طراحی سایت و قالب وردپرس
 • تاریخ انتشار خبر : دوشنبه ۲۱ مرداد, ۱۳۹۸ | کد خبر : 102216 | نویسنده : sajad |
 •   

  رسانه های اصولگرای شهرستان گچساران بطور گسترده خبر از نسست برخی بزرگان و کاندیداهای این جریان در عید قربان با موضوع وحدت،رقع کدورت ها و …می دهند.   مدت هاست بحث ائتلاف،هماهنگی و وحدت اصولگرایان گچساران و باشت مطرح می شود و حتی برخی کاندیداهای این جریان در بیانیه هایی به آن پرداختند.   برگزاری […]

  فانوس زاگرس؛

  رسانه های اصولگرای شهرستان گچساران بطور گسترده خبر از نسست برخی بزرگان و کاندیداهای این جریان در عید قربان با موضوع وحدت،رقع کدورت ها و …می دهند.

   

  مدت هاست بحث ائتلاف،هماهنگی و وحدت اصولگرایان گچساران و باشت مطرح می شود و حتی برخی کاندیداهای این جریان در بیانیه هایی به آن پرداختند.

   

  برگزاری این نشست چیز چندان عجیبی نیست و شاید این نشست و این قبیل نسست ها ماه ها و سالها پیش می بایست در دستور کار این جریان فکری و سیاسی می بود.

   

  نشست عصر امروز می تواند استارت آغاز مجموعه جلسات اصولگرایان جهت مدیریت اختلافات و هماهنگی بهتر جهت ورود موثر به صحنه انتخابات مجلس یازدهم باشد.

   

  از آنجا که ریشه برخی کدورت، اختلافات و سوتفاهمات میان برخی چهره های اصولگرا کهنه و قدیمی بوده بعید به نظر می رسد در کوتاه مدت و طی یک یا دو نشست به نتیجه مشخصی برسند.

   

  یکی از مشکلات اصولگرایان این است که هرکدام از کاندیداها سبد رأی خود را بالاتر از دیگری دانسته و براحتی نمی توانند وزن سنگین سیاسی دیگری را نسبت به خود بپذیرند.

  همچنین نحوه و تاکتیک حضور اصولگرایان در انتخابات جهت شکست رقیب سرسختشان که به تازگی حضور قطعیش در انتخابات مجلس یازدهم را اعلام کرده جای بحث و بررسی زیادی دارد.

   

  اما هفته گذشته نماینده گچساران و باشت پیرامون ائتلاف احتمالی اصولگرایان گچساران و باشت توصیه و نظر صریحی را ابراز داشته است.

   

  غلامرضا تاجگردون در پاسخ به سئوالی در خصوص وحدت اصولگرایان و تأثیرش بر نتیجه انتخابات، اظهار کرد:  اگر هدف ائتلاف اصولگرایان زدن تاج گردون باشد مطمئن باشید آن‌ها موفق نمی‌شوند. و من به آنها توصیه می‌کنم که ائتلاف و نظر خودشان را خدایی و مردمی کنند و ائتلاف برای زمین زدن تاجگردون نه مردمی است و نه خدایی. و آنها تا زمانی که هدفشان این باشد، یعنی زمین زدن تاجگردون موفق نمی‌شوند.

   

   

  گزارش:احسان دری

   

   

  انتهای خبر/
  برچسب ها :
  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟
  28 نظر برای “واکنش تاجگردون به نشست اصولگرایان گچساران و باشت/آیا خروجی این نشست خدایی و مردمی خواهد بود؟”
  1. گچساران گفت:

   این همه سیاه لشکر برای شکست یک نفر محال اگر شکست بدهند چگونه می خواهند کارکنند و قطعا دولت در دست تاج گردون هدایتهای او خواهد بود قطعا افراد ضعیف در بین آقایان هست که برای امتیاز تشریف آوردند

   5

   11
  2. دوست دار دکتر تاجگردون گفت:

   دکتر تاجگردون مرد روزهای سخت.خدا پشت و پناهت.همه ما به شما افتخار می کنیم.شما افتخار شهرستان و استان و کشورید.ما مردم گچساران و باشت مفتخر به داشتن چنین نماینده ایم.کاشکی جریان اصولگرا و اصلاح طلبی نبود تا مردم را نتوانند بفریبند و همه با درایت و شعور خود بهترین را انتخاب کنند.که بی شک دکتر تاجگر ون تا قرنها در اذهان مردم خواهد ماند.ما دکتر تاجگردون را تا در صحنه هستند حمایت می کنیم و می دانیم اینطور درحق اینده فرزندانمان خیانتی نکرده ایم.گچسارانی اباد فقط با وجود دکتر تاجگردون میسر خواهد بود و بس.

