طراحی سایت و قالب وردپرس
 • تاریخ انتشار خبر : شنبه ۲۲ تیر, ۱۳۹۸ | کد خبر : 101067 | نویسنده : sajad |
 •   

      نشست کمیته برنامه‌ریزی اعتبارات شهرستان گچساران با حضور نماینده مردم شهرستان های گچساران و باشت، رئیس سازمان مدیریت برنامه‌ریزی کهگیلویه و بویراحمد، فرماندار گچساران،اعضای شورای تامین شهرستان، جمعی از مدیران استانی و شهرستانی در سالن کنفرانس فرمانداری گچساران برگزار شد. به گزارش پایگاه خبری تحلیلی فانوس زاگرس ، رئیس سازمان مدیریت برنامه ریزی […]

  فانوس زاگرس؛

   

   

  نشست کمیته برنامه‌ریزی اعتبارات شهرستان گچساران با حضور نماینده مردم شهرستان های گچساران و باشت، رئیس سازمان مدیریت برنامه‌ریزی کهگیلویه و بویراحمد، فرماندار گچساران،اعضای شورای تامین شهرستان، جمعی از مدیران استانی و شهرستانی در سالن کنفرانس فرمانداری گچساران برگزار شد.

  به گزارش پایگاه خبری تحلیلی فانوس زاگرس ، رئیس سازمان مدیریت برنامه ریزی کهگیلویه و بویراحمد در این جلسه اظهار داشت: چهار هزار و ۵۰ میلیارد ریال در سال جاری از محل های مختلف منابع مالی به توسعه شهرستان گچساران اختصاص یافته است.

  حسن نوروزی افزود: از این میزان اعتبار یکهزار و ۷۵۰ میلیارد ریال امروز بین دستگاه های اجرایی توزیع می شود.

   

  وی بیان کرد: امسال همچنین ۲ هزار و ۳۰۰ میلیارد ریال اعتبار از محل اعتبارات ملی به طرح های بزرگ عمرانی گچساران تخصیص یافته است.
  نوروزی تصریح کرد: بودجه ملی بیشتر به طرح های راهسازی، تامین آب کشاورزی وآب و فاضلاب اختصاص یافته است.

  وی با اشاره به اهمیت سیمای شهری، روستایی و عشایر برای جذب سرمایه گذار و رونق صنعت گردشگری به عنوان نیازهای اقتصادی شهرستان گفت: ۳۲ درصد از اعتبارات توزیع شده امسال به این بخش ها تخصیص یافته است.

  وی عنوان کرد: فصول آب و فاضلاب فرهنگ و هنر با ۱۵۰ ملیارد ریال در رده های بعدی بیشترین تخصیص اعتبار در سال جاری قرار دارند.

   

  در ادامه فرماندار گچساران گفت: اعتبارات عمرانی این شهرستان در ۲۸ فصل و ۶۲ برنامه توزیع می شود.

  علی خوان پایه با اشاره به اینکه هم اکنون ۳۸۵ طرح عمرانی در گچساران در حال اجراست ابراز داشت: طرح هایی که دارای بیشترین پیشرفت فیزیکی هستند در اولویت اختصاص بودجه امسال قرار دارند.

  وی عنوان کرد: ساخت تونل دیل، چهارخطه بابامیدان گچساران به بهبهان، بیمارستان کوی کارکنان و تکمیل طرح های تامین آب از جمله برای توسعه گچساران در سال جاری است.

  نماینده مردم شهرستان های گچساران و باشت در مجلس شورای اسلامی نیز در این نشست گفت: در هنگام توزیع اعتبارات طرح هایی که بیشترین منافع عمومی را برای مردم دارند در اولویت تخصیص بودجه قرار گیرند.

   

  تاجگردون با اشاره به اینکه میزان اعتبارات اختصاص یافته، در سال ۱۳۹۲ به طرح های ملی گچساران ۱۰۰ تا ۱۵۰ میلیارد ریال بوده افزود: میزان اعتبارات پیش بینی شده امسال نسبت به۶سال پیش چندین برابر شده است.

