریاضی در یاسوج/وقتی خانواده ها دوست دارند فرزندانشان پزشک شوند
 • رییس بیمارستان شهید جلیل یاسوج در نشست خبری با خبرنگاران:بلاتکلیفی بیش از ۱۰۰ نفر از پرسنل بیمارستان/محیط بیمارستان جای سیاسی کاری نیست
 • اصولگرایان گچساران و باشت/آیا سقیفه ای دیگر در راه است ؟
 • بررسی وزن سیاسی علیمراد جعفری از گزینه های ائتلاف اصولگرایان گچساران و باشت
 • بخشدار چاروسا خبر داد : اکثر مناطق شهری و روستایی بخش چاروسا از اینترنت(۴g) برخوردار می شوند
 • هشدار مدیرکل بحران استانداری به برخی ادارات کم کار / محمدی تبار : ادارات و فرمانداری های بی توجه به آتشسوزی ها معرفی می شوند
 • عجایبی از مالزی که برق از سرتان می پراند!!
 • عدالت،حلقه مفقوده جامعه
 • “تاکتیک سید قدرت حسینی”
 • اعزام بالگرد برای مهار آتش‌سوزی در ارتفاعات دیل گچساران/ عملیات مهار همچنان ادامه دارد+تصویر
 • نظر سید قدرت الله بیعت اصل درباره خروجی و دست آوردهای نشست ائتلاف اصولگرایان گچساران و باشت
 • تحلیل انتخاباتی؛حسینی،زینل زاده و باقری سه کاندیدای ائتلاف
 •