طراحی سایت و قالب وردپرس
 • تاریخ انتشار خبر : دوشنبه ۷ مرداد, ۱۳۹۸ | کد خبر : 101607 | نویسنده : sajad |
 •   

  بهنام عکاشه؛ دیروز مدیرعامل اسبق شرکت نفت گچساران زیر پست اینستاگرامی رئیس روابط عمومی منصوب خود، کامنتی گذاشت که حاشیه های فراوانی در پی داشت. مهندس پاکدل دوره فعلی را حداقل در نفت دوره گند پیش نامید و با اشاره به برخوردها با ابوالحسن غلامی از وی دلجویی و جریان حاکم فعلی در شهرو نفت […]

  فانوس زاگرس؛

  بهنام عکاشه؛

  دیروز مدیرعامل اسبق شرکت نفت گچساران زیر پست اینستاگرامی رئیس روابط عمومی منصوب خود، کامنتی گذاشت که حاشیه های فراوانی در پی داشت.
  مهندس پاکدل دوره فعلی را حداقل در نفت دوره گند پیش نامید و با اشاره به برخوردها با ابوالحسن غلامی از وی دلجویی و جریان حاکم فعلی در شهرو نفت را قدرناشناس نسبت به توانایی های غلامی نامید.
  کسانی که با روانشناسی حضرتعالی و متون شما آشنا باشند بی درنگ متوجه خواهند شد منظور شما نه ابوالحسن ها بوده که مدنظر خودتان بوده اید.
  شما خواسته اید از پا نداشته غلامی ها سواستفاده نمایید.
  راقم درباره عملکرد شما در زمان خودتان نگاه مثبتی دارد و منصفانه بارها گفته ام شما یکی از قدرتمندترین تیم ها را در نفت چیدید.
  اما کلاه خود را قاضی بگذارید و هر کدام از مدیران منصوب خود را با متناظرشان در زمان رحمتی مقایسه بفرمائید.
  نمی خواهم نام بیاورم ولی در این تردید ندارم که خیلی بیش از نیم آنها یک سر و گردن بالاتر بوده اند.
  حالا شاید خیلی ها می گویند یاد پاکدل به خیر، ولی من که به باد دارم چگونه می توانم تو را با رحمتی مقایسه کنم؟
  دوره گند پیش است. کاملا درست است ولی گندپیش از زمانی آغاز شد که جنابعالی با وجود مروارید یکتایی چون مهندس افکار مدیر نفت شدید.
  گندپیش زمانی بود که شما نفت را سیاسی کردید و پاچه شلوار را بالاکشیده و در مظفرآباد و اسلام آباد به دنبال امورات انتخاباتی بودید.
  گندپیش آن زمان شکل گرفت که با رانت مدیریت تان، ده ها نفر نه از لیشتر و نه از روستای تان که از گلچینی از خانواده های خاص منطقه تان استخدام نمودید که انفاقا کار به جایی بود البته نه برای کسی که الان داد از بی عدالتی می زند.
  اقبال با شما یار بود که رفاقتی با مرحوم شیرخانپور داشتی و واسطه آشنایی با علیمراد جعفری گشت. اما چه دست مریزادی به جعفری گفتی؟
  شما تنها مدیرعاملی بودید که شان نفت را حفظ نکرده و در افتتاح ستاد نماینده شرکت کردید و به شورای ادارای آمدید.
  جناب پاکدل ماشین های استیجاری را چگونه تقسیم کردید؟
  جا دارد از احداث ترمینال‌جدید نیز سخن بگویم که‌ظاهرا کار درستی در زمان شما بوده است.
  چه کسانی عضو کمیته جذب شما بودند؟ همان ها که نیروهای خانواده های خاص را بر سر کار آوردند و بعدها برای جبران زحمات! مدیران شما شدند.
  چرا از جذب های بی قاعده در حراست زمان خود نمی گوئید؟
  چرا با خانواده شهدا آن برخوردها را داشتی؟ شما نامه جشن ساز را در کشو‌گذاشتی اما قلعه بانی را اجرا کردی؟ این قدرناشناسی است یا جابجایی رئیس روابط عمومی که‌حق طبیعی هر مدیری است؟
  مگر فراموش کرده اید زمانی که جناب وزیر قاسمی آمد چه برخوردی با دهشی شد؟ چرا نگذاشتید او آزادانه با وزیر سخن بگوید.
  البته درکش سخت نیست او رازهای مگوی بسیاری داشت و دارد.
  زمان گندپیش مگر دورانی نبود که برای اولین بار محیط مقدس نفت، به محل حرف و حدیث های ناصحیح و ارتباطات نامتعارف تبدیل شد؟
  زمانی گندپیش بود که پیکاپ های نفت را به نزدیکان سیاسی و ثروتمندان و ازما بهتران می دادید.
  زمانی که نفت را محل جولان سیاسیون کردید. به بهانه سلطه بومی ها بر نفت گوهرهای گرانبهائی را خانه نشین کردید یا به اهواز فرستادید.
  زمانی که بین شهر و شرکت دیوار کشیدید دوره گندپیش نبود؟
  زمانی که سعید غلامی را در دفتر مدیرعامل با منصوبانت دوره کرده و از برخوردهای او ناجوانمردانه صدابرداری کرده و برایش پرونده ساختید چه دوره ای بود؟
  آقای پاکدل نمی خواهم از دیگر پرونده ها و حرف و حدیث ها چیزی بگویم.
  امپراطوری شما در نفت و گچساران پایان یافته و باشناختی که از نفت دارم با این رفتارهای شما دیگر هیچگاه روی تکرار آن روزها را نخواهید دید.
  تهوع آور است که مدیری مدیران پس از خود را این گونه نام ببرد و اهانت پیشه کند.
  اینها دفاع از مدیران پس از نیست که هر کدام رسانه ای برای دفاع دارند.
  شما اگر جشن ساز را نداشتید کدام پروژه را می توانستید اجرا نمائید.
  در گل ماندن زیرگذر در دوره گندپیش بود یا شما؟ چرا پروژه ۸ میلیاردی با ۲۵ میلیارد پایان یافت؟
  چرا ۳۵ پروژه ای که توسط رمضان عباسی شهردار وقت تعریف شد و توسط مهندس جشن ساز کد وزارتی گرفتند هیچ گاه پیگیری نشدند؟
  شما کدام طرح را در گچساران به پایان بردید که اینقدر لوس بازی در می آورید؟
  زمانی که پول مفت در این کشور سرازیر می شد شما یک‌پروژه حیاتی مانند راه های مواصلاتی را به سرانجام نرساندید.
  به جز دور زدن با هلی کوپتر بالای محله سادات یکی از پروژه های تان در محلات قدیم شهر را نام ببرید.
  تنها پروژه شما اجرای شوی مسابقه محله و تبلیغ برای خودتان بود و بس.
  فورکست آن دوره را با دوره گندپیش مقایسه کنید.
  آقای پاکدل! اتفاقا روابط من با جنابعالی خیلی بهتر و گرمتر از صیدالی و باورساد و محمدی بوده است و نمی خواهم از اینان دفاع کنم ولی به کار خود فکر کنید. حال تان از رفتارتان به هم نمی خورد آیا؟