  وی افزود: روستاهای ورودی شهر و روستاهایی که به تاسیسات نفتی نزدیک تر هستند درکانون توجه مسئولان برای اختصاص بودجه قرار گیرند.

  تاجگردون تصریح کرد: باید دید که کدام دستگاه غیر از این اعتبارات از تهران اعتبارگرفته است او را تحسین کرد و گرنه خرج کردن اعتبارات کار سختی نیست و سزوار نیست که اعتبار بیاید و در استان جذب نشود.
  نماینده مردم شهرستان های گچساران و باشت خاطر نشان کرد:در بخش ورزش ۱۰ میلیارد تومان که از بخش نفت می باشد برای احداث سالن های ورزشی آبشیرین، بی بی جان آباد، تلخاب شیرین، آرو، چهاربیشه علیا در نظرگرفته ایم و همچنین برای احداث چمن مصنوعی روستاهای گناوه، پاکوه، آب انجیر، آبگرمو، دانشگاه پیام نورهرکدام به مبلغ ۵۰۰ میلیون اعتبار در نظر گرفته ایم.

  وی یادآوری کرد: در توزیع اعتبارات یک سوم نفت فقط بفکر تقسیم مساوی اعتبارات نباشیم بلکه باید نگاه ویژه ای به توسعه روستاهای نزدیک به تاسیسات نفتی به دلیل آسیب هایی که از آلایندگیهای نفتی می‌بینند، داشته باشیم تا عدالت را رعایت کرده باشیم.

  تاجگردون عنوان کرد: با توجه به اینکه مردم این روستاها در تاسیسات نفتی نزدیک به روستاهایشان مشغول بکار نشده اند پس باید در خصوص زندگی پیرامونی آنها کار شود.

   

  وی افزود: باید به روستای های؛ آبشیرین، بی بی جان آباد، بابا کلان، دژسلیمان، بن پیر که تمام اطرافش دود و آتش است باید نگاه ویژه داشته باشیم و رفع محرومیت کرد.

  نماینده مردم شهرستان های گچساران و باشت از عملکرد خوب اداره آبفای شهری دوگنبدان و بنیاد مسکن گچساران در اجرای پروژه های عمرانی تشکر و قدردانی کرد.

  تاجگردون در ادامه از همکاری خوب نفت در بحث اعتبارات( نفت ) تقدیر و تشکر ویژه کرد و عنوان کرد: بی انصافی است که برخی از رسانه ها با توجه به همکاری و خدمات خوب نفت در شهرستان گچساران برعلیه نفت موضع گیری و حاشیه سازی می کنند.

  تاجگردون تاکید کرد: نفت پروژه های زیادی را گچساران اجراء کرده و همچنین در دست اجراء دارد.

  نماینده مردم شهرستان های گچساران و باشت در پایان به مدیران تاکید کرد : این اعتبارات به سادگی به شهرستان نیآمده است بلکه برای ریال به ریال آن رایزنی و زحمت کشیده شده پس در هزینه کردن آن دقت و حساسیت داشته باشید که برای منافع مردم هزینه شود.

   

   

  انتهای خبر/
  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟
  7 نظر برای “در نشست کمیته برنامه‌ریزی اعتبارات شهرستان گچساران چه گذشت؟/ از توصیه جدی تاجگردون به مدیران درباره سختی های جذب اعتبارات تا انتقاد تاجگردون از موضع گیری و حاشیه سازی برخی رسانه ها علیه نفت + تصاویر”
   • روستای دیل گفت:

    واقعا بنیاد مسکن امسال در دیل کار کرده هم کیفی که بسیار بالا رفته و هم کمی که کارهای خوبی انجام گرفته و نباید کارکرد مدیریت جدید را نادیده گرفت.
    مدیر قبلی بنیاد مسکن گچساران شخصی نالایق و اصطلاحا ………بود که با انتقال به یاسوج، گچساران نفسی کشید ، امیدوارم تاجگردون مدیران نالایق و گوباز را کنار بگذارد

    1

    1
  1. مهرداد گفت:

   خداحافظ خانواده زر و زور و تزویر
   خداحافظ باعث و بانی بی عدالتی
   خداحافظ عامل عدم پیشرفت جوانان استان
   خداحافظ پهلوان روزهای انتخابات
   خداحافظ لات کوچه خلوت
   اندکی صبر سحر نزدیک است
   مردان اصلاحات در تلاشند
   و السلام