   2

   8
  3. ماندنی گفت:

   غرور و بی توجهی تاجگردون نسبت به اصلاح طلبان بالاخره کار دست او خواهد داد
   این خط این هم نشون این تاریخ را به خاطر بسپارید

   5

   2
  4. @ گفت:

   چه ائتلاف مشمئز کننده ای، ترس ، وحشت، درماندگی ، وسر درگمی در چهره همگی آقایان موج میزند. نمی دانند سوار بر موجی شده اند که غایت آن رفتن به قهقرا و غرق در دریای خشم مردم نیک پسند شهرم خواهند شد. توصیه میکنم آقایان آسوده بخوابند که دریای ما آرام و آرام است و خوابتان را بیش از این آشفته نکنید.

   4

   6
  5. امید گفت:

   هر کدومش هزار تا رای بیشتر نداره..بهترین راه اینه از تاجگردون خواهش کنن توی این دوره ثبت نام نکنه

   2

   6
  6. با سلام. اگر دنیا جمع شوند تا یک نفر رابشکنند وقتی خدا نخواهد نمیشود. وای به روزی که خدا بخواهد.درود بر حاج غلام

   1

   7
  7. ن ن گفت:

   کارنامه کاری دکتر تاجکردون برگ برنده اوست شابسته سالاری اولویت مردم باید باشد نه قوم گرایی

   1

   8
   • باشت گفت:

    شتر در خواب بیند خخخخ

    0

    0
   • یه بنده خدا گفت:

    اگر تاجگردون برای شهر کاری کرده بود،نباید حداقل تو این ۸ سال یه کارخونه تا حالا احداث کرده بود چند نفر برن سر کار. پارک که همه می تونن

    0

    0
   • حسینی گفت:

    مطمین باشید که حاج غلام قبول خواهد شد خودتان را خسته نکنید اصول گرایان فقط در فکر منافع شخصی هستند ورسیدن خودشان به سطوح بالاتر کشور ولی حاج غلام همیشه در بدنه ی حکومت ونظام بوده و رهبر او را قبول دارد پس بگذارید برایمان کار انجام دهد و خودش صد در صد پیروز انتخابات است شک نکنید و ما جوانان و….. از سراببیز باشت از ایشان حمایت صد در صدی خواهیم کرد انشااله تعالی

    1

    1
  8. باوی گفت:

   خیلی باحاله که با یک نشست فقط اینچنین جبهه تاجگردونیسم افتاده به دستپاچگی. خیره انشالا خیره

   0

   0
  9. اصول گرایان هم بدون ایراد نیستند و ایرادات و ضعف های خاص خود را دارند!آنها نتوانستند در دورانی که مجلس و دولت دراختیارشان بود به نحو مطلوب از فرصت بهره بگیرند و خواسته های معقول و برحق مردم را لاائقل بطور نسبی برآورده نماینداما شجاعت و انسانیت آنها از اصلاح طلبان خودخواه و نامرد بیشتر! ضربه و خسارتی که اصلاح طلبان چه دولتمردان (هیئت دولت) و چه مجلسیون (نمایندگان مجلس) و حتی شورای شهر به ملت وارد نمودند بسیار سنگین و قابل گذشت نیست!عملکرد نادرست وشرم آور آنها درچند سال گذشته بر کسی پنهان نیست و هر روز شاهد…..دکاری آنها هستیم! این فسادهایی که برملا میشود گوشه کوچکی از تخلفات آنهاست! یقین داشته باشیداگربه خاطر مصلحت نظام و منافع مالی عده ای نبود و پرده واقعی فساد آقایان کنار زده میشد همه آنها با لیدرهایشان را میبایست از دم تیغ عدالت رد می کردند؟ اسرار ازل را نه تو دانی و نه و من == گر پرده بر افتد نه تو مانی و نه من!! مانده ایم که اینها چقدر بی شرم و حیا هستند با این همه لجن کاری هایشان که همه چیز این مملکت را دو دستی تقدیم بیگانگان و اجانب نمودند افتخار میکنند و دست بردار هم نیستند!! اوف برشما خائنین به کشور ومردم و مطمئن باشید بایدتاوان دهید.