  انتهای خبر/
  برچسب ها :
  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟
  52 نظر برای “خطاب به غلامرضا پاکدل؛دوره “گندپیش” در نفت از زمان شما شروع شد”
   • علی گفت:

    ببین چقدر بدبخت و ناتوان در برابر انتقادات پاکدل شده اید که برای تخریب ایشان دست به دامن دهشی و سعید غلامی شده اید…آخر بدبخت این دو تا که همین الان هم یکی اخراج و یکی هم از کار کنار گذاشته شده

    0

    3
  1. دانشجو گفت:

   آقای عکاشه خود مجیز گوی تاجگردون هستی وبس

   12

   2
  2. برادر شهید گفت:

   گل گفتی جناب عکاشه واقعا به خانواده شهدا توهین شد من خودم به عنوان کسی که هم برادر شهیدم و داماد شهید بدترین نوع برخورد بهام شد و اخرش هم هنوز بیکارم ولی اقایان. ……اگه خواست هم خودمو معرفی میکنم وهم افرادی که از لیشتر مشغول کشاورزی بودن و همرا بیل کشاورزی به شرکت اومدن که نه مدرک داشتن و نه امتیازی اقی پاکدل گند زدی کاری نکن که گندتتو رو کنن.اگه پاکدل خواست خودمو معرفی میکنم

   5

   10
   • اتفاقا هیچ دوره ای به اندازه دوره آقای پاکدل خانواده های شهدا مورد تکریم نبودند. از هر جذبی بیست و پنج درصد به فرزندان شهدا تعلق داشت تا جاییکه آقای شریعت رئیس وقت بنیاد شهید از پاکدل تشکر کرد و گفت دیگر فرزند شهید بیکار نداریم.

