طراحی سایت و قالب وردپرس
 • تاریخ انتشار خبر : سه شنبه ۱۸ تیر, ۱۳۹۸ | کد خبر : 100915 | نویسنده : sajad |
 •   

  در آیینی با حضور مسئولان کشوری و استانی، مدیرکل جدید تعزیرات حکومتی کهگیلویه و بویراحمد معرفی شد.   به گزارش فانوس زاگرس، آیین تودیع و معارفه مدیرکل تعزیرات حکومتی کهگیلویه و بویراحمد ظهر امروز با حضور معاون پیشگیری از وقوع جرم سازمان تعزیرات حکومتی و جمعی دیگر از مسئولان کشوری و استانی برگزار شد.   […]

  فانوس زاگرس؛

  در آیینی با حضور مسئولان کشوری و استانی، مدیرکل جدید تعزیرات حکومتی کهگیلویه و بویراحمد معرفی شد.

   

  به گزارش فانوس زاگرس، آیین تودیع و معارفه مدیرکل تعزیرات حکومتی کهگیلویه و بویراحمد ظهر امروز با حضور معاون پیشگیری از وقوع جرم سازمان تعزیرات حکومتی و جمعی دیگر از مسئولان کشوری و استانی برگزار شد.

   

  مدیرکل سابق تعزیرات حکومتی کهگیلویه و بویراحمد در این آیین اظهار داشت: ما در چند سال گذشته در فضایی کار کردیم که برخی معیارهای استاندارد را نداشت اما نیروهای انسانی ما فقدان همه این شرایط را در استان محروم کهگیلویه و بویراحمد در درون خود بازتولید و این خلاء را پر کردند.

   

   

  رضا زیرایی افزود: تعزیرات حکومتی استان کهگیلویه و بویراحمد در سال ۹۳ در رتبه ۳۱ کشور قرار داشت که با چینش طلایی نیروها و جابجایی استعدادها توانستیم در پایان سال ۹۷ به رتبه پنج کشور ارتقاء پیدا کنیم.

   

  معاون اقتصادی استاندار کهگیلویه و بویراحمد هم در این آیین با بیان اینکه قاچاق کالا از جمله مواردی است که سبب نابسامانی بازار شده، گفت: وظیفه تعدیل نوسانات بازار و مبارزه با افرادی که احتکار، گران‌فروشی و کم‌فروشی می‌کنند طبق قانون بر عهده تعزیرات حکومتی است.

   

  جعفر گوهرگانی افزود: امروز عوامل مختلفی سبب شده که کالاهای اساسی باکیفیت و به موقع به دست مصرف‌کندگان نرسند که یکی از این عوامل وجود افراد سودجویی هستند که در بازار هستند و اثرات ناشی از اختفاء، احتکار، گران فروشی و کم فروشی کالاها توسط این افراد سبب نوسانات بازار می‌شود.

   

  وی با اشاره به وظیفه بازرسان صنعت و معدن و تعزیرات حکومتی در مقابله با نوسانات بازار، عنوان کرد: امیدواریم برخوردها نقش بازدارنده داشته باشند تا شاهد ثبات قیمت‌ها و رضایت مردم باشیم.

   

  معاون اقتصادی استاندار کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به نوسانات قیمت پیاز در برهه‌ای از زمان، گفت: قیمت این محصول در یک مقطع ۱۵ تا ۱۶ روزه تا ۱۸ هزار تومان هم افزایش می‌یافت و این بیانگر این است که این کالا در بازار تولید، بسته‌بندی و نگهداری شده اما نگهداری آن طوری بوده که از دید بازرسان صنعت و معدن عمدی یا سهوی مخفی ماند.

   

  گوهرگانی با بیان اینکه در رابطه با این محصول برخورد با احتکارکنندگان به موقع صورت نگرفت و نظارت بر بازاری که خالی از محصول شد به موقع گزارش داده نشد، ابراز کرد: همه این عوامل سبب شد که دلالان و واسطه‌ها به سودجویی‌های کلان برسند و در این زمینه نارضایتی مردم را هم شاهد بودیم.

   

  وی تأکید کرد: اگر هر کدام از دستگاه‌های تولیدکننده، توزیع‌کننده، دستگاه‌های تأمین‌کننده امنیت غذایی و دستگاه‌های ناظر کار خود را انجام دهند دست سودجویان بسته می‌شود و در این زمینه نیاز است که همه دستگاه‌های ذی‌ربط به‌ویژه صنعت و معدن با تعزیرات حکومتی همکاری کنند.

   

  معاون اقتصادی استاندار کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه بازار استان ما نوسانات زیادی دارد و یک آشفته بازار را شاهد هستیم، گفت: نظارت مستمر بر قیمت‌گذاری‌ها و تاریخ انقضای مصرف باید در دستورکار دستگاه‌های متولی باشد.

   

  گوهرگانی خواستار برگزاری کارگاه‌های آموزشی برای اصناف مختلف شد و بیان کرد: اصناف فعال در حوزه فناوری اطلاعات از جمله خدمات موبایلی‌ها بیش از حد مردم استان را سرکیسه می‌کنند که نیاز است با آنها برخورد شود.