   2

   0
  10. محمد گفت:

   جناب دری کم اختلاف افکنی کن

   0

   1
  11. ثناموسوی گفت:

   دکتر شماتاج سری

   1

   1
  12. د...ق گفت:

   تاجگردون…رای ترکهای قشقایی را.با بی توجیهایش به این قشر و ایل..از دستداده

   1

   1
  13. ناشناس گفت:

   تاجگردون…رای ترکهای قشقایی را.با بی توجیهایش به این قشر و ایل..از دست داده

   1

   1
  14. .شک نکنید اگه یکی از ای اقایان ائتلافی قبول بشه وامدار ای جماعت خواهد بود ومطمعنم ۴ سال که هیچ ۸ سال هم کمه برا برطرف کردن نیازهای شخصی ای عده .بقیه مردم پیش کش .واقعیته بززگواری اصول گرا زد در رابطه با تاجگردون چون واقعا شناخت داره ازش در پایان یکم شبیه جک باقی میمونه تاجگردون که تو راس نظام جا باز کرده قبول نشه مثلا بیعت و زراعت کیش …همونا بمون مبخندن

   1

   0
  15. ناشناس گفت:

   مطمئن باشید مردم گچساران وباشت به برنامه رای میدن به کسی رای میدن که در مجلس حرف برای گفتن داشته باشد که حداقل ۱۰۰ نماینده مجلس نگاه دستش کنند که به طرحی ولایحه ای را میده یانمیده به نماینده ای رای میدن که در مجلس اثر گذار باشد نه به نماینده ای رای میدن که نگاه دست نمایندگان اصفهان وتهران تبریز کنند رای بدن مردم گچساران وباشت مهد تمدن وشعور سیاسی اند نه اینکه چند نفری بنشینند وتصمیم بگیرند اشتباه محضه اگر هنوز اینها مثل قدیم فکر می کنند به یاری حق مردم با فرهنگ وبا شعور گچساران به کسی رای میدن که دارای توان خدمت رسانی وعمران آبادانی باشد ما همه دارای فرهنگ وتمدن پیشرفته ایم همه این کاندیدای که عرض اندام کردند میخوان عضو کمسیون فرهنگی بشن ما از فرهنگ بیگانه نیستیم

   4

   2
  16. شرمت الله گفت:

   یک چهارم رای تاج گردون را سرجمعشان ندارند

   3

   1
  17. Love is tajgardon گفت:

   الکی وقت خودتان را تلف نکنید دکتر اوله و در ضمن کی بهتر از تاجگردون برای این شهر است

   3

   1
  18. همشری گفت:

   واقعا کسی هست ک هنوز بخواد رای بده ؟ به خاطز منافع شخصی خودتون به نسل آینده خیانت میکنید .
   اصول گرا و اصلاح طلب هر دو هیچ کاری برای شهر نفت خیز ک ۴۵ درصد نفت کشور میده انجام ندادن .

   0

   0

  
  امروز دوشنبه ۱۶ تیر ۱۳۹۹
  • تـــازه ترین خبرها
  • پـــربازدیدترین ها
 • آتش بی مسئولیتی و بی توجهی بر پیکر زخمی زاگرس
 • ناکافی بودن ۳۰۰دستگاه دمنده برای مهار آتش سوزی جنگلهای استان کهگیلویه و بویراحمد
 • جلسه و حواشی ناتمام شورای شهر یاسوج ؛ جلساتی که با تنش شروع و با دعوا پایان می یابد+جزئیات و تصاویر
 • کرونا در کهگیلویه و بویراحمد/گچساران و باشت بیشترین مبتلایان را دارند
 • اهمیت پخش مویرگی در صنعت پخش
 • چه دوربین هایی مناسب پلاک خوانی هستند؟
 • چه کولر گازی برای چه متراژی مناسب است؟ 
 • تشکیل پرونده برای عاملان آتش سوزی کوه دیل در گچساران
 • صنعت و معدن سکوی جهش تولید در کهگیلویه و بویراحمد
 • روز قلم
 • افزایش قربانیان کرونا در کهگیلویه و بویراحمد/۸ فوتی کرونا در گچساران
 • کرونا در کهگیلویه و بویراحمد؛اظهارات فرماندار بویراحمد و شهردار یاسوج درباره عدم رعایت پروتکل های بهداشتی
 • حضور نماینده بویراحمد و دنا در جمع مردم روستاهای سپیدار+تصویر
 • انهدام باند سارقان احشام در کهگیلویه و بویراحمد
 • طبیعت ،تاریخ و فرهنگ استان کهگیلویه و بویراحمد+تصاویر
 • آمار قربانیان کرونا در کهگیلویه و بویراحمد به بیست نفر رسید
 • افزایش ۲۰ درصدی کرایه‌ تاکسی در شهر یاسوج
 • زمان نهایی تعیین و تکلیف اعتبارنامه تاجگردون در مجلس مشخص شد
 • خلاصه مصوبات جلسه اضطراری کووید۱۹ در گچساران
 • در نشست اضطراری شورای سلامت در گچساران مطرح شد ؛ شمار افراد مبتلا به کرونا در گچساران  به چهار برابر رسیده/یزدانپناه :استان کهگیلویه و بویراحمد وارد پیک دوم بیماری کرونا شده است+تصاویر
 •