    2

    0
  3. اهل لیشتر گفت:

   سلام من اهل لیشترم به تاجگردون هم رای ندادم ولی اگر صادقانه بخواهم صحبت کنم باید بگوئیم که تاجگردون قابل قیاس با پاکدل و امثال ایشان نیست یکی نیست از پاکدل سئوال کنه جز زادگاه خودت در لیشتر خبرت به کی رسید آقای پاکدل سخنان تو و امثال تو از روی دلسوزی نیست شما به جایگاه تاجگردون حسادت می ورزید. در پایان باید بگویم به خودم می‌بالم در شهری زندگی می کنم که تاجگردون اهل آن شهر است.
   با تشکر

   4

   5
  4. مظلوم آبکلی گفت:

   بنازم به غیرت و مردانگی تاجگردون

   4

   7
  5. جوان بیکار محمد آباد لیشتر گفت:

   درود بر تاجگردون مرد سیاست و عمل

   4

   7
  6. ناشناس گفت:

   اکاشه پکوندیش به خدا دمت گرم

   4

   4
  7. ناشناس گفت:

   پاکدل حذب باد بود یه بار با جعفری بود و سال بعدش در دفتر حسینی و برای او تبلیغ میکرد تازه بعد از حسینی خواست بره با تاجگردون ولی تاجگردون قبول نکرد و گفت کسی که به جعفری و حسینی وفا نکرده به منهم وفا نمیکنه و از کار برکنارش کرد

   5

   4
   • سیاسی گفت:

    اتفاقا این یه حرف رو بیخود زدی، استوار ترین آدم رو مواضعش پاکدله. اونی که تو گچساران اشلاحطلبه، تو یاسوج معتدله، تو تهران اصولگراست دیگه همه میشناسن و حزب باد هست تاجگردونه

    1

    0
  8. ناشناس گفت:

   از موقع ای که پاکدل بیکار شده و فرستادنش تهران اینقدر وقت اضاف داره که هر روز اینهمه مطلب مینویسه وولی اقای پاکدل اب را بریز اون جایی که میسوزه

   4

   3
  9. ناشناس گفت:

   الان یک نفراز فامیل پاکدل میاد و جواب همه کامنت ها را با اسمهای مختلف میده از فانوس زاگرس انتظار داریم که فقط اجازه یک کامنت بهش بدید چونکه تجربه مطالب قبلیش را داریم

   2

   3
   • لیشتر گفت:

    اتفاقا این شمایید که به اسم بچه های لیشترمیایید وکامنت الکی برعلیه مهندس پاکدل می‌دارید.بهترین دوران نفت دوره مهندس پاکدل بود که برا اولین بار به کارکنان بومی منطقه پست مدیریتی داد.

    0

    0
  10. باشت گفت:

   عکاشه چرا این روزها دست به قلم شدی . ترسیدی آره؟ ترس واقعی برج ۱۲

   3

   1
  11. ناشناس گفت:

   پا نداشته هایعنی چه.؟!؟!؟پا ودست واعضا ازدست داده ها همانانی هستند که درآن زمان نه تقسیم پستی بود وتوزیع ثروتی… رفتند تا پا نداشته باشند وبی دست باشند اما شرف وعزت واستقلال ایران وایرانی محفوظ باشد….رفتند تا قلمها وزبانها ی امثال شمادر خدمت اصلاح امورمردم باشد…تجربه چندین ساله چپ وراست نشان داده در این شهرستان که حفظ منافع فردی وخویشاوندی برهرمصلحت وخدمت عامی برتری دارد. …توهین به حافظان شرف ومیهن دلیل بر تعهد به مردم واخلاق نیک نیست. ….

   0

   0
  12. قلندر گفت:

   از نوشتن کامنتاهاتون و بهتر بگم‌اراجیف که نمیدونم چطور روتون شد بنویسید و اقای عکاشه چطور روش شد اونا رو بزاره همچی معلومه چقدر میترسین چون میدونین جواب دندانشکن و استخوان شکنی دریافت خواهید کرد

   2

   1
  13. غورک گفت:

   بهنام جیره خور پاکدل که بارها روشنگری کرد و جواب همه اینها رو داد خودت میدونی چی نوشتی …..چ که عالم و ادم میدونن یه نیروی نظافت چی بود که کارشو انجام نمیداد باید باهاش برخورد میشد اگه مماشت میشد ضعف مدیریت بود

   2

   0
  14. نفتی گفت:

   قیاس پاکدل با صیدالی بی انصافی است.