   

  مدیرکل جدید تعزیرات حکومتی کهگیلویه و بویراحمد هم در این آیین اظهار داشت: سازمان تعزیرات حکومتی وظیفه رسیدگی به بخشی از تخلفات حوزه اقتصادی را بر عهده دارد که بخشی از این تخلفات در سه حوزه قاچاق کالا و ارز، بهداشت و کالا و خدمات هستند و برای مقابله با این تخلفات نیاز به همکاری و همراهی همه دستگاه‌ها داریم.

   

  برات‌علی صالحی با بیان اینکه تعزیرات حکومتی در خدمت مردم است تا باری از مشکلات مردم را بردارد، افزود: اجرای برنامه‌های عملیاتی بر اساس سیاست‌های کلی سازمان، استفاده از خرد جمعی در اجرای برنامه‌ها، توجه به توقعات عامه مردم، ایجاد توازن بین انتظارت با ماموریت‌های سازمانی، صیانت از نیروی انسانی و خادم مردم بودن مدیر و کلیه کارکنان در دستور کار تعزیرات حکومتی استان کهگیلویه و بویراحمد قرار می‌گیرد.

   

   در پایان این مراسم از خدمات رضا زیرایی مدیرکل سابق تعزیرات حکومتی کهگیلویه و بویراحمد تقدیر و برات‌علی صالحی به عنوان مدیرکل جدید معرفی شد.

   

  همچنین در این مراسم سخنگوی سازمان تعزیرات حکومتی با اشاره به آخرین وضعیت رسیدگی به پرونده‌های شرکت‌های خودروسازی، گفت: شرکت بهمن‌موتور در رابطه با خودروی آوال اچ۲، یک هزار و ۴۰۰ شاکی دارد که این پرونده حداکثر ظرف یک هفته آینده تعیین تکلیف می‌شود.

   
  یاسوج| آخرین وضعیت رسیدگی به پرونده‌های خودروسازان؛ پرونده شرکت بهمن‌موتور تعیین تکلیف می‌شود

   سیدیاسر رایگانی صبح امروز در جمع خبرنگاران در رابطه با آخرین وضعیت رسیدگی به پرونده‌های شرکت‌های خودروسازی، اظهار داشت: پرونده شرکت بهمن‌موتور به‌ویژه در حوزه متقاضیان خودروی آوال اچ۲ حداکثر ظرف یک هفته آینده تعیین تکلیف می‌شود.

  وی با بیان اینکه این خودروساز یک هزار و ۴۰۰ شاکی در رابطه با خودروی آوال اچ۲ دارد، افزود: مراجعات زیادی در این زمینه داریم و تماس‌های زیادی هم در این باره با سامانه ۱۳۵ سازمان تعزیرات حکومتی برقرار می‌شود و رسانه‌ها هم پیگیر این موضوع هستند.

  سخنگوی سازمان تعزیرات حکومتی با بیان اینکه در مدت اخیر توافقات خوبی با شرکت‌های سایپا و ایران خودرو داشتیم، عنوان کرد: در این راستا حدود ۸۰۰ خودروی سیتروئن سی۳ بدون طی کردن مراحل قضایی به مشتریان و شاکی‌ها تحویل داده شد.

  به گزارش فانوس زاگرس به نقل از تسنیم ، رایگانی ابراز کرد: نگاه ما در سازمان تعزیرات حکومتی تشکیل پرونده و چوب لای چرخ تولید انداختن نیست بلکه نگاه ما حمایت از تولید و کسب و کار و حمایت از نیروی کاری است که در مجموعه‌های خودروسازی در حال فعالیت هستند.

  وی بیان کرد: هدف ما به‌ویژه در سال ۹۸ با توجه به رهنمودهای رهبر معظم انقلاب در زمینه رونق تولید این است که در کنار اینکه حقوق مصرف‌کننده محقق شود، تولید آسیب نبیند و در همین راستا تعاملات بسیار خوبی را با خودروسازان کشورمان داشتیم.

  سخنگوی تعزیرات حکومتی از تغییرات گسترده در این سازمان خبر داد و گفت: تابستان فصل تغییرات استانی ما است که در این راستا مدیرانی که بیش از چهار سال در استان‌ها مستقر هستند طبق سیاست‌های سازمانی با هدف بهبود کیفیت و بهبود شرایط خدمت به مردم تغییر می‌کنند.

  رایگانی با بیان اینکه این تغییرات از استان کهگیلویه و بویراحمد شروع شد و هفته آینده نیز تغییر مدیران در استان‌های مرکزی و خوزستان را و پس از آن تغییر مدیران برخی دیگر از استان‌ها را خواهیم داشت، گفت: ما حتی در ستاد هم تغییراتی را داشتیم که به زودی انجام می‌شود.