   3

   2
  2. دوگنبدانی گفت:

   سرود مجلس جمشید گفته اند این بود /که جام باده بیاور که جم نخواهد ماند

   0

   0
  3. باوی گفت:

   حناش دیگه رنگی نداره واقعا باید از نفت تشکر کنه که مدیری بله چشم قربان گو هست و هر ماه چند از ارازل اوباش توش استخدام میکنه و حق بچه های این شهر خورده میشه چوب خدا صدا نداره و شک ندارم حق ناس بخشیده نمیشه و تاوان داره

   2

   1
  4. خرسندم از اینکه مردم آگاه و با فرهنگ گچساران و باشت شناختند افرادی را که با نیرنگ و دروغ خود را سالها در لباس دوست و خدمتگذار نشان میداد اما مرد هزار چهره ار آب درآمد! چون خواست خدا اینست ولی بعضی باور ندارند!

   2

   0
  5. ناشناس گفت:

   جلسکو عملا کشک بوده

   0

   0

  
  امروز جمعه ۱ شهریور ۱۳۹۸
  • تـــازه ترین خبرها
  • پـــربازدیدترین ها
 • آیا میرشکار شکار می شود؟؟
 • لیگ برتر هندبال ؛ پیروزی فرازبام خائیز دهدشت و شکست نفت و گاز گچساران در هفته دوم
 • شکست تیم هرمزگان مقابل دختران هاکی‌باز کهگیلویه و بویراحمد
 • ذبح غیر بهداشتی روزانه ده‌ها دام در تنگاری یاسوج و سایر نقاط استان
 • مدیرعامل پرسپولیس استعفا داد
 • نیروهای بیمارستان بزرگ یاسوج تعیین تکلیف می شوند
 • باقرنژاد برکنار؛حمید کمایی دبیر هیئت فوتبال گچساران شد
 • اخبار استان؛اولتیماتوم استاندار کهگیلویه و بویراحمد برای بهبود وضعیت بازار مرغ تا پایان شهریور ماه/علت گرانی میوه در کهگیلویه و بویراحمد مشخص شد/به‌کارگیری نیروهای بدون ضابطه در بیمارستان بزرگ یاسوج به یک معضل تبدیل شده است/واقعه غدیر در گچساران بازسازی شد/مناطق روستایی بخش چاروسا از اینترنت نسل ۴ بهره مند می‌شود/
 • یک آمار عجیب از تعداد دانش آموزان رشته ریاضی در یاسوج/وقتی خانواده ها دوست دارند فرزندانشان پزشک شوند
 • رییس بیمارستان شهید جلیل یاسوج در نشست خبری با خبرنگاران:بلاتکلیفی بیش از ۱۰۰ نفر از پرسنل بیمارستان/محیط بیمارستان جای سیاسی کاری نیست
 • اصولگرایان گچساران و باشت/آیا سقیفه ای دیگر در راه است ؟
 • بررسی وزن سیاسی علیمراد جعفری از گزینه های ائتلاف اصولگرایان گچساران و باشت
 • بخشدار چاروسا خبر داد : اکثر مناطق شهری و روستایی بخش چاروسا از اینترنت(۴g) برخوردار می شوند
 • هشدار مدیرکل بحران استانداری به برخی ادارات کم کار / محمدی تبار : ادارات و فرمانداری های بی توجه به آتشسوزی ها معرفی می شوند
 • عجایبی از مالزی که برق از سرتان می پراند!!
 • عدالت،حلقه مفقوده جامعه
 • “تاکتیک سید قدرت حسینی”
 • اعزام بالگرد برای مهار آتش‌سوزی در ارتفاعات دیل گچساران/ عملیات مهار همچنان ادامه دارد+تصویر
 • نظر سید قدرت الله بیعت اصل درباره خروجی و دست آوردهای نشست ائتلاف اصولگرایان گچساران و باشت
 • تحلیل انتخاباتی؛حسینی،زینل زاده و باقری سه کاندیدای ائتلاف
 •