   0

   0
  15. گچساران گفت:

   صیدالی اسطوره بود و اسطوره می ماند

   1

   1
  16. نفتی گفت:

   من به آقای تاج گردون رای ندادم ولی این را می دانم که اقدامات…….. شما به سود آقای تاج گردون بود ودست شما برای همه رو شد ،یادت رفته تو اتاق بشیری مثل ساندیس نیروهای فامیلت رابین ادارات تقسیم می کردی وبشیری بیچاره هنوز بابت کارهای تو گرفتار است .

   1

   1
  17. قشقایی گفت:

   آقای عکاشه خیلی پرت و پلا گفتی. البته باید اینگونه بگویی چون مدیون تاجگردون هستی

   1

   2
  18. خجالت داره این متن. در واقع شماها کم آوردید و دارید با قلم بجای نوشتن، پنجه می کشید و گاز می گیرید. اولا جواب همه این مطالب جذب و خودرو و انتصابات را که آقای پاکدل قبلا داده بود. بعدش هم یه سوال: آقای عکاشه شما خودتون طبق کدوم ضابطه و با کدوم فرآیند رفتید برنامه و بودجه سر کار؟

   2

   1
  19. لیشتری واقعی گفت:

   قلب مردم لیشتر به عشق پاکدل میتپد. مردی تمام نشدنی و مدیری کاردان و روراست.

   2

   1
  20. نفتی گفت:

   سعید غلامی اگه مالی بودش پست کوچولوی اهواز را ازش نمیگرفتن

   2

   0
  21. باوی گفت:

   عکاشه خدایی چقدر پول گرفتی این مزخرفات را نوشتی؟؟ پاکدل به تو محل میذاشت که میگی خیلی به تو نزدیک بودم؟

   2

   0
  22. قاسم گفت:

   منظورت از مدیران خوب قبلی همشهریاته راجی و رایگان. بزرگترین خمت پاکدل به نفت کنار گذاشتن اینها بود. با رفتنشون تو نفت راهت نمیدادن. جرات حرف زدن هم نداشتی. حالا زبون باز کردی!!!

   2

   0
  23. بیطرف گفت:

   بنده نه به پاکدل کار دارم و نه به تاجگردون. ولی این متن آقای عکاشه ثابت کرد که حرف پاکدل درسته و الان دوره گنده پیش هست. چون عکاشه رفته با دوران رحمتی مقایسه کرده. خودش هم میدونه این دوره قابل دفاع نیست.

   2

   0
  24. حامد گفت:

   پاکدل مردی مرد. نوچه ها از یه کامنت تو هم اینقدر میترسن که پرت و پلا مینویسن

   0

   1
  25. جا نباز گفت:

   درود بر امیر کبیر نفت مهندس صیدالی

   0

   0
  26. ناشناس گفت:

   مدیران که باسفارش تاج پست گرفتن اخرش بابی ابرویی رفتن ……ص..و….ج…..

   2

   0
  27. محمد از تهران گفت:

   ببینید من به شخصه از آقای پاکدل بدم میادومتنفرم ولی ماندم این آقای عکاشه جز کدوم خط سیاسی وفکری میباشند البته ازنظر بنده ایشون یک آدم عوضی حزب باد بیش نیست چراکه تادیرئز روی سفره همین پاکدل ودوستان ایشون موس موس میکردن حالا نمیدونم چی شده که ایشون را به هجمه ای از انواع نقدها و………ها گرفته اند

   0

   0
  28. نفتی گفت:

   عکاشه جیره خوار و نان به نرخ روزخور

   2

   0
  29. جوان امروز گفت:

   بهنام بهت گفتم بشین،ننشستی!
   اگه من هم به سفارش بعضیها میرفتم سر کار همینطور آتیشی مینوشتم!
   بذار کسی از حق کشی حرف بزنه که استخدامش حق کشی نباشه!
   بعدش تو خودت کجای این معادلاتی که اینطور جولان میدی؟!
   مگه در جامعه نقد کردن اشتباهه که اینجور آتیش میگیری؟!
   بذار اونایی جواب بدن که بهشون نقد وارد هست و اگه درست عمل کردن رفع ابهام کنن.
   سعی کنید به عنوان یک فرد رسانه ای یکطرفه اقدام نکنید چون نسبت به مرامنامه و قواعد جایگاهتان عدم پایبندیتان را به اثبات میرسانید که البته تا الان که همینطور بوده!
   من هم به تخلفات زمان اقای پاکدل اطلاع دارم اما دوستان شما علیه السلام نیستن که شما آنها را برگرفته از آب زمزم میدونید.
   کمی سعه صدر داشته باشید…