  وی در رابطه با خبر برخی رسانه‌های محلی استان کهگیلویه و بویراحمد که علت تغییر مدیرکل تعزیرات حکومتی این استان را رسیدگی به یک پرونده عنوان کرده بودند، گفت: چند روز پیش این مطلب را در رسانه‌های استان مشاهده کردم که بر این اساس از رسانه‌های استان خواهش می‌کنم که منبع اخبار موثق باشند و منبع حدسیات و گمان نشوند.

  سخنگوی تعزیرات حکومتی کشور تصریح کرد: ما در رابطه با پرونده‌ای که هنوز رایش صادر نشده یک مدیر را جابجا نمی‌کنیم ضمن اینکه حجم پرونده و سطح آن به گونه‌ای نبود که یک مدیر جابجا شود.

  رایگانی بیان کرد: تغییر مدیرکل تعزیرات حکومتی کهگیلویه و بویراحمد در راستای سیاست‌های سازمانی ما بوده و این تغییرات همچنان ادامه دارد.

  وی با اشاره به اینکه پرونده نمایندگی شیرینی الف در استان کهگیلویه و بویراحمد در دست رسیدگی است، گفت: فضاسازی‌هایی که در مورد این پرونده انجام می‌شود فضاسازی‌های درستی نیست زیرا وقتی این شیرینی‌فروشی در شبکه بهداشت شهرستان بویراحمد نسبت به عدم استفاده از الکل و شرب آلومینیوم ام.جی و رعایت اصول بهداشتی تعهد داده یعنی این خطاها را انجام داه است.

  سخنگوی تعزیرات حکومتی با تأکید بر اینکه ما در رسیدگی به پرونده‌ها تحت تاثیر فضاسازی‌های رسانه‌ای قرار نمی‌گیریم، افزود: ما پرونده‌های بزرگتری را در استان‌های بزرگتر کشور در دست رسیدگی داریم و اگر قرار باشد تحت تأثیر فضاسازی‌ها قرار گیریم اصول دادرسی زیر سوال می‌رود.

  رایگانی عنوان کرد: این قول را به هموطنان‌مان و هم‌استانی‌ها می‌دهیم که هیچ فضاسازی رسانه‌ای تغییری در رسیدگی به پرونده‌های ما ایجاد نمی‌کند و اجازه نمی‌دهیم این فضاسازی‌ها در اصل دادرسی موثر باشد.

  انتهای خبر/
  برچسب ها :
  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟
  
  امروز جمعه ۲۶ مهر ۱۳۹۸
  • تـــازه ترین خبرها
  • پـــربازدیدترین ها
 • پیام تبریک معاون تربیت بدنی و سلامت اداره کل آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد بمناسبت هفته تربیت بدنی و ورزش
 • حضور فیلم سینمایی «ایرو» ، ساخته هنرمندان کهگیلویه و بویراحمدی در جشنواره بارسلون اسپانیا +عکس
 • اعضای هیات رئیسه مرکز کارشناسان رسمی دادگستری استان کهگیلویه و بویراحمد مشخص شدند
 • آمادگی کامل پایگاههای امداد و نجات استان کهگیلویه و بویراحمد برای اسکان زائرین اربعین حسینی
 • آخرین وضعیت تونل دیل گچساران
 • هدایتخواه ؛ خاری در چشم مخالفان آرمانهای اصیل انقلاب
 • واکنش تند کرباسچی به اظهارات تاجگردون درباره معرفی عارف بعنوان رابط بین اصلاح طلبان و شورای نگهبان
 • دبیر مجمع هماهنگی تشکل های اسلامی دانشجویان استان کهگیلویه و بویراحمد مشخص شد
 • کهگیلویه وبویر احمد یکه تاز آخرین ها
 • سید باقر موسوی:زارعی به اندازه توان خدمت کرده و نباید شخصیتش لکه دار شود/فروزان و ایزدپناه فرقی ندارند ، با هم توافق کنید
 • زینل زاده منتظر کسی نماند
 • هدایت خواه به دنبال رقم خوردن شکست تاجگردون
 • انتخاب صحیح؛تحقق شایسته سالاری
 • فعال سیاسی اصلاح طلب بویراحمد خطاب به سید باقر موسوی: به دیاری که ۱۶ سال محروم از نماینده ای در خانه ملت است خوش آمدی/امیدمان را همفکران واعظ ها و نوبخت ها به ناامیدی تبدیل کردند/نیاز به تغییر داریم و آماده و منتظر فرمان شما هستیم
 • فرمانداران چند شهرستان مهم کهگیلویه و بویراحمد تغییر میکنند
 • در پاسخ به دعوتنامه اخلاقی آقای هاشمی پور ؛ ای کاش این بیانات شیوا و رسا را طی سه سال و نیم گذشته از شما می شنیدیم
 • خائنین خاکستری
 • انتصابات جدید در استانداری کهگیلویه و بویراحمد
 • برای نخستین بار در ایران ؛ یکی از پیشرفته ترین عمل های جراحی توسط پزشک کهگیلویه و بویراحمدی انجام شد
 • گزارشی از سفر مدیران دانشگاه علوم پزشکی به تهران از زبان معاون درمان
 •