   1

   0
  30. مراد گفت:

   دمت گرم عکاشه ایول

   0

   1
  31. […] جوابیه ای به یادداشت  آقای پاکدل؛دوره “گندپیش” در نفت از زمان شما شروع شد(اینجا بخوانید) […]

   0

   0
  32. amir گفت:

   بدترین زمان مربوط به پاکدل هس، مدیری نالایق و بی…….. که اگه بر حسب شایسته سالاری میبود، ایشون باید روی چاهای نفت اچار دست میگرفتن نه اینکه در دفتر مدیریت بشینن

   0

   1
  33. علی رصا گفت:

   پاکدل مدیری مدبر کاردان و شجاع

   1

   0
  34. ناشناس گفت:

   ضعیف ترین مدیر تاریخ گچساران پاکدل بود

   0

   1
  35. ناشناس گفت:

   پاکدل حتی بلد نبود یه سخنرانی کنه

   0

   1
  36. ناشناس گفت:

   خداوکیلی حیف نیست دکتر تاجگردون را با پاکدل مقایسه کنید بابا کی میخواید بفهمید تاجگردون رییس مهمترین کمیسیون مجلس ایرانه ولی پاکدل یه کارمند عادی شرکت نفت

   0

   1

  
  امروز جمعه ۲۶ مهر ۱۳۹۸
  • تـــازه ترین خبرها
  • پـــربازدیدترین ها
 • پیام تبریک معاون تربیت بدنی و سلامت اداره کل آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد بمناسبت هفته تربیت بدنی و ورزش
 • حضور فیلم سینمایی «ایرو» ، ساخته هنرمندان کهگیلویه و بویراحمدی در جشنواره بارسلون اسپانیا +عکس
 • اعضای هیات رئیسه مرکز کارشناسان رسمی دادگستری استان کهگیلویه و بویراحمد مشخص شدند
 • آمادگی کامل پایگاههای امداد و نجات استان کهگیلویه و بویراحمد برای اسکان زائرین اربعین حسینی
 • آخرین وضعیت تونل دیل گچساران
 • هدایتخواه ؛ خاری در چشم مخالفان آرمانهای اصیل انقلاب
 • واکنش تند کرباسچی به اظهارات تاجگردون درباره معرفی عارف بعنوان رابط بین اصلاح طلبان و شورای نگهبان
 • دبیر مجمع هماهنگی تشکل های اسلامی دانشجویان استان کهگیلویه و بویراحمد مشخص شد
 • کهگیلویه وبویر احمد یکه تاز آخرین ها
 • سید باقر موسوی:زارعی به اندازه توان خدمت کرده و نباید شخصیتش لکه دار شود/فروزان و ایزدپناه فرقی ندارند ، با هم توافق کنید
 • زینل زاده منتظر کسی نماند
 • هدایت خواه به دنبال رقم خوردن شکست تاجگردون
 • انتخاب صحیح؛تحقق شایسته سالاری
 • فعال سیاسی اصلاح طلب بویراحمد خطاب به سید باقر موسوی: به دیاری که ۱۶ سال محروم از نماینده ای در خانه ملت است خوش آمدی/امیدمان را همفکران واعظ ها و نوبخت ها به ناامیدی تبدیل کردند/نیاز به تغییر داریم و آماده و منتظر فرمان شما هستیم
 • فرمانداران چند شهرستان مهم کهگیلویه و بویراحمد تغییر میکنند
 • در پاسخ به دعوتنامه اخلاقی آقای هاشمی پور ؛ ای کاش این بیانات شیوا و رسا را طی سه سال و نیم گذشته از شما می شنیدیم
 • خائنین خاکستری
 • انتصابات جدید در استانداری کهگیلویه و بویراحمد
 • برای نخستین بار در ایران ؛ یکی از پیشرفته ترین عمل های جراحی توسط پزشک کهگیلویه و بویراحمدی انجام شد
 • گزارشی از سفر مدیران دانشگاه علوم پزشکی به تهران از زبان معاون درمان
 •